REKLAMAYT
REKLAMAwosp

To ten dzień! Wieczorem poznamy terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2022

PGE Ekstraliga

PGE Ekstraliga (fot. Karolina Schmidt)

Będzie to ważny dzień dla PGE Ekstraligi. Wieczorem poznany terminarz przyszłorocznych rozgrywek w najwyższej klasie rozgrywkowej. Studio rozpocznie się o godzinie 21 i zostanie poprowadzone przez Karolinę Wieszczycką oraz Tomasza Dryłę.

Wiadomość o ogłoszeniu terminarza została opublikowana o porannej godzinie. Speedway Ekstraliga, wraz ze stacją nSport+, przygotują specjalną edycję magazynu PGE Ekstraligi, gdzie poznany dokładny podział par na przyszłoroczny sezon PGE Ekstraligę. W rolę gospodarzy wcielą się Karolina Wieszczycka i Tomasz Dryła, a gośćmi będą Marek Cieślak oraz Krzysztof Cegielski.

Magazyn zostanie nadany o godzinie 21, ale już wcześniej otrzymamy kilka informacji. Wszystko za sprawą social mediów Speedway Ekstraligi, gdzie poznamy gospodarzy pierwszej kolejki sezonu 2022. Co więcej, poznamy odpowiedzi na datę rozegrania pierwszych spotkań oraz podział, jaki będzie obowiązywał pomiędzy nadawcami w przyszłym roku.

Już wiemy, że sezon rozpoczniemy 8. kwietnia (piątek) dwoma spotkaniami na stacji Eleven Sports i 10 kwietnia (niedziela) na stacji nSport+.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3027 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl