REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Wybrzeże rusza ze sprzedażą karnetów na sezon 2022

Kibice Wybrzeża Gdańsk

Kibice Wybrzeża Gdańsk (fot. Agnieszka Ratowska)

Już od wtorku 7 grudnia osoby kibicujące drużynie Wybrzeże Gdańsk będą mogły zakupić karnety na jej domowe mecze w sezonie 2022. Sprzedaż prowadzona będzie zarówno internetowo, jak i stacjonarnie w siedzibie Biura Klubu. 

Już od wtorku rozpocznie się sprzedaż voucherów, które będzie można wymienić na karnety w przyszłosezonowych rozgrywkach. Jak informuje klub Wybrzeże Gdańsk będzie można je zakupić zarówno na stronie internetowej klubu, jak i w Biurze Klubu od wtorku do piątku w godzinach od 9 do 16:30. Minimalna cena wejściówek na spotkania w sezonie 2022 to 35 złotych za bilet normalny, 25 za bilet normalny. Cena biletów na trybunę honorową to odpowiednio koszt 45 złotych za wejściówkę normalną i 35 za bilet ulgowy. 

Zakup vouchera to z kolei gwarancja uzyskania najniższej ceny za pojedyncze wejście na spotkania rozgrywane na stadionie Wybrzeża Gdańsk. W przypadku abonamentów zakupionych za pośrednictwem voucherów, cena karnetu w stosunku do minionego sezonu, wzrosła tylko w wariancie karnetu normalnego - z 210 do 240 zł. Ceny karnetów ulgowych oraz na trybunę honorową pozostają bez zmian: 170 zł oraz 315 i 245 zł. Właścicieli karnetów z sezonu 2021 obowiązuje 5 proc. zniżki na voucher. To rekompensata za mecz z  Abramczyk Polonią Bydgoszcz, który odbył się bez udziału publiczności. 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1199 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl