REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Zawodnik Włókniarza liderem w rodzimym kraju. Poznaliśmy skład Oxford Charges na sezon 2022

Żużel widoczny z

Żużel widoczny z (fot. Tomasz Juskowiak)

Jordan Jenkins znalazł nowy zespół w National Development League. Żużlowiec Eltrox Włókniarza Częstochowa podpisał umowę z nowo powstałymi Oxford Charges. W składzie znajdują się również Nathan Stoneman, Sam Hagon, Ben Hopwood oraz Jacob Clouting.

Nachodzący sezon będzie okazją do ponownego oglądania jazdy na Sandy Lane - domowym obiekcie Oxford Cheetahs oraz Oxford Chragers. Ci ostatni to najnowszy twór działaczy i będą występować w National Development League.

Trochę przyszło nam czekać na skład drużyny. Rano działacze zdecydowali się na opublikowanie pięciu nazwisk, które będą bronić barw w nadchodzącym sezonie. Liderem drużyny zostaje Jordan Jenkins. 20-latek ma za sobą mistrzowski okres w Mildenhall Fen Tigers. Sezon ukończył ze średnią 9,56 i będzie numerem jeden. Jenkins dodatkowo znalazł zatrudnienie w Redcar Bears oraz będzie uczestnikiem Ekstraligi U24 z Włókniarzem Częstochowa. - Czuję, że mogę się tutaj znacznie rozwinąć - mówi Jenkins dla klubowych mediów. - Miniony sezon pozwolił mi na nabycie pewności siebie. Pokazałem, że potrafię decydować o ważnych elementach meczów.

Pozostali zawodnicy to Nathan Stoneman, Sam Hagon, Ben Hopwood oraz Jacob Clouting. Hagon oraz Clouting mają za sobą debiuty w National League. Ten pierwszy był klubowym partnerem Jenkinsa w Mildenhall, gdzie uzyskał średnią 5,75. Jacob natomiast startował w barwach Kent Royals.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1098 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl