REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Niedługo poznamy nazwisko trenera Unii. Paweł Baran będzie w sztabie szkoleniowym

Peter Ljung

Peter Ljung (fot. Jarosław Ziąbka)

W ciągu kilku dni mamy poznać nazwisko nowego trenera Unii Tarnów. Grzegorz Habel dementuje plotki o możliwym zatrudnieniu Marka Cieślaka. Wyboru ma dokonać Rada Nadzorcza, a Paweł Baran znajdzie się w sztabie szkoleniowym na sezon 2022.

Kadrowe rewolucje to rzecz oczywista w sporcie żużlowym. Unia Tarnów musiała przejść gruntowne zmiany po spadku z eWinner 1. Ligi Żużlowej. Wpierw wybrano prezesa, który zrezygnował ze stanowiska, odsunięto Tomasza Proszowskiego od prowadzenie pierwszego zespołu, a zwieńczeniem wszystkiego był huczny spadek z pierwszej ligi.

Kadra jest znana. Powraca wychowanek Rolnicki, Ljung czy tez Troy Batchelor. Nadal pozostaje pytanie, kto zostanie szkoleniowcem w przyszłym sezonie? Grzegorz Habel, osoba pełniąca obowiązki prezesa w Tarnowie przyznała, że nazwisko trenera poznamy w niedalekiej przyszłości. Wiadomo już, że w sztabie znajdzie się miejsce dla Pawła Barana, dotychczasowego szkoleniowca. - Paweł Baran na pewno będzie w sztabie szkoleniowym Unii Tarnów na sezon 2022. Natomiast nazwisko nowego trenera poznamy w ciągu kilku dni. Wyboru dokona rada nadzorcza, konkretnie jej przewodniczący Daniel Bałut - opowiada Habel na łamach polskizuzel.pl.

Tomasz Proszowski nie będzie obecny jako trener, ale zostanie w klubie. Habel demontuje również plotki o możliwym zatrudnieniu Marka Cieślaka, który był odpowiedzialny za ostatnie mistrzostwa w wykonaniu tarnowskiego zespołu. - Tomek też zostaje w klubie, ale nie będzie w pionie szkoleniowym. Też dotarły do mnie te plotki, ale Marka Cieślaka w Unii nie będzie - kończy.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3238 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl