REKLAMAeWinner Banner

TERMINARZ/WYNIKI

eWinner 1. Liga Żużlowa 2021

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

04.04.2021 ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno 63:27
05.04.2021 Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 35:55
29.04.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski (46:44)
29.04.2021 Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź (odwołany)

2.

RUNDA

10.04.2021

Orzeł Łódź – Unia Tarnów 50:40
11.04.2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik 45:45
02.05.2021 Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38
03.05.2021 Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź (49:40)
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Aforti Start Gniezno (odwołane)

3.

RUNDA

04.05.2021 Aforti Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (50:39)
19.04.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów 54:35
10.05.2021 ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski (20:15)

4.

RUNDA

24.04.2021

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Cellfast Wilki Krosno 44:46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50:40
25.04.2021 Orzeł Łódź – ROW Rybnik 45:43
26.04.2021 Unia Tarnów – Aforti Start Gniezno 42:48

5.

RUNDA

11.06.2021
-
14.06.2021

ROW Rybnik – Unia Tarnów
KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno

6.

RUNDA

15.05.2021

Unia Tarnów – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski (16:00)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź (18:30)
16.05.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik (14:00)
17.05.2021 Aforti Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno (18:00)

7.

RUNDA

22.05.2021
-

24.05.2021

(sob-pon)

Cellfast Wilki Krosno – Unia Tarnów
Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
ROW Rybnik – Aforti Start Gniezno

8.

RUNDA

29.05.2021
-

31.05.2021

(sob-pon)

Unia Tarnów – Cellfast Wilki Krosno
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
Aforti Start Gniezno – ROW Rybnik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

9.

RUNDA

05.06.2021
-

07.06.2021

(sob-pon)

Cellfast Wilki Krosno – Aforti Start Gniezno
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Unia Tarnów
ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
 

11.06.2021
-

13.06.2021

daty rezerwowe

10.

RUNDA

19.06.2021
-

21.06.2021

(sob-pon)

Unia Tarnów – ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno
 

25.06.2021
-

27.06.2021

daty rezerwowe

11.

RUNDA

03.07.2021
-

05.07.2021

(sob-pon)

Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Aforti Start Gniezno – Unia Tarnów
ROW Rybnik – Orzeł Łódź
 

09.07.2021

data rezerwowa

12.

RUNDA

17.07.2021
-

19.07.2021

(sob-pon)

Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ROW Rybnik
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno
 

23.07.2021
-

25.07.2021

daty rezerwowe

13.

RUNDA

31.07.2021
-

02.08.2021

(sob-pon)

Unia Tarnów – Orzeł Łódź
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno
Aforti Start Gniezno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
 

06.08.2021
-

08.08.2021

daty rezerwowe

14.

RUNDA

14.08.2021
-

16.08.2021

(sob-pon)

Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik
Orzeł Łódź – Aforti Start Gniezno
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
 

20.08.2021
21.08.2021

23,08.2021
28.08.2021
29.08.2021

daty rezerwowe

RUNDA FINAŁOWA

1.

RUNDA
Finałowa

(półfinały)

04.09.2021

-
05.09.2021

 

2.

RUNDA

Finałowa

(półfinały-

rewanże)

11.09.2021
-
12.09.2021

 

3.

RUNDA

Finałowa

-finały

26.09.2021
(niedziela)

 

4.

RUNDA

Finałowa

(finały-

rewanże)

03.10.2021

(niedziela)

 

 

eWinner 1. Liga Żużlowa 2020

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

11.07.2020

(sobota)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów 44:46
eWinner Apator Toruń – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 55:35

12.07.2020

(niedziela)

KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotiv Daugavpils 57:33
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37

2.

RUNDA

18.07.2020

(sobota)

SK Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź 47:43
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36

19.07.2020

(niedziela)

Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń 33:57

3.

RUNDA

25.07.2020

(sobota)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 44:46
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37
eWinner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź 56:34

26.07.2020

(niedziela)

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – SK Lokomotiv Daugavpils 49:41

4.

RUNDA

01.08.2020

(sobota)

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Unia Tarnów 40:50
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:46

KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38

02.08.2020

(niedziela)

SK Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń 39:51

5.

RUNDA

04.08.2020
(wtorek)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź 51:39
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 39:51
06.08.2020
(czwartek)
Unia Tarnów – SK Lokomotiv Daugavpils 49:41
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 63:27

6.

RUNDA

08.08.2020
(sobota)

eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 55:35
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów 50:40
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 51:39

09.08.2020

(niedziela)

SK Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 60:30

7.

RUNDA

15.08.2020

(sobota)

Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź 39:49
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 51:38

16.08.2020

(niedziela)

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – SK Lokomotiv Daugavpils 48:31

17.08.2020
(poniedziałek)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń 35:55

8.

RUNDA

22.08.2020
(sobota)

KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów 28:20
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:31

23.08.2020

(niedziela)

eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 54:36
24.08.2020
(poniedziałek)
SK Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 50:39

9.

RUNDA

28.08.2020
(piątek)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń 35:55

29.08.2020

(sobota)

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź 47:43

30.08.2020
(niedziela)
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
10.09.2020
(czwartek)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – SK Lokomotiv Daugavpils 46:44

10.

RUNDA

05.09.2020

(sobota)

KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń 46:44
07.09.2020
(poniedziałek)
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49:40
SK Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów 44:46

11.

RUNDA

10.09.2020
(czwartek)
Unia Tarnów – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 38:52
12.09.2020
(sobota)
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź 44:46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38
13.09.2020
(niedziela)
eWinner Apator Toruń – SK Lokomotiv Daugavpils 54:36

12.

RUNDA

17.09.2020
(czwartek)
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 57:33
19.09.2020
(sobota)
KŻ Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń 47:43
SK Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:47
20.09.2020
(niedziela)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów 49:41

13.

RUNDA

26.09.2020
(sobota)
eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów 64:26
27.09.2020
(niedziela)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SK Lokomotiv Daugavpils 50:39
02.10.2020
(piątek)
KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 45:45
03.10.2020
(sobota)
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 36:54

14.

RUNDA

04.10.2020
(niedziela)
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37:53
SK Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź 47:43
11.10.2020
(niedziela)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:31
12.10.2020
(poniedziałek)
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – eWinner Apator Toruń 46:44

 

NICE 1 LIGA 2019

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

30.03.2019

(sobota)

KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43

 

31.03.2019

(niedziela)

CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:49
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils 46:44
 

2.

RUNDA

 
REKLAMAzakręceni w lewo

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M PKT B +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 4 6 0 -12
2 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 3 5 0 +19
3 Aforti Start Gniezno 2 4 0 +17
4 Orzeł Łódź  3 4 0 -3
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz  4 4 0 -2
6 ROW Rybnik  3 3 0 +34
7 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski  2 0 0 -4
8 Unia Tarnów 4 0 0 -55

 

REKLAMAfigurki retro Kin

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl