REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Prezes beniaminka o remoncie stadionu „Powoli nabiera to wszystko realnych kształtów”

Kibice Arged Malesy TŻ Ostrów Wielkopolski

Kibice Arged Malesy TŻ Ostrów Wielkopolski (fot. Jakub Namysł)

Modernizacja obiektu w Ostrowie Wielkopolskim zmierza w dobrym kierunku. Prezes Waldemar Górski przekazał kibicom trochę informacji na temat zmian na stadionie.

W październiku na stadionie odbyła się wizytacja PGE Ekstraligi. Okazało się, że w Ostrowie Wielkopolskim renowację musi przejść park maszyn. Pracę nad tą częścią już ruszyły i zmierzają w dobrym kierunku.Będziemy mieli dużo przestrzeni, bo przenosimy parking dla busów w inne miejsce w stronę trybuny głównej. W tym miejscu, gdzie dotychczas parkowały samochody zawodników, ustawione zostaną kontenery na biuro zawodów, szatnie z prysznicami dla zespołu gości i gospodarzy, pomieszczenia lekarskie i wszystkie inne konieczne do rozgrywania zawodów w PGE Ekstralidze - powiedział Waldemar Górski w rozmowie z kurierostrowski.pl.

Na stadionie zostanie także dokończona ostatnia trybuna i prawie cały obiekt będzie w biało-czerwonych barwach. Dzięki zmianom skorzystają także juniorzy. Pod trybuną główną budowany jest warsztat głównie dla młodzieżowców i wkrótce ma zostać oddany do użytku. – Nasi mechanicy i juniorzy będą mieli teraz naprawdę dobre warunki do pracy. Powoli nabiera to wszystko realnych kształtów – dodał prezes Arged Malesy Ostrów.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2488 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl