REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Bydgoszcz stawia na rozwój. Trzech nowych żużlowców w barwach Abramczyk Polonii

Maksymilian Pawełczak

Maksymilian Pawełczak (fot. Patryk Kowalski)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz stawia na rozwój młodych żużlowców. Bydgoszczanie zaoferowali kontrakty trzem mini żużlowcom. Emil Maroszek, Maksymilian Pawełczak i Adam Putkowski to nazwiska, które związały się długoletnią umową z bydgoskim klubem.

BTŻ Bydgoszcz to jeden z lepszych ośrodków szkoleniowych, który na co dzień prowadzony jest przez Jacka Woźniaka. Trener dogląda młodych żużlowców i stara się, aby rozwinęli swoje skrzydła. Spod ręki Woźniaka wyszli m.in. Wiktor Przyjemski, Kacper Łobodziński czy Krzysztof Lewandowski.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowiła zakontraktować trzech mini żużlowców z owego ośrodka. Są to Maksymilian Pawełczak, Emil Maroszek i Adam Putkowski. Jerzy Kanclerz, prezes bydgoskiego klubu, jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z BTŻ-em. - Chcemy, by w perspektywie lat nasi wychowankowie stanowili o sile bydgoskiego klubu i się z nim utożsamiali. W tym miejscu chciałbym podziękować koledze Markowi Ziębickiemu, który na co dzień jest menedżerem Wiktora Przyjemskiego, za duże zaangażowanie w realizacji tego przedsięwzięcia. Młodzi zawodnicy będą nadal pod opieką trenera Jacka Woźniaka. Chcę podkreślić, że współpraca na linii Abramczyk Polonia Bydgoszcz - BTŻ Polonia jest od trzech lat bardzo dobra, czego efektem jest podpisanie tych umów - zapewnia prezes na klubowych mediach społecznościowych.

Maksymilian Pawełczak to obecny Mistrz Polski w klasie 80-125cc. Żużlowiec BTŻ-u wygrał te zawody z kompletem punktów. Swoje umiejętności demonstrował również poza granicami naszego kraju. Adam Putkowski również startował w Mistrzostwach. Zajął on 9. miejsce.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1236 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl