REKLAMAeWinner Banner

Dołącz do speedwaynews.pl

Twoją pasją jest sport żużlowy? Nie interesuje Cię tylko oglądanie zawodów na stadionie lub przed telewizorem? Piszesz o speedwayu lub uwieczniasz piękno tego sportu w obiektywie aparatu? Chcesz spróbować swoich sił w roli korespondenta lub fotoreportera? Świetnie trafiłaś/eś. W związku z dynamicznym rozwojem portalu poszukujemy chętnych do współtworzenia serwisu speedwaynews.pl. Nie czekaj i zgłoś się już dziś do naszej Redakcji!

     

 

     Przyświeca nam credo – rzetelne dziennikarstwo. Chcemy, aby nasi korespondenci starannie podchodzili do swoich zadań, przekazując Czytelnikom najświeższe wieści poprzez tworzenie autorskich materiałów o swoich klubach, zawodnikach czy rozgrywkach żużlowych na całym świecie. 

 

 

Naszym korespondentom i fotoreporterom zapewniamy:

– możliwość prezentowania swoich dziennikarskich/fotograficznych umiejętności;

– akredytacje na zawody żużlowe;

– dostęp do świata żużlowego „od kuchni”;

– wynagrodzenie za teksty;

– kontakty z osobami związanymi ze speedwayem.

Od przyszłych współpracowników oczekujemy:

– chęci do współtworzenia i rozwoju serwisu speedwaynews.pl;

– posługiwania się poprawną polszczyzną;

– umiejętności współpracy z zespołem;

– zainteresowania sportem żużlowym.

 

     Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: redakcja@speedwaynews.pl. W tytule wiadomości należy podać hasło: „Dołącz do speedwaynews.pl”. Mile widziane teksty próbne (w przypadku fotoreporterów – zdjęcia). Prosimy również napisać kilka słów o sobie oraz miasto, z którego pochodzicie lub uczęszczacie na zawody żużlowe. Obecnie poszukujemy korespondentów z: LublinaRybnika, Ostrowa WielkopolskiegoŁodzi, BydgoszczyOpola, Krosna oraz Wittstock.

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

do góry strony