Gepardy rosną w siłę! Gwiazda dołącza do zespołu!

Troy Batchelor

Troy Batchelor (fot. Roman Biliński)

Oxford Cheetahs ledwie dwa tygodnie temu oficjalnie poinformował wszystkich, że przystąpi do rozgrywek SGB Championship po czternastu latach przerwy. Poznaliśmy już wcześniej kapitana drużyny a dziś kolejnego zawodnika tego zespołu.

W zeszłym tygodniu pierwszym zawodnikiem przedstawionym przez drużynę z południa Anglii został Scott Nicholls, który jednocześnie został kapitanem tego zespołu. Dziś natomiast nowym zakontraktowanym zawodnikiem został były uczestnik cyklu Grand Prix - Troy Batchelor.

- Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do Oxford Cheetahs w 2022 roku i byciem częścią żużlowej regeneracji w mieście. Oxford ma dumną historię żużlową i wiem, że zamknięcie klubu w 2007 roku zaszkodziło wielu osobom związanym z tym sportem. - mówi Australijczyk, który przechodzi do klubu z Kent Kings.

Zawodnik, który w Polsce będzie reprezentował barwy drugoligowej Unii Tarnów przyznaje, że owal będzie pasował do jego stylu jazdy i wraz z kolegami z drużyny będą mogli rzucić rękawice najmocniejszym zespołom na tym poziomie rozgrywkowym. 

Tor będzie pasował do mojego stylu jazdy i jeśli zespół wjedzie czysto w początek sezonu, to myślę, że będziemy dobrze przygotowani do walki o najwyższe wyróżnienia. - kończy popularny Batch.

Przypominamy, że drużyna ta wraca po czternastu sezonach przerwy uczestnictwa w rozgrywkach. Ostatni raz miało to miejsce w 2007 roku. Na swoim koncie drużyna "Gepardów" ma siedem tytułów mistrza kraju a w ich barwach startowali m.in Hans Nielsen czy Tony Rickardsson.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2243 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl