REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Młodzi zawodnicy Motoru trenują w Zakopanem. „Mamy do swojej dyspozycji cały ośrodek"

Motor Lublin po meczu

Motor Lublin po meczu (fot. Patrycja Knap)

Zawodnicy U24 Motoru Lublin wyjechali na wspólne zgrupowanie do Zakopanem. Przebywają w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich i razem trenują do najbliższego sezonu. 

Drużyna z Lublina w zeszłym roku powtórzyła historyczny sukces i po raz drugi sięgnęła po srebrny medal w DMP. Motor w finale PGE Ekstraligi uległ Betard Sparcie Wrocław. Po sezonie w zespole „Koziołków” doszło do jednej bardzo ważnej zmiany. Z klubem pożegnał się Krzysztof Buczkowski, a w jego miejsce dołączył Maksym Drabik. Ze względu na nowe rozgrywki poszerzyła się kadra zawodników U24. Młodzież aktualnie przebywa w Zakopanem i wspólnie trenuje. 

Szkoleniowiec Motoru w lidze U24 będzie miał do dyspozycji dziesięciu krajowych zawodników oraz trzech zagranicznych. Młodzi żużlowcy przygotowują się w Zakopanem, a seniorzy wkrótce pojadą na obóz kondycyjno-integracyjny do Hiszpanii. - Mamy do swojej dyspozycji cały ośrodek. Jest czas na odnowę biologiczną, jest siłownia i komory niskociśnieniowe. Niektórzy chłopcy śpią w pokojach, w których jest obniżone ciśnienie – powiedział Piotr Więckowski, wiceprezes Motoru Lublin o przygotowaniach w Zakopanem. 

źródło: dziennikwschodni.pl 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1323 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl