REKLAMAeWinner Banner

TERMINARZ/WYNIKI SGP

SPEEDWAY GRAND PRIX 2020

1. i 2.

RUNDA

28.08.2020
(piątek)

29.08.2020
(sobota)
Grand Prix Polski we Wrocławiu
1. Artiom Łaguta, 2. Maciej Janowski, 3. Fredrik Lindgren
1. Maciej Janowski, 2. Tai Woffinden, 3. Bartosz Zmarzlik
 

3. i 4.

RUNDA

11.09.2020
(piątek)

12.09.2020
(sobota)
Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim
1. Bartosz Zmarzlik, 2. Jason Doyle, 3. Fredrik Lindgren
1. Fredrik Lindgren 2. Leon Madsen 3. Jason Doyle
 

5. i 6.

RUNDA

18.09.2020
19.09.2020
Grand Prix Czech w Pradze (zmiana daty)  

7. i 8.

RUNDA

02.10.2020
03.10.2020
Grand Prix Polski w Toruniu (zmiana daty)
1. Max Fricke, 2. Maciej Janowski, 3. Tai Woffinden

Grand Prix Polski w Toruniu (zmiana daty)
 

RUNDA

30.05.2020

(sobota)

Grand Prix Niemiec w Teterow (odwołane)  

RUNDA

18.07.2020

(sobota)

Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (odwołane)  

RUNDA

25.07.2020
(
sobota)
Grand Prix Szwecji w Hallstavik (odwołane)  

RUNDA

16.05.2020
08.08.2020

(sobota)

Grand Prix Polski w Warszawie (zmiana daty)  

RUNDA

15.08.2020
(sobota)

Grand Prix Skandynawii w Malilli (odwołane)

 

RUNDA

29.08.2020

(sobota)

Grand Prix Rosji w Togliatti

 

RUNDA

12.09.2020

(sobota)

Grand Prix Danii w Vojens

 

 

 

SPEEDWAY GRAND PRIX 2019

1.

RUNDA

18.05.2019

(sobota)

Grand Prix Polski w Warszawie
1. Leon Madsen 2. Fredrik Lindgren 3. Patryk Dudek

 

2.

RUNDA

01.06.2019

(sobota)

Grand Prix Słowenii w Krško
1. Bartosz Zmarzlik 2. Martin Vaculík 3. Leon Madsen
 

3.

RUNDA

15.06.2019

(sobota)

Grand Prix Czech w Pradze
1. Janusz Kołodziej 2. Leon Madsen 3. Patryk Dudek
 

4.

RUNDA

06.07.2019

(sobota)

Grand Prix Szwecji w Hallstavik
1. Emil Sajfutdinow 2. Martin Vaculík 3. Maciej Janowski
 

5.

RUNDA

03.08.2019
(
sobota)
Grand Prix Polski we Wrocławiu
1. Bartosz Zmarzlik 2. Martin Vaculík 3. Leon Madsen
 

6.

RUNDA

17.08.2019

(sobota)

Grand Prix Skandynawii w Malilli
1. Fredrik Lindgren 2. Leon Madsen 3. Maciej Janowski

 

7.

RUNDA

31.08.2019
(sobota)

Grand Prix Niemiec w Teterow
1. Maciej Janowski 2. Bartosz Zmarzlik 3. Matej Žagar

 

8.

RUNDA

07.09.2019

(sobota)

 Grand Prix Danii w Vojens
1.Bartosz Zmarzlik 2. Matej Žagar 3.Fredrik Lindgren

 

9.

RUNDA

21.09.2019

(sobota)

Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff 
1.Leon Madsen 2.Emil Sajfutdinow  3.Bartosz Zmarzlik

 

10.

RUNDA

05.10.2019

(sobota)

Grand Prix Polski w Toruniu
1. Leon Madsen 2. Emil Sajfutdinow 3. Niels Kristian Iversen
 
REKLAMAkalendarz 2021

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
Msc
Zawodnik
1
2
3
4 5 6 7 8
Suma
1 B. Zmarzlik #95 11 16 20 12 20 20 14 20 133
2 T. Woffinden #108 14 18 11 10 18 18 16 12 117
3 F. Lindgren #66 16 14 16 20 12 14 11 14 117
4 M. Janowski #71 18 20 10 9 5 9 18 18 107
5 L. Madsen #30 12 6 14 18 9 11 9 10 89
6 J. Doyle #69 6 2 18 16 11 16 7 11 87
7 A. Łaguta #222 20 12 8 5 10 5 8 16 84
8 E. Sajfutdinow #89 10 5 7 14 14 10 12 9 81
9 M. Vaculík #54 9 3 12 11 16 12 10 5 78
10 M. Fricke #46 2 10 4 8 8 8 20 4 64
11 M. Žagar #55 8 4 9 6 3 7 6 3 46
12 P. Dudek #692 5 8 2 1 7 6 4 6 39
13 N.K. Iversen #88 3 11 6 4 4 2 1 1 32
14 M. Michelsen #155 4 7 5 2 6 3 3 2 32
15 A. Lindbäck #85 1 1 1 3 2 4 2 8 22
16 G. Czugunow DK 7 9 - - - - - - 16
17 J. Holder DK - - - - - - 5 7 12
18 A. Thomsen DK - - 3 7 - - - - 10
19 E. Krčmář REZ - - - - 1 0 -   1
19 V. Milík DK - - - - 0 1 -   1
21 P. Liszka REZ 0 0 - - - - -   0
21 M. Curzytek REZ 0 0 - - - - -   0
21 W. Jasiński REZ - - 0 - - - -   0
21 R. Karczmarz REZ - - 0 0 - - -   0
21 J. Kvěch REZ - - - - 0 - -   0
21 W. Trofimow REZ - - - - - - NS 0 0
21 I. Kopeć-Sobczyński REZ - - - - - - NS NS 0

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl