REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Junior Apatora postanowił zakończyć swoją przygodę z żużlem!

Justin Stolp

Justin Stolp (fot. Łukasz Wilk)

Justin Stolp zdecydował się na zakończenie swojej przygody z żużlem. Z naszych informacji wynika, że zawodnika Apatora nie zobaczymy już na torze. Junior „Aniołów” głównie występował w turniejach młodzieżowych.

Młody zawodnik swoją przygodę z żużlem zaczynał w Grudziądzu. W 2018 roku zdał egzamin na licencję w barwach zespołu z Torunia. Szansę na ligowy debiut otrzymał dwa sezony później. eWinner Apator występował na zapleczu PGE Ekstraligi. Tomasz Bajerski postawił na Justina Stolpa w jednym biegu podczas wyjazdowego meczu w Daugavpils. Junior Apatora jechał na ostatniej pozycji i na trzecim okrążeniu zanotował upadek. Została wezwana karetka i młodzieżowiec „Aniołów” opuścił tor na noszach. To był pierwszy i ostatni wyścig ligowy w wykonaniu Justina Stolpa.

Junior Apatora po sezonie 2021 postanowił zakończyć swoją przygodę z żużlem. Justin Stolp w ubiegłym roku kilkukrotnie znajdował się w awizowanym składzie zespołu z Torunia. Ostatecznie 20-latek  nie wyjechał w ani jednym biegu ligowym. Justin Stolp w 2021 roku częściej występował w rozgrywkach DMPJ. Łącznie odjechał w tym cyklu trzydzieści biegów i tylko trzykrotnie przyjeżdżał na pierwszej pozycji.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1345 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl