REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Nowy zespół dołączy do speedrowerowych rozgrywek ligowych

ZKS Zielona Góra

ZKS Zielona Góra (fot. materiały prasowe)

W sezonie 2022 po latach przerwy, powołana zostanie ogólnopolska CS. 1 liga w speedrowerze. Będzie to drugi poziom rozgrywkowy, zaraz po CS Superlidze. Do nowych rozgrywek dołączy debiutancki zespół.

Jak informuje prezes ZKS Zielona Góra Krzysztof Zakrzewski, wszystko wskazuje na to, że drużyna zielonogórska w sezonie 2022 wystartuje w rozgrywkach CS 1. ligi.  Mało tego, jak sam prezes zapewnia jest „po słowie" z zawodnikami, którzy wyrazili chęć reprezentowania klubu z Zielonej Góry w rozgrywkach ligowych. Skład ZKS-u praktycznie jest skompletowany, a od 5 grudnia drużyna zaczyna przygotowania do jubileuszowego dla klubu 25. sezonu. O miejsce w składzie ZKS-u na pewno nie będzie łatwo, ławka zawodników powyżej 16. roku życia jest spora. Blisko 20 zawodników będzie walczyć o zaledwie kilka miejsc w podstawowym składzie. 

Prezes Krzysztof Zakrzewski nie zapomniał o najmłodszych zawodnikach klubu. Wiadomo już, że ZKS wystawi drużynę do rozgrywek CS 1. ligi Żaków (do 12 lat), co można uznać za spory sukces organizacyjny.  Swoje miejsce na speedrowerowej mapie Zielonej Góry mają także nasze dziewczęta, o nich klub również nie zapomina i w sezonie 2022 ZKS również będzie posiadał drużynę kobiet.  Sztab szkoleniowy Klubu wkrótce wzbogaci się o nowe twarze!

Źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2294 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl