6 M. Adamczewski w 0 0         0
7 K. Fajfer 1 0 0         1
Trener: Tomasz Bajerski

W Rawiczu obecnie 20 stopni i  bezchmurne niebo. Zapowiada się także spora frekwencja. Jest dużo kibiców z Poznania, część z nich już rozkłada się na trybunach.

Zmiana na pozycji juniorskiej w składzie gości. Za Jakuba Osyczkę, pojedzie Mateusz Adamczewski.

Rozpoczęła się próba toru. Na torze ze strony klubu z Poznania - David Bellego i Władimir Borodulin, a ze strony gospodarzy - Bartosz Smektała oraz Ricky Wells.

W parku maszyn są obecni między innymi Dominik Kubera, Jaimon Lidsey, Brady Kurtz czy Janusz Kołodziej. W meczu jednak - zgodnie ze składem awizowanym - Rawicz wzmacnia się tylko Bartkiem Smektałą.

Rozpoczyna się prezentacja zespołów.

Każdy z zawodników gospodarzy dostał oponę jako prezent od jednego ze sponsorów rawickiego klubu. Damian Baliński otrzymał ponadto kvwlar.

Wylosowano drugi zestaw pól startowych.

1
W. Borodulin 3
D. Baliński 2
M. Kajzer 1*
A. Pawlak 0

Goście wyszli ze startu na 5:1, ale Baliński na drugim łuku wyprzedził Kajzera. Wszyscy zawodnicy bardzo blisko siebie.

2
M. Adamczewski w
W. Trofimow 2
K. Fajfer 1
Sz. Szlauderbach 3

Bieg juniorski przerwany, Adamczewski upadł na pierwszym łuku nieatakowany. Adamczewski wykluczony z powtórki. W momencie przerwania biegu gospodarze prowadzili podwójnie. Junior Iveston PSŻ Poznań wstał o własnych siłach.

Powtórka bez historii.

3
M. Borowicz 0
B. Smektała 3
F. Jakobsen 1
R. Wells 2

Gospodarze wyszli na 5:1 ze startu, ale Jakobsen na przeciwległej prostej wyprzedził Smektałę. Smyk odbił jednak swoją pozycję, a na ostatnim łuku wyprzedził też Wellsa.

4
D. Bellego 3
R. Worrall 1
K. Fajfer 0

Bellego wyprzedził Trofimowa pod koniec trzeciego okrążenia.

Przerwa na kosmetykę toru.

Na trybunach ponad 1500 widzów. Kibice z Poznania i Rawicza prowadzą wspólny zorganizowany doping.

5
W. Borodulin 1
R. Wells 2
M. Kajzer 3
B. Smektała 0

Smektała przegrał start i przez cały bieg nękał Borodulina. Natomiast Kajzer wyprzedził Wellsa.

6
R. Worrall 0
M. Borowicz 1
Sz. Szlauderbach 2
F. Jakobsen 3

Taśma zerwała się tuż przed szóstym biegiem. Obsługa techniczna zdążyła założyć nową już w czasie 2 minut. Bieg przerwany z powodu nierównego startu. Sędzia ogląda powtórki. W przerwanym biegu goście prowadzili 5-1. Ostrzeżenie dla Szymona Szlauderbacha.

Szlauderbach wyprzedził Borowicza na przeciwległej prostej. Worrall daleko z tyłu.

7
D. Bellego 1
D. Baliński 3
M. Adamczewski 0
A. Pawlak 2

Defekt Bellego na przeciwległej prostej czwartego okrążenia na trzeciej pozycji. Adamczewski był jednak tak daleko z tyłu, że nie dał rady dogonić toczącego się powoli Francuza. Przerwa na kosmetykę toru.

8
R. Worrall 2
M. Kajzer 3
W. Trofimow 0

Gospodarze wygrali start, ale Kajzer wyprzedził ich na przeciwległej prostej. Defekt Trofimowa na drugim okrążeniu.

9
A. Pawlak 1
M. Borowicz D

Borowicz zamarkował defekt na ostatnim okrążeniu.

10
K. Fajfer 0
B. Smektała 2
R. Wells 3

Bellego przegrał start i choć nękał rywali, nie dał rady ich rozdzielić.

11
A. Pawlak 0
M. Kajzer 2
W. Trofimow 1

W miejsce Borowicza jako rezerwa taktyczna - Frederik Jakobsen. Z kolei za Worrall'a, rezerwa zwykła - Wiktor Trofimow.

Trofimow próbował atakować gości, ale pojechał za szeroko i się zakopał, spadając na moment nawet na 4 miejsce.

12
Sz Szlauderbach 2

Bieg bez historii. Adamczewski prawie pół okrążenia za resztą.

13
R. Wells 2
D. Bellego 0

Goście bez szans, powalczyli tylko między ze sobą o jeden punkt. Gospodarze fetują już wygraną.