Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno
Zakończona 10.07.2020 18:00 -
2. finał TAURON SEC w Bydgoszczy
Zakończona 08.07.2020 19:00 -
Północ - Południe w Gdańsku
Zakończona 06.07.2020 18:45 -
MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
Zakończona 05.07.2020 19:15 -
Betard Sparta Wrocław - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Zakończona 05.07.2020 16:30 -
1. finał TAURON SEC w Toruniu
Zakończona 04.07.2020 17:00 -
Motor Lublin - PGG ROW Rybnik
Zakończona 03.07.2020 18:00 -
Otwarte IM Słowacji w Žarnovicy
Zakończona 01.07.2020 17:00 -
Eltrox Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 28.06.2020 19:15 -
PGG ROW Rybnik - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 28.06.2020 16:30 -
RM Solar Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz
Zakończona 27.06.2020 20:30 -
Fogo Unia Leszno – Motor Lublin
Zakończona 27.06.2020 18:00 -
MRGARDEN GKM Grudziądz - PGG ROW Rybnik
Zakończona 23.06.2020 20:00 -
4. runda Indywidualnego Pucharu Czech w Pradze
Zakończona 23.06.2020 18:00 -
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 22.06.2020 20:00 -
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Zakończona 22.06.2020 18:00 -
Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 21.06.2020 16:30 -
3. runda Indywidualnego Pucharu Czech w Slanach
Zakończona 18.06.2020 17:00 -
Eltrox Włókniarz Częstochowa - MRGARDEN GKM Grudziądz
Zakończona 15.06.2020 20:30 -
Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
Zakończona 14.06.2020 19:15 -
PGG ROW Rybnik – RM Solar Falubaz Zielona Góra
Zakończona 14.06.2020 16:30 -
2. runda Indywidualnego Pucharu Czech w Pilznie
Zakończona 14.06.2020 15:00 -
Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin
Zakończona 12.06.2020 18:00 -
1. runda Indywidualnego Pucharu Czech – Pardubice
Zakończona 03.06.2020 17:00 -
MC Marmande - Moto Club Réolais La Réole
Zakończona 15.02.2020 15:30 -
MC Marmande - Morizès Moto Club
Zakończona 15.02.2020 13:00 -
5. finał IM Australii w Gillman
Zakończona 11.01.2020 09:30 -
4. finał IM Australii w Mildurze
Zakończona 09.01.2020 09:30 -
3. finał IM Australii w Underze
Zakończona 07.01.2020 09:30 -
2. finał IM Australii w Albury
Zakończona 06.01.2020 09:30 -
1. finał IM Australii w Kurri Kurri
Odwołane 04.01.2020 10:30 -
Finał SGBP: Swindon Robins - Ipswich Witches
Zakończona 17.10.2019 20:30 -
Finał SGBP: Ipswich Witches - Swindon Robins
Zakończona 15.10.2019 20:30 -
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. vs truly.work Stal Gorzów
Zakończona 13.10.2019 17:00 -
3. runda IPP 250cc w Toruniu
Zakończona 12.10.2019 15:00 -
Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa
Zakończona 12.10.2019 13:30 -
Polska vs Reszta Świata
Zakończona 12.10.2019 13:00 -
Wostok Władywostok - Mega Łada Togliatti
Zakończona 12.10.2019 07:00 -
Finał Złotego Kasku w Gdańsku
Zakończona 11.10.2019 18:00 -
truly.work Stal Gorzów vs Arged Malesa TŻ Ostrovia
Zakończona 06.10.2019 18:00 -
Power Duck Iveston PSŻ Poznań vs Orzeł Łódź
Zakończona 06.10.2019 15:00 -
Grand Prix Polski w Toruniu
Zakończona 05.10.2019 19:00 -
3. finał IMŚJ w Pardubicach
Zakończona 04.10.2019 19:00 -
Orzeł Łódź vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań
Zakończona 29.09.2019 14:30 -
Finał DMEJ w Lamothe-Landerron
Zakończona 28.09.2019 19:45 -
4. runda TAURON SEC w Chorzowie
Zakończona 28.09.2019 18:00 -
III Memoriał Krystiana Rempały
Zakończona 28.09.2019 14:30 -
Dackarna Målilla vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 25.09.2019 19:00 -
Finał DMPJ w Grudziądzu
Zakończona 25.09.2019 18:30 -
Smederna Eskilstuna vs Dackarna Målilla
Zakończona 24.09.2019 19:00 -
Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław
Zakończona 22.09.2019 19:30 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra vs forBET Włókniarz Częstochowa
Zakończona 22.09.2019 16:00 -
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
Zakończona 21.09.2019 18:00 -
Puchar Nice 1. LŻ w Gnieźnie
Zakończona 21.09.2019 14:00 -
Swindon Robins vs Belle Vue Aces
Zakończona 19.09.2019 20:30 -
2. runda IPP 250cc w Lublinie
Zakończona 19.09.2019 15:30 -
Finał ligi duńskiej w Slangerup
Zakończona 18.09.2019 18:30 -
Turbina Bałakowo - STK Baszkiria Oktiabrskij
Zakończona 18.09.2019 16:30 -
forBET Włókniarz Częstochowa vs Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 15.09.2019 18:00 -
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań
Zakończona 15.09.2019 15:15