REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Zmarzlik z dużym wsparciem przez kolejne trzy sezony!

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik (fot. Arkadiusz Siwek)

Bartosz Zmarzlik ma za sobą kolejny kapitalny sezon. Polak przyzwyczaił już kibiców do tego, że co roku walczy o najwyższe cele na arenie międzynarodowej. Kapitalną robotę 26-latka zauważył także jego główny sponsor.

Wczoraj odbył się finał 87. Plebiscytu Przeglądu Sportowego. Bartosz Zmarzlik po raz drugi w swojej karierze znalazł się na podium. W 2019 roku Polak zwyciężył, ponieważ kibice docenili jego pierwszy tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Po dwóch latach uplasował się na trzeciej pozycji za Robertem Lewandowskim oraz Anitą Włodarczyk. Kibice żużla ponownie pokazali swoją moc w głosowaniu i Polak mógł się cieszyć z kolejnego swojego „Chłopka”.

Na gali obecny był Daniel Obajtek, czyli prezes zarządu PKN Orlen. Bartosz Zmarzlik jest wspierany przez tę firmę od dwóch lat. Logotyp głównego sponsora Polaka możemy zobaczyć m.in. na czapce zawodnika. Po całej ceremonii Daniel Obajtek na swoim profilu społecznościowym poinformował, że Bartosz Zmarzlik przez trzy kolejne sezony nadal będzie należał do Teamu ORLEN. Zeszłoroczny Indywidualny Mistrz Polski może liczyć na duże wsparcie od swojego głównego sponsora.
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2457 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl