TERMINARZ/WYNIKI

PGE EKSTRALIGA 2019

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

05.04.2019

(piątek)

forBET Włókniarz Częstochowa - truly.work Stal Gorzów 47:43

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń 53:37

 

07.04.2019

(niedziela)

Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 50:40
Speed Car Motor Lublin - MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41
 

2.

RUNDA

12.04.2019

(piątek)

truly.work Stal Gorzów - Speed Car Motor Lublin 49:41
MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 47:43
 

14.04.2019

(niedziela)

Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno 42:48
Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra 49:41
 

3.

RUNDA

26.04.2019

(piątek)

forBET Włókniarz Częstochowa - Speed Car Motor Lublin 52:38
Stelmet Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 46:44
 

28.04.2019

(niedziela)

Fogo Unia Leszno - truly.work Stal Gorzów 51:39  

19.05.2019

(niedziela)

Betard Sparta Wrocław - Get Well Toruń 54:36  

4.

RUNDA

03.05.2019

(piątek)

Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno 40:50
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 50:40
 

05.05.2019

(niedziela)

Get Well Toruń - forBET Włókniarz Częstochowa 39:51
truly.work Stal Gorzów - Stelmet Falubaz Zielona Góra 41:49
 

5.

RUNDA

10.05.2019

(piątek)

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Speed Car Motor Lublin 54:36  

17.05.2019

(piątek)

truly.work Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 48:42  

19.05.2019

(niedziela)

forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 31:59  

16.06.2019

(niedziela)

MRGARDEN GKM Grudziądz - Get Well Toruń 55:35  

6.

RUNDA

24.05.2019

(piątek)

truly.work Stal Gorzów - MRGARDEN GKM Grudziądz 51:39
forBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 41:49
 

26.05.2019

(niedziela)

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń 48:42
Fogo Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra 51:39
 

7.

RUNDA

31.05.2019

(piątek)

Betard Sparta Wrocław - Speed Car Motor Lublin 47:43
Get Well Toruń - truly.work Stal Gorzów 49:40
 

02.06.2019

(niedziela)

Stelmet Falubaz Zielona Góra - forBET Włókniarz Częstochowa 49:41
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 45:45
 

8.

RUNDA

07.06.2019

(piątek)

Speed Car Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław 42:48
Fogo Unia Leszno - MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38
 

09.06.2019

(niedziela)

forBET Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra 51:39
truly.work Stal Gorzów - Get Well Toruń 49:41
 

9.

RUNDA

21.06.2019

(piątek)

MRGARDEN GKM Grudziądz - truly.work Stal Gorzów 51:38
Get Well Toruń - Speed Car Motor Lublin 37:53
 

23.06.2019

(niedziela)

Betard Sparta Wrocław - forBET Włókniarz Częstochowa 56:34
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 43:47
 

10.

RUNDA

28.06.2019

(piątek)

Fogo Unia Leszno - forBET Włókniarz Częstochowa 57:33
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz 44:46
 

30.06.2019

(niedziela)

Betard Sparta Wrocław - truly.work Stal Gorzów 58:32
Speed Car Motor Lublin - Stelmet Falubaz Zielona Góra 41:49
 

11.

RUNDA

26.07.2019

(piątek)

forBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 52:38
Fogo Unia Leszno - Speed Car Motor Lublin 51:39
 

28.07.2019

(niedziela)

Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 51:38
Stelmet Falubaz Zielona Góra - truly.work Stal Gorzów 57:33
 

12.

RUNDA

02.08.2019

(piątek)

Speed Car Motor Lublin - forBET Włókniarz Częstochowa 45:45
MRGARDEN GKM Grudziądz - Stelmet Falubaz Zielona Góra 44:46
 

04.08.2019

(niedziela)

Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 41:49
truly.work Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 46:44
 

13.

RUNDA

09.08.2019

(piątek)

Fogo Unia Leszno - Get Well Toruń 64:26
forBET Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38
 

11.08.2019

(niedziela)

Speed Car Motor Lublin - truly.work Stal Gorzów 50:40
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław 44:46
 

14.

RUNDA

23.08.2019

(piątek)

MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin
truly.work Stal Gorzów - forBET Włókniarz Częstochowa
 

25.08.2019

(niedziela)

Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Get Well Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra
 

RUNDA FINAŁOWA

 

1.

RUNDA

(półfinały)

01.09.2019

(niedziela)

 

 

2.

RUNDA

Finałowa

(półfinały

-rewanże)

08.09.2019

(niedziela)

 

 

3.

RUNDA

Finałowa

-finały

15.09.2019

(niedziela)

 

4.

RUNDA

Finałowa

(finały-

rewanże)

22.09.2019

(niedziela)

 

 

 

PGE EKSTRALIGA 2018

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

07.04.2018

(sobota)

Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 45:45

 

08.04.2018

(niedziela)

MRGARDEN GKM Grudziądz - ForBET Włókniarz Częstochowa 45:45
Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 54:35
Grupa Azoty Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra 47:43

 

2.

RUNDA

13.04.2018

(piątek)

ForBET Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 54:36

 

14.04.2018

(sobota)

Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 47:43

 

15.04.2018

(niedziela)

Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 53:37
Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 48:42

 

3.

RUNDA

21.04.2018

(sobota)

MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno 28:62

 

22.04.2018

(niedziela)

Grupa Azoty Unia Tarnów - Get Well Toruń 51:39
Falubaz Zielona Góra - ForBET Włókniarz Częstochowa 44:46
Betard Sparta Wrocław - Cash Broker Stal Gorzów 54:36

 

4.

RUNDA

27.04.2018

(piątek)

Fogo Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra 56:34

 

29.04.2018

(niedziela)

Cash Broker Stal Gorzów - Grupa Azoty Unia Tarnów 53:37
ForBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 49:41
Get Well Toruń - MRGARDEN GKM Grudziądz 51:39

 

5.

RUNDA

04.05.2018

(piątek)

MRGARDEN GKM Grudziądz - Cash Broker Stal Gorzów 49:41

 

06.05.2018

(niedziela)

Fogo Unia Leszno - ForBET Włókniarz Częstochowa 53:37
Grupa Azoty Unia Tarnów - Betard Sparta Wrocław 41:49

Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń 50:40

 

6.

RUNDA

18.05.2018

(piątek)

Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno 37:53

 

20.05.2018

(niedziela)

Grupa Azoty Unia Tarnów - MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41

Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra 48:42
Cash Broker Stal Gorzów - ForBET Włókniarz Częstochowa 53:37

 

7.

RUNDA

27.05.2018

(niedziela)

ForBET Włókniarz Częstochowa - Get Well Toruń 49:41
Fogo Unia Leszno - Grupa Azoty Unia Tarnów 55:35
Falubaz Zielona Góra - Cash Broker Stal Gorzów 43:47
Betard Sparta Wrocław - MRGARDEN GKM Grudziądz 61:29

 

8.

RUNDA

10.06.2018

(niedziela)

Cash Broker Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 49:35 (po 14. biegach)
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław 42:48
Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno 47:43
Get Well Toruń - ForBET Włókniarz Częstochowa 50:40

 

9.

RUNDA

17.06.2018

(niedziela)

Falubaz Zielona Góra – Betard Sparta Wrocław 51:39
Fogo Unia Leszno – Get Well Toruń 54:36
ForBET Włókniarz Częstochowa – Cash Broker Stal Gorzów 49:41
MRGARDEN GKM Grudziądz – Grupa Azoty Unia Tarnów 52:38

 

10.

RUNDA

01.07.2018

(niedziela)

Cash Broker Stal Gorzów – MRGARDEN GKM Grudziądz 54:36
Betard Sparta Wrocław – Grupa Azoty Unia Tarnów 57:33
ForBET Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno 47:43
Get Well Toruń – Falubaz Zielona Góra 52:38

 

11.

RUNDA

29.07.2018

(niedziela)

Betard Sparta Wrocław – ForBET Włókniarz Częstochowa 48:42
Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno 38:52
Grupa Azoty Unia Tarnów – Cash Broker Stal Gorzów 38:52
MRGARDEN GKM Grudziądz – Get Well Toruń 49:41

 

12.

RUNDA

12.08.2018

(niedziela)

Cash Broker Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław 46:44
Fogo Unia Leszno – MRGARDEN GKM Grudziądz 50:40
ForBET Włókniarz Częstochowa – Falubaz Zielona Góra 52:38
Get Well Toruń – Grupa Azoty Unia Tarnów 51:39

 

13.

RUNDA

27.07.2018

(piątek)

Cash Broker Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno 45:45

 

19.08.2018

(niedziela)

Grupa Azoty Unia Tarnów – ForBET Włókniarz Częstochowa 51:39
Betard Sparta Wrocław – Get Well Toruń 45:45

MRGARDEN GKM Grudziądz – Falubaz Zielona Góra 55:35

 

14.

RUNDA

26.08.2018

(niedziela)

Falubaz Zielona Góra – Grupa Azoty Unia Tarnów 51:39
Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław 55:35
ForBET Włókniarz Częstochowa – MRGARDEN GKM Grudziądz 45:45
Get Well Toruń – Cash Broker Stal Gorzów 55:35

 

RUNDA FINAŁOWA

 

1.

RUNDA

(półfinały)

02.09.2018

(niedziela)

ForBET Włókniarz Częstochowa - Cash Broker Stal Gorzów 41:49

Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno 42:48

 

2.

RUNDA

Finałowa

(półfinały

-rewanże)

09.09.2018

(niedziela)

Cash Broker Stal Gorzów - ForBET Włókniarz Częstochowa 51:39

Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 48:42

 

3.

RUNDA

Finałowa

-finały

16.09.2018

(niedziela)

Mecz o złoto: Cash Broker Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno 46:44

Mecz o 3. miejsce: Betard Sparta Wrocław - ForBET Włókniarz Częstochowa 51:39

 

4.

RUNDA

Finałowa

(finały-

rewanże)

23.09.2018

(niedziela)

29.09.2018

(sobota)

Mecz o 3. miejsce - rewanż:  ForBET Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław 49:41

 

Mecz o złoto - rewanż: Fogo Unia Leszno - Cach Broker Stal Gorzów 50:40

 

Baraż o

Ekstraligę

30.09.2018

(niedziela)

Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 51:39

 

Baraż o

Ekstraligę

(rewanż)

07.10.2018

(niedziela)

ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra 45:45

 

REKLAMASkarb Kibica

GALERIE ZDJĘĆ

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna  M PKT  B  +/-
1 Fogo Unia Leszno 13 29  6 +168
2 Betard Sparta Wrocław 13 26 6 +89
3 Stelmet Falubaz Zielona Góra 13 19 3 +48
4 forBET Włókniarz Częstochowa 13 17 4 -24
5 MRGARDEN GKM Grudziądz 13 13 2 -16
6 Speed Car Motor Lublin 13 11 2 -40
7 truly.work Stal Gorzów 13 10 0 -70
8 Get Well Toruń 13 3 1 -155

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl