REKLAMAeWinner Banner

Wyniki PGE Ekstraliga

WYNIKI
PGE EKSTRALIGA 2021
ORAZ
PGE EKSTRALIGA 2020

 

 

 

PGE EKSTRALIGA 2021

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

04.04.2021 Toruń - Zielona Góra (51:39) 
Leszno - Gorzów (42:48)
23.04.2021 Lublin - Częstochowa (49:41)
Grudziądz - Wrocław (45:44)

2.

RUNDA

09.04.2021 Zielona Góra - Grudziądz (51:39)
Wrocław - Toruń (51:39)
11.04.2021 Gorzów - Lublin (52:38)
Częstochowa - Leszno (41:49)

3.

RUNDA

24.04.2021 Leszno - Toruń (47:43)
Częstochowa - Zielona Góra (49:41)
25.04.2021 Grudziądz - Gorzów (38:52)
Lublin - Wrocław (52:38)

4.

RUNDA

30.04.2021 Toruń - Grudziądz (55:35)
Zielona Góra - Lublin (44:46)
23.05.2021 Gorzów - Częstochowa (44:46)
Wrocław - Leszno (47:43)

5.

RUNDA

09.05.2021 Częstochowa - Wrocław (38:52)
Zielona Góra - Gorzów (40:50)
21.05.2021 Lublin - Toruń (51:39)
Grudziądz - Leszno (39:51)

6.

RUNDA

15.05.2021 Leszno - Zielona Góra (54:36)
Grudziądz - Lublin (45:45)
16.05.2021 Toruń - Częstochowa (41:49)
Wrocław - Gorzów (52:38)

7.

RUNDA

28.05.2021 Częstochowa - Grudziądz (54:36)
Gorzów - Toruń (50:40)
30.05.2021 Zielona Góra - Wrocław (27:63)
Lublin - Leszno (49:41)

8.

RUNDA

04.06.2021

Częstochowa - Lublin (56:34)
Wrocław - Grudziądz (63:27)
06.06.2021 Zielona Góra - Toruń (48:42)
Gorzów - Leszno (47:43)

9.

RUNDA

11.06.2021 Toruń - Wrocław (34:56)
Leszno - Częstochowa (47:43)
13.06.2021 Grudziądz - Zielona Góra (45:45)
20.06.2021 Lublin - Gorzów (46:43)
 

10.

RUNDA

25.06.2021 Gorzów - Grudziądz (49:41)
Toruń - Leszno (41:49)
27.06.2021 Zielona Góra - Częstochowa (44:46)
Wrocław - Lublin (51:39)

11.

RUNDA

02.07.2021 Lublin - Zielona Góra (58:32)
Częstochowa - Gorzów (39:51)
04.07.2021 Leszno - Wrocław (41:49)
13.07.2021 Grudziądz - Toruń (45:45)

12.

RUNDA

23.07.2021 Leszno - Grudziądz 56:34
Gorzów - Zielona Góra 48:42
25.07.2021 Wrocław - Częstochowa 48:42
Toruń - Lublin 44:46

13.

RUNDA

26.07.2021 Lublin - Grudziądz 56:33
01.08.2021 Zielona Góra - Leszno 44:46
Gorzów - Wrocław 30:42
08.08.2021 Częstochowa - Toruń 58:32

14.

RUNDA

20.08.2021 Wrocław - Zielona Góra 53:37
Toruń - Gorzów 50:40
22.08.2021 Grudziądz - Częstochowa 48:42
Leszno - Lublin 48:42

RUNDA FINAŁOWA

1.

RUNDA
Finałowa

(półfinały)

05.09.2021

Gorzów - Lublin 41:49
Leszno - Wrocław 41:49

2.

RUNDA

Finałowa

(półfinały-

rewanże)

12.09.2021
(niedziela)

Wrocław - Leszno 47:43
Lublin - Gorzów 47:43

3.

RUNDA

Finałowa

-finały

19.09.2021

(niedziela)

Leszno – Gorzów 41:49
Lublin – Wrocław

4.

RUNDA

Finałowa

(finały-

rewanże)

26.09.2021

(niedziela)

Gorzów – Leszno
Wrocław – Lublin

 

PGE EKSTRALIGA 2020

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

12.06.2020

Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor Lublin (55:35)
14.06.2020 Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno (41:49)
PGG ROW Rybnik – RM Solar Falubaz Zielona Góra (36:53)
15.06.2020 Eltrox Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz (53:37)

2.

RUNDA

21.06.2020 Speed Car Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów (53:37)
22.06.2020 RM Solar Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa (31:59)
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław (53:37)
23.06.2020 MRGARDEN GKM Grudziądz - PGG ROW Rybnik (58:32)

3.

RUNDA

27.06.2020 Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin (53:37)
RM Solar Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (48:42)
28.06.2020 PGG ROW Rybnik - Moje Bermudy Stal Gorzów (46:44)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław (53:37)

4.

RUNDA

03.07.2020 Motor Lublin - PGG ROW Rybnik (59:31)
05.07.2020 Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra (45:45)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno (42:48)
10.08.2020 Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa (49:41)

5.

RUNDA

10.07.2020 Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz (53:37)
PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno (34:56)
12.07.2020 RM Solar Falubaz Zielona Góra - Moje Bermudy Stal Gorzów (50:40)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin (43:47)

6.

RUNDA

17.07.2020

Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz (58:32)
28.07.2020 Fogo Unia Leszno - RM Solar Falubaz Zielona Góra (47:43)
30.07.2020 PGG ROW Rybnik - Eltrox Włókniarz Częstochowa (41:49)
17.08.2020 Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław (55:35)

7.

RUNDA

24.07.2020

Betard Sparta Wrocław - PGG ROW Rybnik (63:27)
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Motor Lublin (52:38)
26.07.2020 MRGARDEN GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów (29:25)
12.08.2020 Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (41:49)

8.

RUNDA

31.07.2020

Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów (55:35)
RM Solar Falubaz Zielona Góra - PGG ROW Rybnik (57:33)
02.08.2020 MRGARDEN GKM Grudziądz - Eltrox Włókniarz Częstochowa (45:45)
Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław (51:39
)

9.

RUNDA

07.08.2020

PGG ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz (39:51)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - RM Solar Falubaz Zielona Góra (43:47)

09.08.2020 Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (46:44)
Moje Bermudy Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin (47:43)

10.

RUNDA

14.08.2020

Moje Bermudy Stal Gorzów - PGG ROW Rybnik (52:38)
Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno (50:40)
16.08.2020 Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa (45:45)
MRGARDEN GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra (43:47)

11.

RUNDA

21.08.2020 Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz (60:30)
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Moje Bermudy Stal Gorzów (0:40)
23.08.2020 RM Solar Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław (41:49)
PGG ROW Rybnik - Speed Car Motor Lublin (38:52)

12.

RUNDA

31.08.2020 Fogo Unia Leszno - PGG ROW Rybnik (65:25)
Speed Car Motor Lublin - Eltrox Włókniarz Częstochowa (39:51)
02.09.2020 MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław (36:54)
Moje Bermudy Stal Gorzów - RM Solar Falubaz Zielona Góra (52:38)

13.

RUNDA

04.09.2020 MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin (46:44)
PGG ROW Rybnik - Eltrox Włókniarz Częstochowa (30:60)
06.09.2020 Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów (44:46)
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno (52:38)

14.

RUNDA

24.08.2020 Moje Bermudy Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz (57:33)
13.09.2020 Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa (54:36)
Speed Car Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona Góra (52:38)
14.09.2020 PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław (39:51)

RUNDA FINAŁOWA

1.

RUNDA

20.09.2020

RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 44:46
Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów 46:44

2.

RUNDA

28.09.2020

Fogo Unia Leszno – RM Solar Falubaz Zielona Góra 57:33 (103:77)

04.10.2020

Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 55:34 (99:80)

3.

RUNDA

09.10.2020

RM Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 37:32
Moje Bermudy Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 46:44

4.

RUNDA

11.10.2020

Betard Sparta Wrocław - RM Falubaz Zielona Góra 50:40 (82:77)
Fogo Unia Leszno - Moje Bermudy Stal Gorzów 59:30 (103:76)

REKLAMAzakręceni w lewo

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna  M PKT  B  +/-
1 Betard Sparta Wrocław 14 30 6 +173
2 Motor Lublin 14 24 5 +44
3 Moje Bermudy Stal Gorzów 14 23 5 +43
4 Fogo Unia Leszno 14 22 4 +54
5 Eltrox Włókniarz Częstochowa 14 18 4 +28
6 eWinner Apator Toruń  14 9 2 -64
7 ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz  14 7 0 -158
8 Marwis.pl Falubaz Zielona Góra 14 6 1 -120
REKLAMAfigurki retro Kin

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl