REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Trener ROW-u: Herbaty prezes nie musi mi robić

Radość zawodników ROW-u Rybnik, Rune Holty i Michaela Jepsena Jensena

Radość zawodników ROW-u Rybnik, Rune Holty i Michaela Jepsena Jensena (fot. Arkadiusz Siwek)

W zbliżającym się sezonie trenerem ROW-u Rybnik będzie Antoni Skupień. Szkoleniowiec powiedział parę słów o relacjach z prezesem klubu oraz zdradził cele zespołu na 2022 rok.

Zeszły sezon nie poszedł po myśli ROW-u. Drużyna z Rybnika liczyła na szybki powrót do PGE Ekstraligi, lecz rozgrywki zakończyła już w półfinale. W nim lepsza okazała się Arged Malesa Ostrów. Z klubem pożegnał się Marek Cieślak, więc Krzysztof Mrozek zaczął szukać nowego trenera. Ostatecznie wybór padł na wychowanka ROW-u, czyli Antoniego Skupienia. Szkoleniowiec powiedział o współpracy z prezesem klubu, wokół którego niejednokrotnie pojawiały się różne kontrowersje. - Nie mam żadnego problemu z prezesem Mrozkiem. Mógłbym odpowiedzieć, że on jest moim pracodawcą i w związku z tym ma prawo wydawać mi polecenia. Zresztą od dłuższego czasu jestem w takiej zależności. Mam swoje zadania, które wykonuję i nie mamy z prezesem żadnych spięć – powiedział Antoni Skupień w rozmowie z polskizuzel.pl.

Przed ROW-em Rybnik spore wyzwanie, ponieważ zaplecze PGE Ekstraligi ponownie wygląda imponująco. W eWinner 1. LŻ pojawiają się coraz mocniejsi zawodnicy, co podnosi poziom rozgrywek. W drużynie „Rekinów” doszło do wielu zmian. Do zespołu dołączyli Andreas Lyager, Grzegorz Zengota, Krystian Pieszczek oraz Patryk Wojdyło. - Herbaty prezes nie musi mi robić. Ważne, żebyśmy się dogadywali, żeby nie było spięć, żeby drużyna spełniała oczekiwania kibiców. Na razie rozmawialiśmy z prezesem o tym, żeby drużyna weszła do szóstki. To realny cel. Potem się zobaczy – dodał szkoleniowiec ROW-u.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.269 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl