REKLAMAeWinner Banner

TERMINARZ/WYNIKI SGP

SPEEDWAY GRAND PRIX 2021

1.
RUNDA

16.07.2021
17.07.2021
Grand Prix Czech w Pradze (dwudniowe)  

2.
RUNDA

31.07.2021

(sobota)

Grand Prix Polski we Wrocławiu  

3.
RUNDA

07.08.2021

(sobota)

Grand Prix Polski w Warszawie  

4.
RUNDA

14.08.2021

(sobota)

Grand Prix Szwecji we Målilli  

5.
RUNDA

28.08.2021

(sobota)

Grand Prix Rosji w Togliatti  

6.
RUNDA

11.09.2021

(sobota)

Grand Prix Danii w Vojens  

7.
RUNDA

02.10.2021

(sobota)

Grand Prix Polski w Toruniu  

RUNDA

24.04.2021
(sobota)
Grand Prix Włoch w Terenzano (odwołane)  

RUNDA

22.05.2021
(sobota)
Grand Prix Niemiec w Teterow (odwołane)  

RUNDA

17.07.2021

(sobota)

Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (odwołane)  
       

 

SPEEDWAY GRAND PRIX 2020

1. i 2.

RUNDA

28.08.2020
29.08.2020
Grand Prix Polski we Wrocławiu
1. Artiom Łaguta, 2. Maciej Janowski, 3. Fredrik Lindgren
1. Maciej Janowski, 2. Tai Woffinden, 3. Bartosz Zmarzlik
 

3. i 4.

RUNDA

11.09.2020
12.09.2020
Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim
1. Bartosz Zmarzlik, 2. Jason Doyle, 3. Fredrik Lindgren
1. Fredrik Lindgren 2. Leon Madsen 3. Jason Doyle
 

5. i 6.

RUNDA

18.09.2020
19.09.2020
Grand Prix Czech w Pradze
1. Bartosz Zmarzlik 2. Tai Woffinden 3. Martin Vaculik
1. Bartosz Zmarzlik 2. Tai Woffinden 3. Jason Doyle
 

7. i 8.

RUNDA

02.10.2020
03.10.2020
Grand Prix Polski w Toruniu
1. Max Fricke, 2. Maciej Janowski, 3. Tai Woffinden
1. Bartosz Zmarzlik, 2. Maciej Janowski, 3. Artiom Łaguta
 

RUNDA

30.05.2020

(sobota)

Grand Prix Niemiec w Teterow (odwołane)  

RUNDA

18.07.2020

(sobota)

Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (odwołane)  

RUNDA

25.07.2020
(
sobota)
Grand Prix Szwecji w Hallstavik (odwołane)  

RUNDA

16.05.2020
08.08.2020

(sobota)

Grand Prix Polski w Warszawie (zmiana daty)  

RUNDA

15.08.2020
(sobota)

Grand Prix Skandynawii w Malilli (odwołane)

 

RUNDA

29.08.2020

(sobota)

Grand Prix Rosji w Togliatti

 

RUNDA

12.09.2020

(sobota)

Grand Prix Danii w Vojens

 

 

 

SPEEDWAY GRAND PRIX 2019

1.

RUNDA

18.05.2019

(sobota)

Grand Prix Polski w Warszawie
1. Leon Madsen 2. Fredrik Lindgren 3. Patryk Dudek

 

2.

RUNDA

01.06.2019

(sobota)

Grand Prix Słowenii w Krško
1. Bartosz Zmarzlik 2. Martin Vaculík 3. Leon Madsen
 

3.

RUNDA

15.06.2019

(sobota)

Grand Prix Czech w Pradze
1. Janusz Kołodziej 2. Leon Madsen 3. Patryk Dudek
 

4.

RUNDA

06.07.2019

(sobota)

Grand Prix Szwecji w Hallstavik
1. Emil Sajfutdinow 2. Martin Vaculík 3. Maciej Janowski
 

5.

RUNDA

03.08.2019
(
sobota)
Grand Prix Polski we Wrocławiu
1. Bartosz Zmarzlik 2. Martin Vaculík 3. Leon Madsen
 

6.

RUNDA

17.08.2019

(sobota)

Grand Prix Skandynawii w Malilli
1. Fredrik Lindgren 2. Leon Madsen 3. Maciej Janowski

 

7.

RUNDA

31.08.2019
(sobota)

Grand Prix Niemiec w Teterow
1. Maciej Janowski 2. Bartosz Zmarzlik 3. Matej Žagar

 

8.

RUNDA

07.09.2019

(sobota)

 Grand Prix Danii w Vojens
1.Bartosz Zmarzlik 2. Matej Žagar 3.Fredrik Lindgren

 

9.

RUNDA

21.09.2019

(sobota)

Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff 
1.Leon Madsen 2.Emil Sajfutdinow  3.Bartosz Zmarzlik

 

10.

RUNDA

05.10.2019

(sobota)

Grand Prix Polski w Toruniu
1. Leon Madsen 2. Emil Sajfutdinow 3. Niels Kristian Iversen
 
REKLAMAzakręceni w lewo

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
Msc
Zawodnik
1
2
3
4 5 6 7 8
Suma
1 B. Zmarzlik #95                  
2 T. Woffinden #108                  
3 F. Lindgren #66                  
4 M. Janowski #71                  
5 L. Madsen #30                  
6 J. Doyle #69                  
7 A. Łaguta #222                  
8 E. Sajfutdinow #89                  
9 M. Vaculík #54                  
10 M. Fricke #46                  
11 M. Žagar #55                  
12 A. Thomsen #105                  
13 O. Berntzon #93                  
14 K. Kasprzak #187                  
15 R. Lambert #505                  
REKLAMAfigurki retro Kin

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl