REKLAMAeWinner Banner

TERMINARZ/WYNIKI

2020

BAUHAUS-LIGAN

1.

RUNDA

11.08.2020

(wtorek)

Lejonen Gislaved - Masarna Avesta 58:32
Vetlanda Speedway - Dackarna Målilla 46:44
Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik 41:49
Piraterna Motala - Västervik Speedway 53:37
 

2.

RUNDA

13.08.2020

(czwartek)

Västervik Speedway - Lejonen Gislaved 40:50
Dackarna Målilla - Piraterna Motala 55:34
Rospiggarna Hallstavik - Vetlanda Speedway 49:41
Masarna Avesta - Indianerna Kumla 51:39
 

3.

RUNDA

18.08.2020

(wtorek)

Västervik Speedway - Vetlanda Speedway 51:39
Lejonen Gislaved - Rospiggarna Hallstavik 50:40
Piraterna Motala - Masarna Avesta 43:47
Dackarna Målilla - Indianerna Kumla 48:42
 

4.

RUNDA

20.08.2020

(czwartek)

Rospiggarna Hallstavik - Västervik Speedway 49:41
Vetlanda Speedway - Piraterna Motala 55:34
Masarna Avesta - Dackarna Målilla 45:45
Indianerna Kumla - Lejonen Gislaved 47:43
 

5.

RUNDA

25.08.2020

(wtorek)

Indianerna Kumla - Västervik Speedway 44:46
Dackarna Målilla - Lejonen Gislaved 40:50
Masarna Avesta - Vetlanda Speedway 45:45
Piraterna Motala - Rospiggarna Hallstavik 43:47
 

6.

RUNDA

01.09.2020
(wtorek)

Västervik Speedway - Masarna Avesta 47:43
Lejonen Gislaved - Piraterna Motala 61:29
Vetlanda Speedway - Indianerna Kumla 46:44
Rospiggarna Hallstavik - Dackarna Målilla 57:33
 

7.

RUNDA

08.09.2020
(wtorek)

Dackarna Målilla - Västervik Speedway 49:41
Lejonen Gislaved - Vetlanda Speedway 59:31
Piraterna Motala - Indianerna Kumla 46:44
Masarna Avesta - Rospiggarna Hallstavik 
 

8.

RUNDA

15.09.2020
(wtorek)

Västervik Speedway - Dackarna Målilla
Vetlanda Speedway - Lejonen Gislaved
Indianerna Kumla - Piraterna Motala
Rospiggarna Hallstavik - Masarna Avesta
 

RUNDA FINAŁOWA

 

1.

RUNDA
(ćwierćfinały)

22.09.2020
(wtorek)
23.09.2020
(środa)

8. drużyna - 1. drużyna
5. drużyna - 4. drużyna
7. drużyna - 2. drużyna
6. drużyna - 3. drużyna
 

2.

RUNDA
(ćwierćfinały)

24.09.2020
(czwartek)

3. drużyna - 6. drużyna
2. drużyna - 7. drużyna
4. drużyna - 5. drużyn
1. drużyna - 8. drużyna
 

3.

RUNDA
(półfinały)

29.09.2020
(wtorek)

1. mecz półfinałowy  

4.

RUNDA
(półfinały)

30.09.2020
(środa)

2. mecz półfinałowy  

5.

RUNDA
(finały)

06.10.2020

(wtorek)

1. mecz o zloty medal  

6.

RUNDA
(finały)

07.10.2020

(środa)

2. mecz o złoty medal  

ALLSVENSKAN

1.

RUNDA

xx.0x.2020

(    )

   

2.

RUNDA

xx.0x.2020

(    )

   

3.

RUNDA

xx.0x.2020

(    )

   

4.

RUNDA

xx.0x.2020

(    )

   

5.

RUNDA

xx.0x.2020

(    )

   

6.

RUNDA

xx.0x.2020

(    )

   

7.

RUNDA

xx.0x.2020

(    )

   

8.

RUNDA

xx.0x.2020

(    )

   
RUNDA FINAŁOWA  

1.

RUNDA
(półfinały)

xx.0x.2020

(    )

 

 

2.

RUNDA
(półfinały)

xx.0x.2020

(    )

 

 

3.

RUNDA
(finały)

xx.0x.2020

(    )

 

4.

RUNDA
(finały)

xx.0x.2020

(    )

 

 

 2019

ELITSERIEN

1.

RUNDA

07.05.2019

(wtorek)

Piraterna Motala – Smederna Eskilstuna 48:42
Masarna Avesta – Indianerna Kumla 33:57
Lejonen Gislaved – Rospiggarna Hallstavik 43:35
Västervik Speedway – Vetlanda Speedway 50:40

 

09.05.2019

(czwartek)

Dackarna Målilla – Smederna Eskilstuna 41:49  

2.

RUNDA

14.05.2019

(wtorek)

Rospiggarna Hallstavik – Västervik Speedway 37:53
Smederna Eskilstuna – Masarna Avesta 43:47
Indianerna Kumla – Lejonen Gislaved 50:40
Dackarna Målilla – Piraterna Motala 51:39
 

16.05.2019

(czwartek)

Vetlanda Speedway – Lejonen Gislaved 50:40  

3.

RUNDA

21.05.2019

(wtorek)

Masarna Avesta – Dackarna Målilla 53:37
Lejonen Gislaved – Smederna Eskilstuna 48:42
Västervik Speedway – Indianerna Kumla 45:45
Vetlanda Speedway – Rospiggarna Hallstavik 52:38
 

23.05.2019

(czwartek)

Piraterna Motala – Rospiggarna Hallstavik 51:39  

4.

RUNDA

28.05.2019

(wtorek)

Dackarna Målilla – Lejonen Gislaved 48:42
Indianerna Kumla – Vetlanda Speedway 51:39
Smederna Eskilstuna – Västervik Speedway 49:41
Piraterna Motala – Masarna Avesta 50:40
 

30.05.2019

(czwartek)

Rospiggarna Hallstavik – Masarna Avesta 59:31  

5.

RUNDA

04.06.2019

(wtorek)

Lejonen Gislaved – Piraterna Motala 49:41
Västervik Speedway – Dackarna Målilla 58:32
Vetlanda Speedway – Smederna Eskilstuna 50:40
Rospiggarna Hallstavik – Indianerna Kumla 44:46
 

06.06.2019

(czwartek)

Masarna Avesta – Vetlanda Speedway 32:58  

6.

RUNDA

18.06.2019

(wtorek)

Dackarna Målilla – Vetlanda Speedway 54:36
Piraterna Motala – Västervik Speedway 43:47
Smederna Eskilstuna – Rospiggarna Hallstavik 48:42
Masarna Avesta – Lejonen Gislaved 39:51
 

20.06.2019

(czwartek)

Indianerna Kumla – Piraterna Motala 57:33  

7.

RUNDA

25.06.2019

(wtorek)

Västervik Speedway – Masarna Avesta 54:36
Vetlanda Speedway – Piraterna Motala 54:36
Rospiggarna Hallstavik – Dackarna Målilla 42:48
Indianerna Kumla – Smederna Eskilstuna 43:47
 

27.06.2019

(czwartek)

Lejonen Gislaved – Västervik Speedway 43:47
Smederna Eskilstuna – Dackarna Målilla 35:55
 

8.

RUNDA

02.07.2019

(wtorek)

Masarna Avesta – Västervik Speedway 45:45
Piraterna Motala – Vetlanda Speedway 43:46
Dackarna Målilla – Rospiggarna Hallstavik 47:43
Smederna Eskilstuna – Indianerna Kumla 53:37
 

04.07.2019

(czwartek)

Västervik Speedway – Lejonen Gislaved 50:39
Indianerna Kumla – Dackarna Målilla 37:53
 

9.

RUNDA

13.06.2019

(czwartek)

Vetlanda Speedway – Dackarna Målilla 50:40  

09.07.2019

(wtorek)

Västervik Speedway – Piraterna Motala 58:31
Rospiggarna Hallstavik – Smederna Eskilstuna 37:53
Lejonen Gislaved – Masarna Avesta 53:37
 

11.07.2019

(czwartek)

Piraterna Motala – Indianerna Kumla 51:39  

10.

RUNDA

16.07.2019

(wtorek)

Dackarna Målilla – Västervik Speedway 56:33
(14.08) Smederna Eskilstuna – Vetlanda Speedway 47:43
Indianerna Kumla – Rospiggarna Hallstavik 54:36
 

15.08.2019

(czwartek)

Masarna Avesta – Piraterna Motala 46:44

 

25.07.2019

(czwartek)

Piraterna Motala – Lejonen Gislaved 53:37
Vetlanda Speedway – Masarna Avesta 59:30
 

11.

RUNDA

30.07.2019

(wtorek)

Lejonen Gislaved – Dackarna Målilla 46:44
Västervik Speedway – Smederna Eskilstuna 37:53
Vetlanda Speedway – Indianerna Kumla 56:34
 

01.08.2019

(czwartek)

Masarna Avesta – Rospiggarna Hallstavik 57:33  

12.

RUNDA

06.08.2019

(wtorek)

Dackarna Målilla – Masarna Avesta 61:29
Smederna Esklstuna – Lejonen Gislaved 42:48
Indianerna Kumla – Västervik Speedway 46:44
Rospiggarna Hallstavik – Vetlanda Speedway 49:41
 

08.08.2019

(czwartek)

Rospiggarna Hallstavik – Piraterna Motala 51:39  

13.

RUNDA

13.08.2019

(wtorek)

Masarna Avesta – Smederna Eskilstuna 42:48
Västervik Speedway – Rospiggarna Hallstavik 47:37
Lejonen Gislaved – Indianerna Kumla 54:36
Piraterna Motala – Dackarna Målilla 43:47
 

15.08.2019

(czwartek)

Lejonen Gislaved – Vetlanda Speedway 47:43  

14.

RUNDA

20.08.2019

(wtorek)

Smederna Eskilstuna – Piraterna Motala 49:41
Indianerna Kumla – Masarna Avesta 31:28
Rospiggarna Hallstavik – Lejonen Gislaved 50:40
Vetlanda Speedway – Västervik Speedway 56:34
 

22.08.2019

(czwartek)

Dackarna Målilla – Indianerna Kumla 47:43  

RUNDA FINAŁOWA

 

1.

RUNDA
(ćwierćfinały)

27.08.2019

(wtorek)

Indianerna Kumla - Västervik Speedway 50:40
Smederna Eskilstuna - Lejonen Gislaved 55:35
 

2.

RUNDA
(ćwierćfinały)

28.08.2019

(środa)

Västervik Speedway - Indianerna Kumla 51:39 (91:89)
Lejonen Gislaved - Smederna Eskilstuna 48:42 (83:97)
 

3.

RUNDA
(półfinały)

03.09.2019

(wtorek)

Västervik Speedway - Dackarna Målilla 44:46
Smederna Eskilstuna - Vetlanda Speedway 46:44
 

4.

RUNDA
(półfinały)

10.09.2019

(wtorek)

Dackarna Målilla - Västervik Speedway 49:41 (95:85)
Vetlanda Speedway - Smederna Eskilstuna 44:45 (88:91)
 

5.

RUNDA
(finały)

24.09.2019

(wtorek)

Smederna Eskilstuna - Dackarna Målilla 54:36  

6.

RUNDA
(finały)

25.09.2019

(środa)

Dackarna Målilla - Smederna Eskilstuna 37:53 (73:107)  

ALLSVENSKAN

1.

RUNDA

15.05.2019

(środa)

Vargarna - Valsarna 54:35

 

17.05.2019

(piątek)

VIP Speedway - Griparna Nyköping 51:39
Team Småland - Team Rapid 44:46
 

2.

RUNDA

20.05.2019

(poniedziałek)

Griparna Nyköping - Vargarna Nyköping 45:45  

22.05.2019

(środa)

Team Rapid - VIP Speedway 51:39
Valsarna Hagfors - Team Smålland 24:24
 

3.

RUNDA

29.05.2019

(środa)

Vargarna - VIP Speedway 66:23
Valsarna - Team Rapid 40:50
 

31.05.2019

(piątek)

Team Småland - Griparna (Målilla) 47:41  

4.

RUNDA

10.06.2019

(poniedziałek)

Griparna - Valsarna 55:34  

12.06.2019

(środa)

VIP Speedway - Team Smålland (Västervik) 44:46  

17.07.2019

(środa)

Team Rapid - Vargarna 47:42  

5.

RUNDA

24.06.2019

(poniedziałek)

Team Rapid - Griparna 41:49  

26.06.2019

(środa)

Valsarna - VIP Speedway 50:39
Vargarna - Team Smålland 52:38
 

6.

RUNDA

01.07.2019

(poniedziałek)

Griparna - Team Rapid 44:46
VIP Speedway - Valsarna (Kumla) 51:38
 

03.07.2019

(środa)

Team Smålland - Vargarna (Gislaved) 43:47  

7.

RUNDA

24.07.2019

(środa)

Valsarna - Griparna 48:41
Vargarna - Team Rapid 45:45
Team Smålland - VIP Speedway (Målilla) 54:35
 

8.

RUNDA

29.07.2019

(poniedziałek)

Griparna - Team Smålland 53:37  

31.07.2019

(środa)

Team Rapid - Valsarna 55:35  

02.08.2019

(piątek)

VIP Speedway - Vargarna (Motala) 50:40 
Team Rapid - Team Smålland 55:35
 

9.

RUNDA

07.08.2019

(środa)

Vargarna - Griparna 27:21  

09.08.2019

(piątek)

VIP Speedway - Team Rapid (Kumla) 39:51
Team Smålland - Valsarna (Vetlanda) 56:34
 

10.

RUNDA

12.08.2019

(poniedziałek)

Griparna - VIP Speedway 45:45  

16.08.2019

(piątek)

Valsarna - Vargarna 46:44

 
RUNDA FINAŁOWA  

1.

RUNDA
(półfinały)

26.08.2019

(poniedziałek)

Griparna - Vargarna 52:38

 

30.08.2019

(piątek)

Team Rapid - Team Småland 57:33

 

2.

RUNDA
(półfinały)

05.09.2019

(czwartek)

Team Småland - Team Rapid 45:45
Vargarna - Griparna 50:40

 

3.

RUNDA
(finały)

12.09.2019

(czwartek)

Griparna - Team Rapid 49:41

 

4.

RUNDA
(finały)

19.09.2019

(czwartek)

Team Rapid - Griparna 48:42

 

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Lejonen Gislaved 7 12 6 0 1 +112
2 Rospiggarna Hallstavik 7 10 5 0 2 +40
3 Masarna Avesta 7 8 3 2 2 -12
4 Dackarna Målilla 7 7 3 1 3 -1
5 Vetlanda Speedway 7 7 3 1 3 -23
6 Västervik Speedway 7 6 3 0 4 -24
7 Indianerna Kumla 7 4 2 0 5 -16
8 Piraterna Motala 7 2 1 0 6 -76

 

Aktualna Tabela
M Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 Team Rapid   0        
2 Vargarna Speedway   0        
3 Team Småland   0        
4 Griparna Nyköping   0        
5 Valsarna Hagfors   0        
6 VIP Speedway   0        

* Drużynie VIP Speedway odjęto 4 meczowe punkty za to, że w dwóch spotkaniach nie miała skompletowanego składu. Drużynie Griparny Nyköping z tego samego powodu odjęto 2 punkty.

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl