REKLAMAeWinner Banner

TERMINARZ/WYNIKI

eWinner 1. Liga Żużlowa 2021

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

04.04.2021 ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno 63:27
05.04.2021 Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 35:55
29.04.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 46:44
25.06.2021 Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź 59:31

2.

RUNDA

10.04.2021

Orzeł Łódź – Unia Tarnów 50:40
11.04.2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik 45:45
02.05.2021 Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38
25.05.2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Aforti Start Gniezno 59:31

3.

RUNDA

19.04.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów 54:35
03.05.2021 Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź 49:40
04.05.2021 Aforti Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:39
27.06.2021 ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 39:51

4.

RUNDA

24.04.2021

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Cellfast Wilki Krosno 44:46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50:40
25.04.2021 Orzeł Łódź – ROW Rybnik 45:43
26.04.2021 Unia Tarnów – Aforti Start Gniezno 42:48

5.

RUNDA

11.06.2021

ROW Rybnik – Unia Tarnów 55:35
13.06.2021 KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 44:46
14.06.2021 Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
15.07.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno 62:28

6.

RUNDA

15.05.2021

Unia Tarnów – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 33:57
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 44:45
16.05.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik 44:46
17.05.2021 Aforti Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno 38:50

7.

RUNDA

23.05.2021

Cellfast Wilki Krosno – Unia Tarnów 60:30
24.05.2021 ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno 50:40
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
27.06.2021 Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:39

8.

RUNDA

29.05.2021

Unia Tarnów – Cellfast Wilki Krosno 44:46
Aforti Start Gniezno – ROW Rybnik 49:41
30.05.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź 48:42
31.05.2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 45:45

9.

RUNDA

05.06.2021

Cellfast Wilki Krosno – Aforti Start Gniezno 56:34
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
06.06.2021 ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:41
07.06.2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Unia Tarnów 60:30

10.

RUNDA

20.06.2021

Unia Tarnów – ROW Rybnik 38:52
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno 50:40
Aforti Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44:46
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Orzeł Łódź 45:45

11.

RUNDA

04.07.2021

Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 50:40
Aforti Start Gniezno – Unia Tarnów 59:31
05.07.2021 ROW Rybnik – Orzeł Łódź 50:40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 59:31

12.

RUNDA

17.07.2021

Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 23:67
18.07.2021 Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno 51:39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno 52:37
19.07.2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ROW Rybnik 48:42

13.

RUNDA

31.07.2021

ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 54:36
01.08.2021 Unia Tarnów – Orzeł Łódź 54:36
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno 37:41
02.08.2021 Aforti Start Gniezno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 50:40

14.

RUNDA

15.08.2021

 

 

16.08.2021

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów 49:41
Orzeł Łódź – Aforti Start Gniezno 52:38
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 54:36

Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik 49:41

RUNDA FINAŁOWA

1.

RUNDA
Finałowa

(półfinały)

04.09.2021

ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 44:46
05.09.2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno 45:45

2.

RUNDA

Finałowa

(półfinały-

rewanże)

11.09.2021
(sobota)

Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 55:35
12.09.2021
(niedziela)
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - ROW Rybnik 59:31

3.

RUNDA

Finałowa

-finały

26.09.2021
(niedziela)
Arged Malesa Ostrów - Cellfast Wilki Krosno 60:30

4.

RUNDA

Finałowa

(finały-

rewanże)

03.10.2021
(niedziela)
Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów 49:40
REKLAMAzakręceni w lewo

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M PKT B +/-
1 Cellfast Wilki Krosno 14 24 4 +52
2 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 14 24 5 +104
3 ROW Rybnik 14 23 5 +81
4 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 14 20 4 +1
5 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 14 17 3 +61
6 Orzeł Łódź 14 15 1 -24
7 Aforti Start Gniezno 14 14 3 -46
8 Unia Tarnów 14 3 1 -229

 

REKLAMAfigurki retro Kin

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl