REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Slangerup Speedway Klub z kolejnym zawodnikiem na sezon 2022!

(fot. media społecznościowe Slangerup Speedway Klub)

Znamy nazwisko kolejnego żużlowca, który zasili skład duńskiego Slangerup Speedway Klub w sezonie 2022. Decyzję o pozostaniu w drużynie podjął piętnastoletni William Drejer. Przed kibicami tej drużyny pozostały jeszcze trzy nazwiska zawodników do ogłoszenia, którzy pojadą w przyszłym roku. 

Duński klub ze Slangerup kontynuuje ogłaszanie nazwisk w swojej drużynie na sezon 2022. Skład zaczyna nabierać kształtów i jak informują działacze, do zamknięcia budowy ich kadry pozostały jeszcze trzech żużlowców. Ogłoszonym dzisiaj zawodnikiem, który podpisał z nimi kontrakt przed przyszłorocznymi rozgrywkami jest William Drejer. Tym samym, pozostanie on w Slangerup Speedway Klub na kolejny sezon. W minionych miesiącach ścigał się on również w szwedzkiej lidze Allsvenskan, w której zdobywał doświadczenie na torach żużlowych w drużynie Vargarny. 

- Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że William będzie w kolejnym sezonie z nami. Jest on przede wszystkim miejscowym zawodnikiem, z czego oczywiście jesteśmy całkiem zadowoleni. Poza tym przejawia spore możliwości na żużlu i przy odpowiednim wysiłku wierzymy, że William może zajść daleko w tym sporcie. Nie możemy się doczekać, aby pomóc mu w tej dalszej drodze i mamy nadzieję, że ruszy do przodu w 2022 - mówią działacze klubowi za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Aktualny skład Slangerup Speedway Klub na sezon 2022:

Michael Jepsen Jensen
Andreas Lyager 
Jonas Seifert-Salk
Kenneth Hansen
Timi Salonen
Silas Hoegh
William Drejer 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1085 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl