REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Karczmarz przywitał się z nowym klubem. „Liczę na owocną współpracę”

Rafał Karczmarz

Rafał Karczmarz (fot. Patryk Kowalski)

Rafał Karczmarz ma za sobą nieudany sezon w barwach Moje Bermudy Stali Gorzów. Krajowy zawodnik zdecydował się na przenosiny do Cellfast Wilków Krosno. Polak spróbuje swoich sił w nowym otoczeniu. 

Wychowanek Stali Gorzów w zeszłym roku wykorzystał nowy przepis o zawodniku U24. Rafał Karczmarz wszedł w wiek seniora w barwach macierzystego klubu. Nie był to udany ruch, ponieważ formacja U24 żółto-niebieskich była najsłabszym ogniwem całej drużyny. Polak w zeszłym sezonie wykręcił średnią 0,875 pkt./bieg. Rafał Karczmarz zdecydował się na zmianę otoczenia, po kilku latach spędzonych w zespole Stanisława Chomskiego. Naturalnym ruchem dla 22-latka były przenosiny ligę niżej. Ostatecznie zawodnik zdecydował się na jazdę w barwach Wilków Krosno. 

Nowy zespół Rafała Karczmarza w zeszłym sezonie dotarł aż do finału. W tym roku Wilki nie są wymieniane, jako główny faworyt do awansu, lecz stawia się ich na wysokim miejscu. Drużyna z Krosna może ponownie sprawić niespodziankę, ponieważ dokonała ciekawych wzmocnień. Jednym z nich było pozyskanie ww. Rafała Karczmarza. - Bardzo dziękuję drużynie za przyjęcie mnie pod swoje skrzydła i za okazane wsparcie. Liczę na owocną współpracę oraz świetną jazdę. Dziękuję również Wam, Kibicom, że jesteście ze mną. Już nie mogę się doczekać kwietnia – napisał na swoim profilu społecznościowym nowy zawodnik Wilków. 
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1144 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl