REKLAMAeWinner Banner

Styczeń 2020

Luty 2020

Marzec 2020

Kwiecień 2020

Maj 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Czerwiec 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Lipiec 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Sierpień 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3Belle Vue - Sheffield
King's Lynn - Wolverhampton
4Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Smederna Eskilstuna - Lejonen Gislaved
Dackarna Målilla - Masarna Avesta
5GSK Liga – Slangerup Speedway
Esbjerg Vikings – Holsted Tigers
Team Fjelsted – Sønderjylland Elite Speedway
Team Småland - Griparna Nyköping (mecz w Vetlandzie)
Wostok Władywostok - Mega-Łada Togliatti
Finał MPPK w Gdańsku
6eWinner Apator Toruń - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils
7. Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Gdańsk)
Sheffield - Belle Vue
Swindon - King's Lynn
7​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock - RzTŻ Rzeszów
PGG ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz
Eltrox Włókniarz Częstochowa - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Region Varde Elitesport – Team Fjelsted
8. Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Gdańsk)
8Finał IME w ice speedwayu
Orzeł Łódź - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
eWinner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Unia Tarnów
Metalika Recycling Unia Kolejarz Rawicz - specHouse PSŻ Poznań
1. runda SGP w Warszawie
Indywidualny Puchar Europy 250cc półfinał - Västervik
1. Indywidualny Puchar Europy 85cc - Gdańsk
GP IMŚ long track - Forssa
9eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Start Gniezno
Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno
Kolejarz Opole - RzTŻ Rzeszów
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin
Indywidualny Puchar Europy 250cc finał - Västervik
2. Indywidualny Puchar Europy 85cc - Gdańsk
10Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa
King's Lynn - Belle Vue
Wolverhampton - Peterborough
11Piraterna Motala - Västervik Speedway
Vetlanda Speedway - Dackarna Målilla
Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik
Lejonen Gislaved - Masarna Avesta
Lejonen Gislaved - Indianerna Kumla
Masarna Avesta - Smederna Eskilstuna
9 runda półfinałowa DMPJ
3. runda Ligi Juniorów w Lesznie
12Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
Sønderjylland Elite Speedway – Esbjerg Vikings
Holsted Tigers – Region Varde Elitesport
Valsarna Hagfors - VIP Speedway
Griparna Nyköping - Team Rapid
Vargarna - Team Småland
STK Baszkiria Oktiabrskij - Turbina Bałakowo
10 runda półfinałowa DMPJ
13Masarna Avesta - Indianerna Kumla
Dackarna Målilla - Piraterna Motala
Västervik Speedway - Lejonen Gislaved
Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda Speedway
Piraterna Motala - Dackarna Målilla
Ipswich - Sheffield
Peterborough - Belle Vue
Swindon - Wolverhampton
14Wilki Krosno - RzTŻ Rzeszów
Moje Bermudy Stal Gorzów - PGG ROW Rybnik
Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Indywidualny Puchar Europy Juniorów półfinały - Pardubice
Puchar Bałtyku w Wittstock
15Unia Tarnów - Orzeł Łódź
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - ​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock
7. runda SGP w Malilii
Indywidualne Mistrzostwa 1. i 2. Ligi Żużlowej (tba)
PGE IMME 2020 w Toruniu
16Car Gwarant Start Gniezno-Lokomotiv Daugavpils
specHouse PSŻ Poznań - OK Bedmet Kolejarz Opole
Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa
MRGARDEN GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Indywidualny Puchar Europy Juniorów finał - Žarnovica
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
17Abramczyk Polonia Bydgoszcz - eWinner Apator Toruń
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Belle Vue - Swindon
King's Lynn - Ipswich
18Lejonen Gislaved - Rospiggarna Hallstavik
Piraterna Motala - Masarna Avesta
Dackarna Målilla - Indianerna Kumla
Västervik Speedway - Vetlanda Speedway
Smederna Eskilstuna - Västervik Speedway
Indianerna Kumla - Masarna Avesta
11 runda półfinałowa DMPJ
19Team Fjelsted – Esbjerg Vikings
12 runda półfinałowa DMPJ
Finał Indywidualnych Mistrzostw USA - Auburn
3. runda DMPJ gr. „A” w Gorzowie Wlkp.
20Indianerna Kumla - Lejonen Gislaved
Masarna Avesta - Dackarna Målilla
Vetlanda Speedway - Piraterna Motala
Rospiggarna Hallstavik - Västervik Speedway
Eliminacje MMPPK (Krosno, Rawicz, Gdańsk)
Ipswich - King's Lynn
2. runda DMPJ gr. „A” w Lesznie
21RzTŻ Rzeszów - specHouse PSŻ Poznań
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów
22Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Orzeł Łódź - Unia Tarnów
OK Bedmet Kolejarz Opole - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
3. runda Speedway Friendship Cup - Krško
SEC Finał 3 (Gorican)
Grand Prix Challenge w Goričan
23eWinner Apator Toruń - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1. mecz półfinałowy Nice 1. ligi
1. mecz półfinałowy Nice 1. LŻ
MSC Wölfe Wittstock - Wilki Krosno
1. mecz półfinałowy 2. Ligi Żużlowej
1. mecz półfinałowy 2. Ligi Żużlowej
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
PGG ROW Rybnik - Motor Lublin
4, runda Speedway Friendship Cup - Diedenbergen
Kwalifikacje GP IMŚ 2021 long track– Scheessel
The Tyneside NDL Open Classic w Newcastle

Wrzesień 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N
7Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
specHouse PSŻ Poznań - Wilki Krosno
Finał IMP 2020 w Lesznie
Belle Vue - Ipswich
Peterborough - Sheffield
Wolverhampton - King's Lynn
8MRGARDEN GKM Grudziądz - Motor Lublin
Indywidualne Mistrzostwa Rosji do lat 21 - finał
Lejonen Gislaved - Vetlanda Speedway
Dackarna Målilla - Västervik Speedway
Masarna Avesta - Rospiggarna Hallstavik
Piraterna Motala - Indianerna Kumla
1. finał czeskiej Extraligi - tba
5. runda Czeskiej 1. ligi - Praga
9MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
PGG ROW Rybnik – Eltrox Włókniarz Częstochowa (z Częstochowy)
Półfinał ligi duńskiej
10Unia Tarnów - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils
STK Baszkiria Oktiabrskij - Wostok Władywostok
2. finał czeskiej Extraligi - tba
11Wilki Krosno - MSC Wölfe Wittstock
Puchar Pokoju I Przyjaźni w Wittstock
3. runda Grand Prix w Gorzowie
3. runda DMPJ gr. „C” w Tarnowie
12Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole
9. runda SGP w Vojens
Finał IMEJ - Nagyhalász
4. runda Grand Prix w Gorzowie
13eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils
1. mecz finałowy Nice 1. ligi
specHouse PSŻ Poznań - RzTŻ Rzeszów
1. mecz finałowy 2. Ligi Żużlowej
Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona Góra
2. mecz półfinałowy PGE Ekstraligi
1. mecz półfinałowy PGE Ekstraligi
Indywidualne Mistrzostwa National League w Mildenhall

Październik 2020

Listopad 2020

Grudzień 2020

Wrzesień 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M Pkt +
1 AK Markéta Praha   0  
2 AK 3ton Slaný   0  
3  Meissen Speedway Club Chabařovice   0  
4 AMK Zlata Prilba Pardubice   0  

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl