REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Lider PSŻ Poznań z kontraktem w Bauhas-Ligan! Łoktajew klubowym kolegą Pawła Przedpełskiego

Aleksandr Łoktajew

Aleksandr Łoktajew (fot. Sebastian Siedlik)

Aleksandr Łoktajew został nowym zawodnikiem Vetlanda Speedway. Ukrainiec, który związał się umową z PSŻ-em Poznań, dołącza zatem do Pawła Przedpełskiego, Tomasza Gapińskiego i Siergieja Łogaczowa, w kontekście zagranicznych zawodników.

Vetlanda Speedway musi radzić sobie ze sporymi problemami. Szymon Woźniak, Bartosz Zmarzlik i Brady Kurtz zdecydowali się na odejście z zespołu. Klub musiał się posiłkować innymi kontraktami, a nawet stracił wychowanka - Alexandra Woentina.

Paweł Przedpełski szybko porozumiał się z działaczami, a po nim i Gapiński z Łogaczowem. W barwach Vetlandy pozostaje nowy nabytek Ostrovii - Filip Hjelmland. Tym razem przyszła kolej na kolejne zagraniczne wzmocnienie. Aleksandr Łoktajew został nowym żużlowcem Vetlanda Speedway. 27-letni Ukrainiec mógł liczyć na ciepłe słowa od Rikarda Klinga, menadżera drużyny. - Pracowałem z nim w Dackarnie i widzę, że jest coraz lepszy. Ma za sobą starty w Grand Prix. Aleksandr ma być naszym uzupełnieniem składu i wiem, że mogę na nim polegać - kwituje.

Kadra Vetlandy Speedway na sezon 2022:
Paweł Przedpełski 1,836
Tomasz Gapiński 1,574
Aleksandr Łoktajew 1,933
Siergiej Łogaczow 1,314
Filip Hjelmland 1,103
Jonathan Ejnermark 0,500
William Björling 0,500
Alexander Liljekvist 0,500

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2485 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl