REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Start Gniezno przedstawił plany sparingowe

Stadion Miejski im. płk. Franciszka Hynka (Gniezno)

Stadion Miejski im. płk. Franciszka Hynka (Gniezno) (fot. Łukasz Wilk)

Aforti Start Gniezno ma już mniej więcej sprecyzowany plan na przedsezonowe przygotowania. Klub z pierwszej stolicy Polski zamierza podjąć w test-meczach dwie ekstraligowe drużyny, a także ekipę z najniższej klasy rozgrywkowej.

Już wczoraj informowaliśmy o tym, że Fogo Unia Leszno dogadała się na przedsezonowe sparingi ze Startem Gniezno. Test-mecze odbędą się odpowiednio 26 marca na Stadionie im. płk. Franciszka Hynka i 27 marca na "Smoczyku". To jednak nie koniec potyczek gnieźnian z ekstraligowymi zespołami. W planie jest podjęcie jeszcze jednej drużyny z najwyższej klasy rozgrywkowej. - W planach mamy jeszcze sparing z jednym zespołem PGE Ekstraligi - mówił Błażej Skrzeszewski. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, o który team chodzi. 

Pewne jest, że Aforti Start mecz towarzyski z jednym z drugoligowych zespołów. - Zmierzymy się także z drużyną z Poznania - dodał menadżer "Orłów". Termin potyczek z ekipą z "Golęcina" ma zostać podany kibicom w późniejszym czasie.

Przypomnijmy, że początek sezonu przy W25 ma obfitować również w tradycyjny, coroczny turniej. Jak zapowiedzieli działacze, zawody o Koronę Bolesława Chrobrego mają odbyć się w tym roku właśnie u progu sezonu. Taka zmiana terminu ma z pewnością za zadanie wpłynąć korzystnie na frekwencję.

--> ZOBACZ RÓWNIEŻ: RZUTEM OKA NA GNIEŹNIEŃSKI SKŁAD - NA CO STAĆ START W NOWYM SEZONIE?


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3354 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl