REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Krystian Plech wskazał czarnego konia pierwszej ligi: Ta ekipa jest ciekawie zbudowana

Krystian Plech

Krystian Plech (fot. Łukasz Wilk)

Poznaliśmy już składy wszystkich drużyn w eWinner 1. LŻ. Kluby na zapleczu PGE Ekstraligi ponownie zbudowały bardzo ciekawe zespoły. Krystian Plech powiedział o swoich przewidywaniach.

Większość kibiców mówi o tym, że Stelmet Falubaz Zielona Góra powalczy o awans z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Na papierze te dwie ekipy wyglądają lepiej od innych. Niektórzy nawet sądzą, że Myszy mimo wszystko zbudowały ciekawszy skład niż Gryfy. - Nie powiedziałbym tak. Długo mi się wydawało, że Falubaz faktycznie będzie hegemonem, ale trochę zmieniłem zdanie po tym, jak karty odsłoniła Abramczyk Polonia Bydgoszcz. Te dwie ekipy mają w mojej ocenie podobną moc. Nie pokuszę się o wskazanie, kto wygra – powiedział Krystian Plech w rozmowie z polskizuzel.pl.

Przed minionym sezonem przewidywano, że Arged Malesa Ostrów powalczy jedynie o utrzymanie. Biało-czerwoni sprawili niespodziankę i awansowali do PGE Ekstraligi. Niewykluczone, że w przyszłym sezonie któraś z drużyn także zostanie czarnym koniem rozgrywek. - Pewnie teraz trochę wielu kibiców zaskoczę, ale uważam, że zespół z Gniezna. Ta ekipa jest ciekawie zbudowana pod względem charakterów. Poza tym jest tam Philip Hellström-Bängs, który według mnie ma bardzo duży potencjał. Do dochodzą Michael Jepsen Jensen i Antonio Lindbaeck. Ten drugi może być znowu głodny żużla. Nie wiem czemu, ale coś czuję, że mogą sprawić niespodziankę – dodał Krystian Plech.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.21 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl