6 J. Osyczka u 0 u         0
7 K. Fajfer 3 1 0 w       4
Trener: Tomasz Bajerski

W Bydgoszczy 22°C. Jest słonecznie i bardzo duszno.

Składy potwierdzone. Pod dwunastkę w zespole gospodarzy wpisujemy Jonasa B. Andersena.

W Bydgoszczy trwa próba toru.

Polonia Bydgoszcz zrezygnowała z możliwości 2. wyjechania na tor podczas próby toru.

Na trybunach około 200 kibiców.

Zawodnicy obu drużyn wyjeżdżają do prezentacji.

Rozpoczęła się prezentacja.

Zawodnicy wyjeżdżają do pierwszego biegu.

1
R. Bach 1*
W. Borodulin 3
O. Ajtner-Gollob 2
M. Kajzer 0

Borodulin najlepiej ze startu. Po rozegraniu 1. łuku zawodnicy jadą gęsiego.

2
J. Osyczka u
M. Jagła 1*
K. Fajfer 3
T. Orwat 2

W biegu juniorskim Osyczka zaliczył uślizg, jednak szybko wstał i udał się na murawę. Wyścig nie został przerwany. Fajfer najlepiej ze startu.

3
M. Borowicz 0
D. Berge 2
F. Jakobsen 3
J. B. Andersen 1*

Jakobsen zdecydowanie na czele stawki. Borowicz zupełnie się nie liczy w ściąganiu.

Upomnienie dla Borowicza za utrudnianie startu w 3. wyścigu.

4
M. Jagła 0
D. Bellego 3
D. Adamczak 2
K. Fajfer 1

Bellego bezkonkurencyjnie ze startu. Duża odległość między zawodnikami.

D. Berge 3

Berge bardzo szeroko, ominął stawkę i wyszedł na prowadzenie. Jedzie pół prostej przed rywalami. Kolejny biegowy remis w tym spotkaniu.

6
D. Adamczak w
M. Borowicz 2
T. Orwat 1

Adamczak zalicza upadek na 2. łuku. Wyścig zostaje przerwany. Adamczak zostaje wykluczony z powtórki.

Zawodnik wpadł pod dmuchana bandę, jednak wstał o własnych siłach i wrócił do parku maszyn.

W powtórce Jakobsen najlepiej ze startu, goście na podwójnym prowadzeniu. Bieg bez emocji.

Damian Adamczak jest zdolny do dalszej jazdy.

7
R. Bach 2
J. Osyczka 0
O. Ajtner-Gollob 1*

Gospodarze jadą parowo, naciskani mocno przez Bellego, któremu ostatecznie udaje się rozdzielić bydgoską parę. Bellego wygrywa z Bachem prawie na samej kresce.

Przerwa na równanie toru.

8
M. Kajzer 2*
D. Adamczak 0
T. Orwat 1

Orwat za Jagłę jako rezerwa taktyczna.

Goście na prowadzeniu. Para Borodulin-Kajzer bez problemu poradziła sobie z rywalami obejmując prowadzenie.

9
F. Jakobsen 1
R. Bach 3
M. Borowicz d

Borowicz zderzył się z Ajtnerem, utrzymał się na motorze, ale zjechał z toru i od razu się położył, lekarze przy nim.

Karetka na torze. Wygląda na to, że Borowicz ma problem z prawą nogą. Borowicz zabrany na noszach do parkingu.

10
D. Berge 3
K. Fajfer 0
R. Bach 2*
D. Bellego 1

Rezerwa taktyczna - Bach za Andersena. Od startu 5-1, Bellego wyprzedził Bacha na 3. okrążeniu, ale na następnym łuku Bach skontrował.

Borowicz nie jest zdolny do dalszej jazdy.

11
M. Kajzer 3
K. Fajfer d
D. Adamczak 1

Za niezdolnego do jazdy Mateusza Borowicza pojedzie Kevin Fajfer. Borowicz doznał prawdopodobnie kontuzji kolana.
Defekt Fajfera na starcie, poza tym bez historii.

Sędzia poprawia - Fajfer jednak wykluczony za przekroczenie 2 minut zamiast defektu, bo nawet nie ruszył spod taśmy.