WYNIKI

NICE 1 LIGA 2018

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

07.04.2018

(sobota)

ROW Rybnik 57:33 Euro Finannce Polonia Piła

 

08.04.2018

(niedziela)

Speed Car Motor Lublin 45:45 Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk 64:26 Arge Speedway Wanda Kraków
Car Gwarant Start Gniezno 57:33 Lokomotiv Daugavpils

 

2.

RUNDA

14.04.2018

(sobota)

Euro Finannce Polonia Piła 48:42 Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

15.04.2018

(niedziela)

Speed Car Motor Lublin 54:35 Car Gwarant Start Gniezno
Lokomotiv Daugavpils 47:42 ROW Rybnik
Arge Speedway Wanda Kraków 30:60 Orzeł Łódź

 

3.

RUNDA

21.04.2018

(sobota)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43:47 Speed Car Motor Lublin

 

22.04.2018

(niedziela)

ROW Rybnik 48:42 Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils 56:34 Arge Speedway Wanda Kraków
Car Gwarant Start Gniezno 58:32 Euro Finannce Polonia Piła

 

4.

RUNDA

27.04.2018

(piątek)

Speed Car Motor Lublin 48:42 ROW Rybnik

 

29.04.2018

(niedziela)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40 Orzeł Łódź
Arge Speedway Wanda Kraków 16:44 Car Gwarant Start Gniezno (po 10 biegach)

 

22.07.2018

(niedziela)

Euro Finannce Polonia Piła 42:48 Lokomotiv Daugavpils

 

5.

RUNDA

06.05.2018

(niedziela)

ROW Rybnik 50:40 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils 42:48 Speed Car Motor Lublin
Arge Speedway Wanda Kraków 47:43 Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno 58:31 Orzeł Łódź

 

6.

RUNDA

18.05.2018

(piątek)

Euro Finannce Polonia Piła 49:41 Orzeł Łódź

 

20.05.2018

(niedziela)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46 Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik 68:22 Car Gwarant Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin 69:21 Arge Speedway Wanda Kraków

 

7.

RUNDA

26.05.2018

(sobota)

Lokomotiv Daugavpils 51:39 Orzeł Łódź

 

27.05.2018

(niedziela)

Euro Finannce Polonia Piła 41:49 Speed Car Motor Lublin

Car Gwarant Start Gniezno 46:44 Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

15.07.2018

(niedziela)

Arge Speedway Wanda Kraków 27:63 ROW Rybnik

 

8.

RUNDA

10.06.2018

(niedziela)

ROW Rybnik 68:22 Arge Speedway Wanda Kraków
Zdunek Wybrzeże Gdańsk 46:44 Car Gwarant Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin 64:26 Euro Finannce Polonia Piła

 

30.07.2018

(poniedz.)

Orzeł Łódź 50:40 Lokomotiv Daugavpils

 

9.

RUNDA

15.06.2018

(piątek)

 

Car Gwarant Start Gniezno 45:44 ROW Rybnik

 

17.06.2018

(niedziela)

Arge Speedway Wanda Kraków 26:64 Speed Car Motor Lublin

Lokomotiv Daugavpils 48:42 Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

17.08.2018

(piątek)

Orzeł Łódź  53:37  Euro Finannce Polonia Piła

 

10.

RUNDA

01.07.2018

(niedziela)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:40 ROW Rybnik
Euro Finannce Polonia Piła 40:0 Arge Speedway Wanda Kraków
Speed Car Motor Lublin 61:29 Lokomotiv Daugavpils

 

10.08.2018

(piątek)

Orzeł Łódź 45:45 Car Gwarant Start Gniezno

 

11.

RUNDA

24.06.2018

(niedziela)

ROW Rybnik 43:47 Speed Car Motor Lublin

 

29.07.2018

(niedziela)

Lokomotiv Daugavpils 58:32 Euro Finannce Polonia Piła
Orzeł Łódź 60:30 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Start Gniezno 56:34 Arge Speedway Wanda Kraków

 

12.

RUNDA

11.08.2018

(sobota)

Orzeł Łódź 41:49 ROW Rybnik

 

12.08.2018

(niedziela)

Arge Speedway Wanda Kraków 45:45 Lokomotiv Daugavpils
Euro Finannce Polonia Piła 40:50 Car Gwarant Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin 42:48 Zdunek Wybrzeże Gdańsk

 

13.

RUNDA

19.08.2018

(niedziela)

Orzeł Łódź 58:32 Arge Speedway Wanda Kraków
ROW Rybnik 56:34 Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk 63:27 Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno 47:43 Speed Car Motor Lublin

 

14.

RUNDA

 

24.08.2018

(piątek)

 

26.08.2018

(niedziela)

 

Lokomotiv Daugavpils 50:39 Car Gwarant Start Gniezno


Arge Speedway Wanda Kraków 45:43 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Euro Finan:nce Polonia Piła 40:49 ROW Rybnik
Orzeł Łódź 48:42 Speed Car Motor Lublin

 

RUNDA FINAŁOWA

 

1.

RUNDA

(półfinały)

31.08.2018

(piątek)

02.09.2018

(niedziela)

Lokomotiv Daugavpils 43:47 Speed Car Motor Lublin

 

Car Gwarant Start Gniezno 45:45 ROW Rybnik

 

2.

RUNDA

Finałowa

(półfinały-

rewanże)

08.09.2018

(sobota)

09.09.2018

(niedziela)

Speed Car Motor Lublin 55:35 Lokomotiv Daugavpils

 

ROW Rybnik 52:38 Car Gwarant Start Gniezno

 

3.

RUNDA

Finałowa

-finały

16.09.2018

(niedziela)

Mecz o złoto ROW Rybnik 52:38 Speed Car Motor Lublin

 

4.

RUNDA

Finałowa

(finały-

rewanże)

23.09.2018

(niedziela)

Mecz o złoto - rewanż Speed Car Motor Lublin 53:37 ROW Rybnik

 

Baraż o

Nice 1. LŻ

30.09.2018

(niedziela)

Euro Finannce Polonia Piła - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 43:47

 

Baraż o

1. LŻ

(rewanż)

07.10.2018

(niedziela)

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Euro Finannce Polonia Piła 55:35

 

GALERIE ZDJĘĆ

MATERIAŁY VIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M PKT B +/-
1 Grupa Azoty Unia Tarnów 0 0  0   00 
2 ROW Rybnik 0 0 0 00
3 Car Gwarant Start Gniezno 0 0 0 00
4 Lokomotiv Daugavpils 0 0 0 00
5 Orzeł Łódź 0 0 0 00
6 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0 0 0 00
7 MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 0 0 0 00
8 Speedway Stal Rzeszów 0 0 0 00

 

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl