REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Druga liga dalej w telewizji? Rozmowy trwają

Oskar Polis

Oskar Polis (fot. Łukasz Wilk)

Przez ostatnie dwa sezony kibice z całej Polski mogli podziwiać rozgrywki 2. Ligi Żużlowej na kanale Motowizji. Nie wiadomo jeszcze gdzie transmitowane będą spotkania w przyszłym sezonie. W grze jak mówi Piotr Szymański jest kilka opcji. 

Zapytany przez polskizuzel.pl szef Głównej Komisji Sportu Żużlowego Piotr Szymański o telewizję na meczach 2. Ligi Żużlowej odpowiedział wprost, że rozmowy trwają cały czas a w grze jest nie tylko telewizja publiczna, ale także oferty z innych stacji. Członek FIM Europe zapewnia, że jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które są do zrobienia - W tej chwili to dla nas jeden z najważniejszych tematów. Mogę potwierdzić, bo ostatnio sporo się o tym mówiło, że oferta trafiła również do Telewizji Polskiej. Zaproszenie do konkursu wyszło do TVP, ale zaznaczam, że w grę wchodzą także inne opcje. Jestem przekonany, że znajdziemy właściwe rozwiązanie, które zadowoli zarówno kluby, jak i kibiców w całym kraju - mówi.

Przypominamy, że klubom najmocniej zależy na przesunięciu godziny rozpoczęcia spotkań. Dotychczas była to godzina 12:00 co nie było wygodne ani dla zawodników, ani dla kibiców, którzy w pełni słońcu siedzieli na trybunach. 

W tegorocznych rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej ponownie wystąpi siedem ekip. Jedyną zmianą jest zastąpienie niemieckiego Wölfe Wittstock przez powracający do ligi zespół z Piły. W związku z tym w każdej kolejce jedna drużyna będzie zmuszona pauzować. 

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2393 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl