REKLAMAeWinner Banner

Styczeń 2020

Luty 2020

Marzec 2020

Kwiecień 2020

Maj 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Czerwiec 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Lipiec 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Sierpień 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N
3Belle Vue - Sheffield
King's Lynn - Wolverhampton
4Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź
Smederna Eskilstuna - Lejonen Gislaved
Dackarna Målilla - Masarna Avesta
5GSK Liga – Slangerup Speedway
Esbjerg Vikings – Holsted Tigers
Team Fjelsted – Sønderjylland Elite Speedway
Team Småland - Griparna Nyköping (mecz w Vetlandzie)
Wostok Władywostok - Mega-Łada Togliatti
Finał MPPK w Gdańsku
6eWinner Apator Toruń - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils
7. Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Gdańsk)
Sheffield - Belle Vue
Swindon - King's Lynn
7​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock - RzTŻ Rzeszów
PGG ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz
Eltrox Włókniarz Częstochowa - RM Solar Falubaz Zielona Góra
MRGARDEN GKM Grudziądz - Speed Car Motor Lublin
Eltrox Włókniarz Częstochowa - PGG ROW Rybnik
Region Varde Elitesport – Team Fjelsted
8. Turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Gdańsk)
8Finał IME w ice speedwayu
Orzeł Łódź - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
eWinner Apator Toruń - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Unia Tarnów
Metalika Recycling Unia Kolejarz Rawicz - specHouse PSŻ Poznań
1. runda SGP w Warszawie
Indywidualny Puchar Europy 250cc półfinał - Västervik
1. Indywidualny Puchar Europy 85cc - Gdańsk
GP IMŚ long track - Forssa
9eWinner Apator Toruń - Car Gwarant Start Gniezno
Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Lokomotiv Daugavpils - Orzeł Łódź
OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno
Kolejarz Opole - RzTŻ Rzeszów
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin
Betard Sparta Wrocław - truly.work Stal Gorzów
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
Indywidualny Puchar Europy 250cc finał - Västervik
2. Indywidualny Puchar Europy 85cc - Gdańsk
10Moje Bermudy Stal Gorzów - Eltrox Włókniarz Częstochowa
King's Lynn - Belle Vue
Wolverhampton - Peterborough
11Piraterna Motala - Västervik Speedway
Vetlanda Speedway - Dackarna Målilla
Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik
Lejonen Gislaved - Masarna Avesta
Lejonen Gislaved - Indianerna Kumla
Masarna Avesta - Smederna Eskilstuna
Västervik Speedway - Dackarna Målilla
9 runda półfinałowa DMPJ
3. runda Ligi Juniorów w Lesznie
12Eltrox Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno
Sønderjylland Elite Speedway – Esbjerg Vikings
Holsted Tigers – Region Varde Elitesport
Valsarna Hagfors - VIP Speedway
Griparna Nyköping - Team Rapid
Vargarna - Team Småland
STK Baszkiria Oktiabrskij - Turbina Bałakowo
10 runda półfinałowa DMPJ
13Masarna Avesta - Indianerna Kumla
Dackarna Målilla - Piraterna Motala
Västervik Speedway - Lejonen Gislaved
Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda Speedway
Piraterna Motala - Dackarna Målilla
Ipswich - Sheffield
Peterborough - Belle Vue
Swindon - Wolverhampton
14Wilki Krosno - RzTŻ Rzeszów
Moje Bermudy Stal Gorzów - PGG ROW Rybnik
Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Indywidualny Puchar Europy Juniorów półfinały - Pardubice
Puchar Bałtyku w Wittstock
15Unia Tarnów-Orzeł Łódź
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - ​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock
7. runda SGP w Malilii
Indywidualne Mistrzostwa 1. i 2. Ligi Żużlowej (tba)
PGE IMME 2020 w Toruniu
16Car Gwarant Start Gniezno-Lokomotiv Daugavpils
specHouse PSŻ Poznań - OK Bedmet Kolejarz Opole
Betard Sparta Wrocław - Eltrox Włókniarz Częstochowa
MRGARDEN GKM Grudziądz - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Indywidualny Puchar Europy Juniorów finał - Žarnovica
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów

Wrzesień 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Październik 2020

Listopad 2020

Grudzień 2020

Sierpień 2020

Pn Wt Śr Cz Pt So N
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Mega-Łada Togliatti 6 8 4 0 2 +62
2 Wostok Władywostok 5 6 3 0 2 +24
3 Turbina Bałakowo 6 6 3 0 3 -21
4 STK Baszkiria Oktiabrskij 5 2 1 0 4 -65


 

 

 

REKLAMAvademecum2

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl