Wybrzeże myśli o przyszłości. Nie mówimy „daj”, mówimy „budujmy Wybrzeże razem”

Stadion im. Zbigniewa Podleckiego (Gdańsk)

Stadion im. Zbigniewa Podleckiego (Gdańsk) (fot. Arkadiusz Buczyński)

Wybrzeże Gdańsk prosi o zaangażowanie kibiców w budowę klubowej rzeczywistości. W zamian osoby, które zdecydują się wesprzeć drużynę z województwa pomorskiego mogą liczyć na wartości materialne i niematerialne.

W swoim ogłoszeniu gdański klub podkreśla, że nie jest to tylko wyciągnięcie ręki po pieniądze w stronę kibiców. Jest to wsparcie budowy gdańskiej rzeczywistości żużlowej wraz z klubem. Wybrzeże w zamian na wkład proponuje liczne wartości materialne i niematerialne. Klub wyróżnił 3 pakiety dla wspierających, według kolorów, które przyświecają gdańskiemu ośrodkowi.
 

Pakiet czerwony to opłata 100 złotych na miesiąc. Kibice "na start" otrzymają koszulkę drużynową na sezon 2022 oraz karnet na sektor niebieski. Ponadto mogą liczyć na udział w spotkaniach sponsorów i przyjaciół klubu, spotkania z zawodnikami oraz wpływ na budowę drużyny żużlowej w Gdańsku. Pakiet biały to kwota 200 złotych na miesiąc. Znajdują się w nim takie same oferty, z różnicą, że karnet na sezon obowiązuje trybunę honorową oraz udział w co najmniej dwóch spotkaniach z zawodnikami. Pakiet niebieski to wydatek 500 złotych na miesiąc. Oprócz udziału w wyżej wymienionych spotkaniach, osoba, która zakupi ten pakiet otrzyma karnet na sektor VIP, kurtkę teamową na sezon 2022 oraz jej imię i nazwisko w postaci hologramu zostanie umieszczone na kombinezonach wszystkich zawodników.
 

Ponadto klub postawił także na program poleceń. Każdy, który przyprowadzi nowego członka Klubu 200 może liczyć na 5% rabatu w klubowym sklepie na okres 12 miesięcy. Maksymalny rabat wynosi 20%.
 

Źródło: faceboom.com/gdanskizuzel


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2326 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl