REKLAMAeWinner Banner

TERMINARZ/WYNIKI

eWinner 1. Liga Żużlowa 2021

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

04.04.2021 ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno 63:27
05.04.2021 Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 35:55
29.04.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 46:44
25.06.2021 Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź 59:31

2.

RUNDA

10.04.2021

Orzeł Łódź – Unia Tarnów 50:40
11.04.2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik 45:45
02.05.2021 Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38
25.05.2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Aforti Start Gniezno 59:31

3.

RUNDA

19.04.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów 54:35
03.05.2021 Cellfast Wilki Krosno – Orzeł Łódź 49:40
04.05.2021 Aforti Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:39
27.06.2021 ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 39:51

4.

RUNDA

24.04.2021

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Cellfast Wilki Krosno 44:46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50:40
25.04.2021 Orzeł Łódź – ROW Rybnik 45:43
26.04.2021 Unia Tarnów – Aforti Start Gniezno 42:48

5.

RUNDA

11.06.2021

ROW Rybnik – Unia Tarnów 55:35
13.06.2021 KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 44:46
14.06.2021 Cellfast Wilki Krosno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
15.07.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno 62:28

6.

RUNDA

15.05.2021

Unia Tarnów – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 33:57
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 44:45
16.05.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik 44:46
17.05.2021 Aforti Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno 38:50

7.

RUNDA

23.05.2021

Cellfast Wilki Krosno – Unia Tarnów 60:30
24.05.2021 ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno 50:40
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
27.06.2021 Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:39

8.

RUNDA

29.05.2021

Unia Tarnów – Cellfast Wilki Krosno 44:46
Aforti Start Gniezno – ROW Rybnik 49:41
30.05.2021 Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź 48:42
31.05.2021 Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 45:45

9.

RUNDA

05.06.2021

Cellfast Wilki Krosno – Aforti Start Gniezno 56:34
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
06.06.2021 ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:41
07.06.2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Unia Tarnów 60:30

10.

RUNDA

20.06.2021

Unia Tarnów – ROW Rybnik 38:52
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno 50:40
Aforti Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44:46
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Orzeł Łódź 45:45

11.

RUNDA

04.07.2021

Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 50:40
Aforti Start Gniezno – Unia Tarnów 59:31
05.07.2021 ROW Rybnik – Orzeł Łódź 50:40
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 59:31

12.

RUNDA

17.07.2021

Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 23:67
18.07.2021 Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno 51:39
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno 52:37
19.07.2021 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ROW Rybnik 48:42

13.

RUNDA

31.07.2021

ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 54:36
01.08.2021 Unia Tarnów – Orzeł Łódź 54:36
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno 37:41
02.08.2021 Aforti Start Gniezno – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 50:40

14.

RUNDA

14.08.2021
-

16.08.2021

(sob-pon)

Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik
Orzeł Łódź – Aforti Start Gniezno
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
 

20.08.2021
21.08.2021

23,08.2021
28.08.2021
29.08.2021

daty rezerwowe

RUNDA FINAŁOWA

1.

RUNDA
Finałowa

(półfinały)

04.09.2021

-
05.09.2021

 

2.

RUNDA

Finałowa

(półfinały-

rewanże)

11.09.2021
-
12.09.2021

 

3.

RUNDA

Finałowa

-finały

26.09.2021
(niedziela)

 

4.

RUNDA

Finałowa

(finały-

rewanże)

03.10.2021

(niedziela)

 

 

eWinner 1. Liga Żużlowa 2020

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

11.07.2020

(sobota)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów 44:46
eWinner Apator Toruń – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 55:35

12.07.2020

(niedziela)

KŻ Orzeł Łódź - SK Lokomotiv Daugavpils 57:33
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37

2.

RUNDA

18.07.2020

(sobota)

SK Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – KŻ Orzeł Łódź 47:43
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 54:36

19.07.2020

(niedziela)

Unia Tarnów – eWinner Apator Toruń 33:57

3.

RUNDA

25.07.2020

(sobota)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 44:46
Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 53:37
eWinner Apator Toruń – KŻ Orzeł Łódź 56:34

26.07.2020

(niedziela)

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – SK Lokomotiv Daugavpils 49:41

4.

RUNDA

01.08.2020

(sobota)

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Unia Tarnów 40:50
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:46

KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38

02.08.2020

(niedziela)

SK Lokomotiv Daugavpils – eWinner Apator Toruń 39:51

5.

RUNDA

04.08.2020
(wtorek)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – KŻ Orzeł Łódź 51:39
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 39:51
06.08.2020
(czwartek)
Unia Tarnów – SK Lokomotiv Daugavpils 49:41
eWinner Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 63:27

6.

RUNDA

08.08.2020
(sobota)

eWinner Apator Toruń – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 55:35
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów 50:40
KŻ Orzeł Łódź – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 51:39

09.08.2020

(niedziela)

SK Lokomotiv Daugavpils – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 60:30

7.

RUNDA

15.08.2020

(sobota)

Unia Tarnów – KŻ Orzeł Łódź 39:49
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 51:38

16.08.2020

(niedziela)

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – SK Lokomotiv Daugavpils 48:31

17.08.2020
(poniedziałek)

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – eWinner Apator Toruń 35:55

8.

RUNDA

22.08.2020
(sobota)

KŻ Orzeł Łódź – Unia Tarnów 28:20
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58:31

23.08.2020

(niedziela)

eWinner Apator Toruń – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 54:36
24.08.2020
(poniedziałek)
SK Lokomotiv Daugavpils – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 50:39

9.

RUNDA

28.08.2020
(piątek)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – eWinner Apator Toruń 35:55

29.08.2020

(sobota)

CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – KŻ Orzeł Łódź 47:43

30.08.2020
(niedziela)
Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38
10.09.2020
(czwartek)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – SK Lokomotiv Daugavpils 46:44

10.

RUNDA

05.09.2020

(sobota)

KŻ Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – eWinner Apator Toruń 46:44
07.09.2020
(poniedziałek)
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49:40
SK Lokomotiv Daugavpils – Unia Tarnów 44:46

11.

RUNDA

10.09.2020
(czwartek)
Unia Tarnów – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 38:52
12.09.2020
(sobota)
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KŻ Orzeł Łódź 44:46
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38
13.09.2020
(niedziela)
eWinner Apator Toruń – SK Lokomotiv Daugavpils 54:36

12.

RUNDA

17.09.2020
(czwartek)
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 57:33
19.09.2020
(sobota)
KŻ Orzeł Łódź – eWinner Apator Toruń 47:43
SK Lokomotiv Daugavpils – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:47
20.09.2020
(niedziela)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Unia Tarnów 49:41

13.

RUNDA

26.09.2020
(sobota)
eWinner Apator Toruń – Unia Tarnów 64:26
27.09.2020
(niedziela)
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – SK Lokomotiv Daugavpils 50:39
02.10.2020
(piątek)
KŻ Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 45:45
03.10.2020
(sobota)
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno 36:54

14.

RUNDA

04.10.2020
(niedziela)
Unia Tarnów – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 37:53
SK Lokomotiv Daugavpils – KŻ Orzeł Łódź 47:43
11.10.2020
(niedziela)
Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:31
12.10.2020
(poniedziałek)
CAR GWARANT KAPI MEBLE BUDEX Start Gniezno – eWinner Apator Toruń 46:44

 

NICE 1 LIGA 2019

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

30.03.2019

(sobota)

KŻ Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43

 

31.03.2019

(niedziela)

CAR GWARANT Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:49
Unia Tarnów ŻSSA – Speedway Lokomotiv Daugavpils 46:44
 

2.

RUNDA

 
REKLAMAzakręceni w lewo

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M PKT B +/-
1 ROW Rybnik 13 22 5 +89
2 Cellfast Wilki Krosno  13 22 4 +44
3 Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 13 21 4 +86
4 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 13 17 3 +79
5 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 13 17 3 -7
6 Aforti Start Gniezno 13 13 2 -32
7 Orzeł Łódź 13 13 1 -38
8 Unia Tarnów 13 3 1 -221

 

REKLAMAfigurki retro Kin

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl