Ostrowianie przedstawili ceny biletów i karnetów. Sprzedaż rozpocznie się w Mikołajki

Kibice ostrowskiego klubu

Kibice ostrowskiego klubu (fot. Łukasz Wilk)

Beniaminek PGE Ekstraligi w środowe popołudnie przekazał najnowsze informacje na temat cen biletów oraz karnetów na przyszłoroczny sezon. Sprzedaż całosezonowych wejściówek rozpocznie się 6 grudnia.

Bilet normalny na mecz ligowy ostrowskiej drużyny w PGE Ekstralidze kosztować będzie 60 złotych. Ulgowy natomiast - przysługujący młodzieży uczącej się w przedziale wiekowym 10-25 lat z ważną legitymacją szkolną oraz kobietom, emerytom i rencistom - to wydatek rzędu 40 złotych. Dzieci do 9 r.ż. obejrzą zmagania żużlowców za darmo. Osoby niepełnosprawne z I grupą inwalidzką zapłacą za bilet 5 złotych, a ich opiekun musi nabyć bilet ulgowy. Wejście na trybunę główną kosztować będzie 100 złotych.
 

Karnety, które obowiązywać będą na spotkania na Stadionie Miejskim, również zostały podzielone na kilka rodzajów. Normalny - 360 złotych, ulgowy - 240 złotych oraz na trybunę główną - 600 złotych, dla osoby niepełnosprawnej 20 złotych, natomiast karnet VIP, który będzie obejmował cały sezon to wydatek rzędu 4000 złotych! 
 

Klub podkreśla, że posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo wejścia na stadion w przypadku, gdyby w przyszłym roku obowiązywały obostrzenia związane z pandemią COVID-19. Ponadto karnety zwykłe obejmują rundę zasadniczą rozgrywek PGE Ekstraligi, bez U-24 Ekstraligi i innych zawodów kalendarzowych. Sprzedaż karnetów rozpocznie się 6 grudnia w biurze klubu w trybunie głównej Stadionu Miejskiego.
 


 

Źródło: tzostrovia.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1789 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl