REKLAMAeWinner Banner

Regulamin - typer

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUGI TYPOWANIA WYNIKÓW

serwisu internetowego speedwaynews.pl

 

Poniższy załącznik do regulaminu serwisu speedwaynews.pl określa opis, zakres i warunki świadczenia dodatkowych usług w serwisie speedwaynews.pl.

Usługą dodatkową w serwisie internetowym speedwaynews.pl jest możliwość typowania wyników meczów i turniejów przez Użytkowników zarejestrowanych w serwisie speedwaynews.pl. Użytkownik, który wytypuje wyniki najlepiej ma możliwość wygrania nagród rzeczowych od serwisu speedwaynews.pl lub sponsorów. Usługa typowania dostępna jest w dwóch wersjach:

 • Typer SGP – typowanie wyników Speedway Grand Prix
 • Typer Ligowy – typowanie wyników ligowych


I. Zasady „Typer SGP”

Informacje wkrótce

II. Zasady „Typer Ligowy”

 1. Użytkownik typuje wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

 2. W przypadku przełożenia meczu, typy Użytkowników zachowują ważność do rozpoczęcia przełożonego meczu, z zachowaniem warunku z następnego zdania. Jeśli nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, wówczas typy Użytkowników są anulowane, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

 3. Usługodawca zastrzega, że możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z dniem i godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki. Wszelkie zmiany w typach dokonane przez Użytkowników po tym czasie traktowane będą jako unieważnienie tych typów.

 4. Punktacja.

  - trafiony wynik meczu: 3 pkt.
  - wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
  - niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
  - brak typu: 0 pkt

  JOKER - przyznany zostanie Użytkownikowi, który wskaże i trafi meczowy remis. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte wówczas punkty są podwajane. Użytkownik może mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

 5. W zabawie biorą udział również drużyny złożone z dwóch ekspertów, tj. uczestników związanych "zawodowo" z żużlem (korespondent/redaktor/dziennikarz/zawodnik itd.). Do wyniku drużyny liczy się suma zdobytych punktów przez obu zawodników w drużynie. Indywidualna klasyfikacja generalna będzie połączona z czytelnikami biorącymi udział w zabawie.

 6. Nagrody. Użytkownik ma możliwość wygrać nagrody niespodzianki ufundowane przez sponsorów lub serwis internetowy speedwaynews.pl za zdobycie I, II lub III miejsca.

  W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3 w klasyfikacji końcowej typera ligowego, o wygranej Użytkownika decyduje:

  1) większa ilość trafionych przez Użytkownika wyników meczów, następnie
  2) mniejsza ilość typów Użytkownika na sumę 0 punktów.

  Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można ustalić wygranego Użytkownika na pozycji I-III, Usługodawca zastrzega sobie prawo do podziału wartości nagrody pomiędzy tymi Użytkownikami.

 

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2020 r.

Typer - zasady

Typer Ligowy

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 3 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: 0 pkt

5. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

6. W zabawie biorą udział również drużyny złożone z dwóch ekspertów, tj. uczestników związanych "zawodowo" z żużlem (korespondent/redaktor/dziennikarz/zawodnik itd.). Do wyniku drużyny liczy się suma zdobytych punktów przez obu zawodników w drużynie. Indywidualna klasyfikacja generalna będzie połączona z czytelnikami biorącymi udział w zabawie. 

7. Nagrody: niespodzianki od sponsorów za zajęcie I, II lub III miejsca.

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

do góry strony