REKLAMAeWinner Banner

Statystyki

ostatnia aktualizacja: 13.10.2020

statystyki opracowane przez: www.gurustats.pl 

STATYSTYKI SEZON 2020

MSC ZAWODNIK KLUB ŚREDNIA PKT BON BIEGI P3 P2 P1 P0 D W U T ZW DOM WYJAZD TORA TORB TORC TORD
1 Jack Holder Toruń 2.625 154 14 64 36 21 4 3 1 0 0 0 56% 2.765 2.467 2.857 2.444 2.733 2.529
2 Wiktor Kułakow Toruń 2.361 152 18 72 32 22 12 6 0 4 0 1 44% 2.343 2.378 2.636 2.000 2.563 2.167
3 Rohan Tungate Łódź 2.348 149 13 69 33 19 12 5 1 1 0 0 48% 2.576 2.139 2.765 2.176 2.294 2.167
4 Chris Holder Toruń 2.300 146 15 70 31 21 11 7 1 1 0 0 44% 2.588 2.028 2.600 2.389 2.150 2.118
5 Wadim Tarasienko Daugavpils 2.146 84 4 41 16 16 4 5 1 0 0 0 39% 1.900 2.226 2.545 2.000 2.154 1.750
6 Nicolai Klindt Ostrów 2.135 151 7 74 33 18 16 7 1 2 0 0 45% 2.306 1.974 2.095 2.278 2.125 2.053
7 Tobiasz Musielak Toruń 2.121 118 22 66 19 21 19 7 1 0 0 0 29% 2.176 2.063 2.571 1.625 2.750 1.700
8 Aleksandr Łoktajew Łódź 2.111 109 5 54 23 17 6 8 1 3 0 0 43% 2.240 2.000 2.500 1.714 2.214 2.071
9 Andreas Lyager Bydgoszcz 2.097 118 12 62 22 18 16 6 0 4 0 0 35% 2.100 2.094 2.211 1.688 2.125 2.455
10 Oskar Fajfer Gniezno 2.088 132 10 68 27 20 11 10 1 0 0 1 40% 2.152 2.029 2.500 1.600 1.857 2.211
11 Timo Lahti Gniezno 2.067 118 6 60 23 16 17 4 0 1 0 0 38% 2.226 1.897 2.583 1.850 2.231 1.800
12 Frederik Jakobsen Gniezno 2.041 92 8 49 17 16 9 7 0 0 1 0 35% 2.043 2.038 2.636 1.909 2.400 1.529
13 Oliver Berntzon Gniezno 2.017 108 11 59 22 14 14 9 0 0 1 1 37% 1.793 2.233 2.615 1.813 2.000 1.714
14 Krystian Pieszczek Gdańsk 1.954 112 15 65 20 19 14 12 2 6 0 0 31% 2.306 1.517 2.250 2.053 1.333 2.333
15 Tomasz Gapiński Ostrów 1.912 118 12 68 19 22 17 10 1 0 0 0 28% 2.121 1.714 2.000 2.059 1.563 2.000
16 David Bellego Bydgoszcz 1.905 74 6 42 15 10 9 8 0 0 0 0 36% 2.211 1.652 1.818 2.182 1.222 2.273
17 Adrian Miedziński Toruń 1.889 109 10 63 19 20 12 12 0 5 0 0 30% 2.129 1.656 2.222 1.471 2.118 1.636
18 Rasmus Jensen Gdańsk 1.871 128 3 70 25 21 11 13 1 0 1 1 36% 1.914 1.829 1.588 2.235 2.000 1.625
19 Norbert Kościuch Łódź 1.857 94 10 56 18 10 20 8 0 0 1 0 32% 2.000 1.733 2.214 1.615 1.706 1.917
20 Peter Ljung Tarnów 1.839 105 9 62 13 22 22 5 1 2 1 0 21% 1.548 2.129 1.875 1.786 1.813 1.875
21 Marcin Nowak Łódź 1.807 96 7 57 17 18 9 13 0 2 0 0 30% 2.033 1.556 2.235 1.462 1.846 1.571
22 Grzegorz Walasek Ostrów 1.774 101 9 62 17 17 16 12 2 1 0 0 27% 2.161 1.387 1.923 1.500 2.143 1.647
23 Mateusz Cierniak Tarnów 1.755 85 8 53 15 13 14 11 2 3 1 0 28% 1.742 1.773 1.533 1.769 1.833 1.923
24 Kai Huckenbeck Bydgoszcz 1.750 103 9 64 14 24 13 13 0 3 0 0 22% 2.067 1.471 2.000 1.846 1.526 1.706
25 Adrian Gała Gniezno 1.746 98 5 59 22 7 18 12 2 5 0 0 37% 1.788 1.692 1.867 1.429 1.833 1.833
26 Peter Kildemand Gdańsk 1.725 112 7 69 24 9 22 14 0 4 0 1 35% 1.853 1.600 1.706 1.133 2.188 1.810
27 Daniel Jeleniewski Łódź 1.723 74 7 47 16 9 8 14 1 0 0 1 34% 1.958 1.478 1.818 1.692 1.700 1.692
28 Jacob Thorssell Gdańsk 1.712 92 9 59 10 24 14 11 0 1 0 1 17% 1.593 1.813 1.750 1.824 1.692 1.538
29 Oleg Mihailow Daugavpils 1.694 93 12 62 17 11 20 14 1 1 0 1 27% 1.839 1.548 1.842 1.889 1.231 1.667
30 Andriej Kudriaszow Daugavpils 1.656 103 3 64 15 22 14 13 0 2 0 0 23% 1.882 1.400 2.667 1.333 1.800 1.143
31 Adrian Cyfer Ostrów 1.627 85 11 59 8 21 19 11 1 0 0 0 14% 1.844 1.370 2.308 1.875 1.278 1.083
32 Jewgienij Kostygow Daugavpils 1.625 97 7 64 14 19 17 14 0 2 0 1 22% 1.912 1.300 2.056 1.667 1.421 1.250
33 Artur Mroczka Tarnów 1.581 81 17 62 8 18 21 15 0 0 1 1 13% 1.531 1.633 1.471 1.529 1.769 1.600
34 Kacper Gomólski Gdańsk 1.569 68 12 51 7 14 19 11 0 1 0 0 14% 1.448 1.727 2.063 1.250 1.143 1.615
35 Ernest Koza Tarnów 1.565 91 6 62 11 21 16 14 1 1 0 1 18% 1.600 1.531 1.538 1.563 1.143 1.895
36 Francis Gusts Daugavpils 1.529 64 14 51 7 13 17 14 1 1 0 1 14% 1.800 1.143 2.333 1.313 1.571 1.400
37 Dimitri Berge Bydgoszcz 1.528 50 5 36 8 8 10 10 1 0 0 0 22% 1.750 1.250 1.500 1.444 1.375 1.727
38 Kim Nilsson Tarnów 1.516 88 6 62 12 19 14 17 0 2 0 1 19% 1.667 1.345 2.188 1.000 1.250 1.818
39 Pontus Aspgren Daugavpils 1.482 76 7 56 10 17 12 17 1 6 0 0 18% 1.875 1.188 1.824 1.583 1.438 0.909
40 Dawid Lampart Bydgoszcz 1.482 74 9 56 7 16 21 12 1 2 0 0 13% 1.667 1.344 2.214 1.154 1.077 1.438
41 Michał Gruchalski Tarnów 1.447 51 4 38 10 4 13 11 0 2 1 1 26% 1.680 1.000 1.600 1.400 1.571 1.111
42 Kamil Brzozowski Bydgoszcz 1.375 40 4 32 3 12 7 10 1 1 0 0 9% 1.476 1.182 1.556 1.750 1.200 0.800
43 Rafał Okoniewski Ostrów 1.349 52 6 43 5 12 13 13 0 0 0 1 12% 1.524 1.182 1.750 1.000 1.083 1.500
44 Karol Żupiński Gdańsk 1.255 61 3 51 10 7 17 17 0 3 0 0 20% 1.538 0.960 1.500 0.778 1.692 0.846
45 Igor Kopeć-Sobczyński Toruń 1.250 50 5 44 9 4 15 16 0 0 0 0 20% 1.300 1.208 0.857 0.846 1.700 1.500
46 Damian Stalkowski Gniezno 1.213 49 8 47 4 12 13 18 0 1 1 1 9% 1.125 1.304 0.917 1.000 1.364 1.700
47 Tomasz Orwat Bydgoszcz 1.174 51 3 46 6 8 17 15 1 0 0 0 13% 1.364 1.000 1.000 1.000 1.600 1.200
48 Przemysław Konieczny Tarnów 1.156 34 3 32 7 3 7 15 0 0 2 1 22% 1.125 1.188 1.286 0.444 1.125 1.875
49 Kjastas Puodżuks Daugavpils 1.050 40 2 40 5 6 13 16 2 1 1 0 13% 1.217 0.824 1.778 0.909 0.833 0.750
50 Piotr Pióro Łódź 0.907 35 4 43 3 6 14 20 2 5 1 0 7% 0.909 0.905 0.615 1.417 0.714 0.818
51 Sebastian Szostak Ostrów 0.702 32 1 47 5 5 7 30 1 0 0 0 11% 0.909 0.520 0.875 0.733 0.500 0.500
52 Marcel Studziński Gniezno 0.667 18 2 30 2 4 4 20 2 2 0 1 7% 1.000 0.333 1.000 0.625 0.500 0.500
53 Kamil Marciniec Toruń 0.658 21 4 38 1 5 8 24 0 1 0 1 3% 0.900 0.389 0.692 0.900 0.600 0.400
NIESKLASYFIKOWANI
54 Grzegorz Zengota Bydgoszcz 2.071 26 3 14 6 4 0 4 0 0 0 0 43% 2.222 1.800 2.667 2.250 1.500 2.000
55 Jonas Jeppesen Ostrów 1.944 34 1 18 8 4 2 4 0 0 0 0 44% 2.333 1.167 2.200 1.333 2.000 2.000
56 Hans Andersen Łódź 1.571 19 3 14 1 6 4 3 0 0 0 0 7% 1.400 1.667 1.400 1.000 1.750 1.750
57 Brady Kurtz Łódź 1.520 33 5 25 4 8 5 8 0 0 0 2 16% 1.909 1.214 2.000 1.889 0.833 1.200
58 Mikkel Bech Jensen Gdańsk 1.375 8 3 8 0 2 4 2 0 0 0 0 0% 1.500 1.250 1.000 3.000 1.000 1.333
59 Kevin Fajfer Gniezno 1.321 30 7 28 3 8 5 12 0 1 1 1 11% 1.733 0.846 1.625 1.333 1.500 0.667
60 Troy Batchelor Bydgoszcz 1.263 23 1 19 4 1 9 5 0 2 0 0 21% 1.286 1.250 1.750 1.400 0.750 1.167
61 Daniel Kaczmarek Tarnów 1.148 27 4 27 3 5 8 11 0 1 0 0 11% 1.300 1.059 2.200 1.143 0.200 1.100
62 Linus Sundstroem Daugavpils 1.130 22 4 23 3 3 7 10 0 3 0 0 13% 1.056 1.400 1.667 0.500 1.250 1.000
63 Ricards Ansviesulis Daugavpils 1.000 8 1 9 1 1 3 4 0 0 0 0 11% 1.667 0.667 2.000 2.000 0.000 0.500
64 Dawid Rempała Tarnów 0.917 8 3 12 0 3 2 7 0 0 0 0 0% 1.167 0.667 0.000 1.667 1.000 0.750
65 Matic Ivacic Bydgoszcz 0.889 7 1 9 0 2 3 4 0 0 0 0 0% 1.000 0.500 2.000 0.000 1.000 0.750
66 Alan Szczotka Gdańsk 0.808 20 1 26 2 3 8 13 0 2 0 0 8% 0.600 0.938 0.500 1.000 0.889 0.500
67 Piotr Gryszpiński Gdańsk 0.733 9 2 15 1 1 4 9 0 1 0 0 7% 0.600 1.000 1.500 0.250 0.000 1.333
68 Jurica Pavlic Gniezno 0.727 8 0 11 2 0 2 7 1 0 0 0 18% 0.750 0.714 1.000 0.000 0.500 3.000
69 Aleksander Grygolec Łódź 0.692 14 4 26 0 2 10 14 0 2 0 1 0% 0.929 0.417 0.800 0.333 0.571 1.000
70 Nikodem Bartoch Bydgoszcz 0.519 11 3 27 0 2 7 18 0 0 0 0 0% 0.667 0.400 0.600 0.143 0.667 0.667
71 Jakub Krawczyk Ostrów 0.455 9 1 22 0 2 5 15 1 0 2 1 0% 0.600 0.333 0.333 0.500 0.286 0.625
72 Mikołaj Czapla Gniezno 0.417 4 1 12 0 1 2 9 0 1 1 0 0% 0.667 0.167 0.667 0.000 0.750 0.000
73 Kacper Grzelak Ostrów 0.393 9 2 28 0 1 7 20 0 1 0 0 0% 0.154 0.600 0.000 0.500 0.333 0.556
74 Mateusz Dul Łódź 0.375 6 0 16 1 1 1 13 0 2 0 0 6% 0.571 0.222 0.000 0.000 1.000 0.600
75 Mateusz Błażykowski Bydgoszcz 0.300 3 0 10 0 0 3 7 0 2 0 1 0% 0.333 0.000 0.500 0.500 0.333 0.000
76 Robert Chmiel Gdańsk 0.222 2 0 9 0 0 2 7 0 0 0 0 0% 0.000 0.250 0.000 0.500 0.000 0.333
77 Danił Kolodinski Daugavpils 0.222 1 1 9 0 0 1 8 1 2 0 0 0% 1.000 0.000 0.667 0.000 0.000 0.000
78 Aleks Rydlewski Toruń 0.000 0 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0% 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000  
79 Ernest Matjuszonoks Daugavpils 0.000 0 0 2 0 0 0 2 0 1 0 0 0% 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
80 Justin Stolp Toruń 0.000 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0% 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000  

 

STATYSTYKI SEZON 2019

MSC ZAWODNIK KLUB ŚREDNIA PKT BON BIEGI P3 P2 P1 P0 D W U T ZW DOM WYJAZD TORA TORB TORC TORD
1 Wiktor Kułakow Tarnów 2.411 168 8 73 41 16 13 3 1 0 0 0 56% 2.486 2.333 2.579 2.211 2.625 2.263
2 Kacper Woryna Rybnik 2.385 182 4 78 40 26 10 2 0 1 0 0 51% 2.556 2.238 2.526 2.353 2.409 2.250
3 Peter Ljung Tarnów 2.339 141 4 62 34 17 5 6 1 2 0 0 55% 2.290 2.387 2.692 2.647 1.938 2.125
4 Andrzej Lebiediew Daugavpils 2.306 141 2 62 32 18 9 3 0 2 0 0 52% 2.483 2.152 2.375 2.333 2.267 2.250
5 Troy Batchelor Rybnik 2.200 167 9 80 35 23 16 6 0 0 0 0 44% 2.184 2.214 1.900 2.130 2.588 2.250
6 Timo Lahti Daugavpils 2.111 105 9 54 22 12 15 5 1 1 0 0 41% 2.071 2.154 2.500 1.769 2.063 2.091
7 Tobiasz Musielak Łódź 2.104 100 1 48 22 13 8 5 0 1 1 0 46% 2.000 2.227 2.417 2.000 2.250 1.769
8 Jacob Thorssell Gdańsk 2.054 67 9 37 13 10 8 6 0 0 0 0 35% 2.000 2.143 2.385 2.000 1.375 2.333
9 Siergiej Łogaczow Rybnik 2.044 77 15 45 9 21 8 7 1 1 0 0 20% 2.174 1.909 1.833 2.556 2.083 1.833
10 Krystian Pieszczek Gdańsk 2.031 126 4 64 23 24 9 8 2 2 0 0 36% 2.214 1.889 1.933 2.000 2.071 2.111
11 Tomasz Gapiński Ostrów 2.028 132 14 72 21 27 15 9 0 1 1 0 29% 2.429 1.649 2.095 2.000 1.895 2.133
12 Mateusz Szczepaniak Rybnik 2.013 132 21 76 20 26 20 10 1 3 0 0 26% 2.162 1.872 2.130 1.722 2.294 1.889
13 Daniel Jeleniewski Łódź 2.000 86 6 46 16 13 12 5 0 1 0 0 35% 2.269 1.650 2.000 1.857 1.900 2.273
14 Oliver Berntzon Gniezno 1.980 95 4 50 18 15 11 6 0 1 0 0 36% 1.783 2.148 1.714 2.222 1.667 2.333
15 Grzegorz Walasek Ostrów 1.976 160 2 82 28 32 12 10 3 2 0 0 34% 2.244 1.707 2.100 2.095 2.000 1.700
16 Adrian Gała Gniezno 1.952 112 9 62 20 17 18 7 1 0 0 0 32% 2.171 1.667 1.625 2.188 1.529 2.615
17 Rafał Okoniewski Łódź 1.940 84 13 50 12 16 16 6 0 0 0 1 24% 2.160 1.720 2.091 1.938 2.333 1.364
18 Nicolai Klindt Ostrów 1.939 147 12 82 30 24 9 19 1 2 0 0 37% 2.220 1.659 2.000 2.130 2.056 1.609
19 Mikkel Bech Jensen Gdańsk 1.932 102 12 59 15 22 13 9 1 1 0 2 25% 1.962 1.909 1.889 1.824 2.471 1.500
20 Rohan Tungate Łódź 1.922 85 13 51 13 18 10 10 1 1 0 1 25% 2.241 1.500 2.133 1.833 1.538 2.182
21 Oskar Fajfer Gniezno 1.889 126 10 72 22 20 20 10 0 0 0 0 31% 1.794 1.974 2.200 1.842 1.882 1.563
22 Mirosław Jabłoński Gniezno 1.800 100 8 60 17 17 15 11 1 3 0 0 28% 1.971 1.577 1.737 1.538 2.000 1.929
23 Jurica Pavlic Gniezno 1.724 92 8 58 17 15 11 15 1 0 0 1 29% 1.750 1.700 1.929 1.917 1.500 1.625
24 Linus Sundstroem Rybnik 1.694 75 8 49 12 12 15 10 0 1 1 0 24% 2.292 1.120 1.889 1.067 2.071 1.909
25 Kacper Gomólski Gdańsk 1.690 88 10 58 14 17 12 15 2 1 1 1 24% 1.731 1.656 2.231 1.667 1.429 1.462
26 Sam Masters Ostrów 1.600 93 11 65 15 13 22 15 0 0 0 0 23% 1.667 1.543 1.625 1.938 1.353 1.500
27 Artur Czaja Tarnów 1.566 74 9 53 13 10 15 15 0 0 0 1 25% 1.581 1.545 1.667 1.857 1.154 1.571
28 Kai Huckenbeck Łódź 1.545 62 6 44 9 12 11 12 1 2 0 0 20% 1.667 1.400 1.000 1.917 1.308 1.750
29 Daniel Kaczmarek Tarnów 1.530 91 10 66 13 16 20 17 1 0 0 1 20% 1.694 1.333 1.895 1.118 1.200 1.867
30 Robert Chmiel Rybnik 1.509 73 10 55 11 9 22 13 0 0 0 0 20% 1.786 1.222 2.000 1.533 1.000 1.455
31 Aleksandr Łoktajew Ostrów 1.508 84 14 65 9 18 21 17 3 0 1 0 14% 1.743 1.233 1.692 1.263 1.563 1.588
32 Artur Mroczka Tarnów 1.455 42 6 33 5 8 11 9 0 2 1 0 15% 1.625 1.294 1.625 1.375 1.667 1.125
33 Wadim Tarasienko Daugavpils 1.431 67 6 51 9 14 12 16 3 1 0 0 18% 1.300 1.516 1.700 0.933 1.750 1.500
34 Adrian Cyfer Gdańsk 1.424 42 5 33 5 9 9 10 0 0 0 0 15% 1.733 1.167 2.000 0.875 1.250 1.556
35 Oleg Mihailow Daugavpils 1.417 58 10 48 6 11 18 13 0 2 0 0 13% 1.826 1.040 1.786 1.214 1.200 1.400
36 Kjastas Puodżuks Daugavpils 1.319 54 8 47 5 13 13 16 1 0 0 0 11% 1.741 0.750 1.250 1.636 1.091 1.308
37 Artiom Trofimow Daugavpils 1.162 37 6 37 5 6 10 16 0 1 0 1 14% 1.278 1.053 1.778 1.222 0.545 1.250
38 Marcin Kościelski Ostrów 1.135 48 11 52 3 10 19 20 1 2 0 0 6% 1.333 0.964 1.375 1.250 0.455 1.308
39 Mateusz Cierniak Tarnów 1.115 57 1 52 12 4 13 23 0 3 0 0 23% 1.148 1.080 1.563 1.867 0.417 0.000
40 Damian Stalkowski Gniezno 1.093 35 12 43 3 5 16 19 0 4 1 0 7% 1.273 0.905 2.500 0.667 1.429 0.933
41 Karol Żupiński Gdańsk 1.024 40 3 42 7 2 15 18 0 1 1 0 17% 1.421 0.696 0.818 0.571 0.909 1.538
42 Jewgienij Kostygow Daugavpils 1.000 40 5 45 1 10 17 17 1 0 0 0 2% 1.185 0.722 1.583 0.750 0.923 0.667
43 Kevin Fajfer Gniezno 0.977 38 4 43 4 6 14 19 0 6 0 0 9% 1.043 0.900 1.533 1.154 0.250 0.333
44 Ernest Koza Tarnów 0.972 32 3 36 2 9 8 17 1 1 1 0 6% 0.917 1.000 0.750 1.500 0.700 1.250
45 Kamil Nowacki Ostrów 0.848 33 6 46 5 4 10 27 1 2 0 0 11% 0.920 0.762 1.100 0.636 1.000 0.667
46 Piotr Pióro Łódź 0.750 27 3 40 0 8 11 21 1 2 0 2 0% 0.750 0.750 0.727 1.444 0.222 0.636
47 Denis Zieliński Gdańsk 0.485 14 2 33 1 2 7 23 0 0 0 0 3% 0.667 0.267 0.545 0.875 0.200 0.222
48 Kamil Kiełbasa Łódź 0.233 6 1 30 0 1 4 25 0 1 0 0 0% 0.125 0.357 0.000 0.167 0.667 0.200
NIESKLASYFIKOWANI
49 Nick Morris Rybnik 1.583 14 5 12 1 4 3 4 1 0 1 0 8% 1.750 1.250 1.400 3.000 1.500 1.500
50 Rory Schlein Łódź 1.500 10 2 8 0 3 4 1 1 0 0 0 0% 1.750 1.250 2.000 1.000 1.000 2.500
51 Hans Andersen Łódź 1.476 27 4 21 3 6 6 6 1 0 0 0 14% 1.750 1.308 1.333 2.250 0.800 1.667
52 Andriej Kudriaszow Gniezno 1.429 27 3 21 4 3 9 5 1 0 0 0 19% 1.000 1.643 1.571 1.250 0.800 2.000
53 Daniel Bewley Rybnik 1.406 41 4 32 7 3 14 8 0 0 0 0 22% 1.389 1.429 1.125 1.625 1.286 1.556
54 Renat Gafurow Ostrów 1.312 15 6 16 0 5 5 6 0 0 0 0 0% 1.222 1.429 2.200 1.000 1.000 0.800
55 Kim Nilsson Gdańsk 1.308 16 1 13 2 4 2 5 0 1 0 0 15% 1.500 0.667 2.000 0.333 1.750 1.000
56 Davis Kurmis Daugavpils 1.250 6 4 8 0 1 4 3 0 0 0 0 0% 2.000 0.500 0.500 2.000 0.000 1.667
57 Bradley Wilson-Dean Gdańsk 1.250 4 1 4 0 1 2 1 0 0 0 0 0% 0.000 1.250 2.000 0.000 1.000 1.000
58 Pontus Aspgren Daugavpils 1.000 4 0 4 0 1 2 1 1 0 0 0 0% 0.000 1.000 0.000 1.000 1.000 2.000
59 Frederik Jakobsen Gniezno 0.889 6 2 9 1 0 3 5 0 1 0 0 11% 1.600 0.000 0.500 1.000 1.000 1.000
60 Przemysław Giera Rybnik 0.667 11 3 21 0 3 5 13 1 0 1 0 0% 0.667 0.667 0.400 1.200 0.600 0.500
61 Joel Kling Gdańsk 0.667 3 1 6 0 1 1 4 0 0 0 0 0% 1.000 0.500 0.000 1.000 0.000 1.000
62 Mateusz Tudzież Rybnik 0.607 13 4 28 1 2 6 19 0 2 2 0 4% 0.667 0.579 0.500 0.429 1.125 0.333
63 Przemysław Konieczny Tarnów 0.480 11 1 25 1 1 6 17 0 0 0 1 4% 0.538 0.417 0.000 0.000 0.625 0.875
64 Dawid Wawrzyniak Łódź 0.250 1 0 4 0 0 1 3 3 0 0 0 0% 0.000 0.250 0.000 0.000 0.500 0.000
65 Dawid Rempała Tarnów 0.111 2 0 18 0 0 2 16 0 0 1 1 0% 0.125 0.100 0.000 0.000 0.000 0.286
66 Mateusz Błażykowski Gniezno 0.000 0 0 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0% 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
67 Aleksander Grygolec Łódź 0.000 0 0 3 0 0 0 3 0 1 0 0 0% 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000  
REKLAMAkalendarz 2021

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M PKT B +/-
1 eWinner Apator Toruń 14 29 7 +244
2 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 14 25 5 +67
3 Orzeł Łódź 14 22 5 +50
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 17 3 -31
5 Unia Tarnów 14 15 3 -76
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia 14 14 2 -75
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 11 2 -96
8 Lokomotiv Daugavpils 14 7 1 -71

 

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl