REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Mikołajki w wydaniu żużlowym (foto)

(fot. media społecznościowe Falubaz Zielonej Góry)

6 grudnia to data na którą czekają wszyscy. Jak zwykle z tej okazji organizowanych jest wiele niespodzianek i atrakcji w szczególności dla najmłodszych. Tradycyjnie wzięły w tym udział także kluby żużlowe, których zawodnicy i pracownicy odwiedzili dzieci z prezentami. 

Żużlowcy Falubazu pojawili się dzisiaj w Zespole Szkół Katolickich w Zielonej Górze, gdzie obecni byli m.in. nowy zawodnik klubu, Dawid Rempała, Nile Tufft, czy trener Piotr Żyto. Falubazowe Mikołajki zainaugurowała dziś jednak wizyta w Szpitalu Uniwersyteckim, w którym przekazano upominki najmłodszym. 
 

 
Ekipa zawodników i sztabu szkoleniowego Moje Bermudy Stali Gorzów pojawiła się dzisiaj także w gorzowskich przedszkolach, gdzie wraz ze św. Mikołajem obdarowali najmłodszych podarunkami i prezentami z okazji 6 grudnia. 
 
 
Tradycyjne Mikołajki zorganizował dziś również Eltrox Włókniarz Częstochowa. Zawodnicy, jak i działacze, pojawili się w Pubie Sportowym Stacherczak wraz ze św. Mikołajem przyodzianym w biało-zielone szaty.
 
 
Do wspólnego świętowania Mikołajek zachęca również ROW Rybnik. Stadion żużlowy otwarty będzie dla kibiców od godziny 16:00, na miejscu zaś będą czekać pracownicy klubu przebrani za Mikołaje, renifery, aniołki i diabełki. Na godzinę 18:00 przewidziano również pokaz sztucznych ogni. 
 
 
 

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1483 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl