We wtorek na torach szwedzkiej Elitserien rozegrana zostanie dziewiąta kolejka rozgrywek. Żużlowcy będą rywalizować o punkty w Gislaved, Eskilstunie, Kumli oraz Malilli.
We wszystkich czterech spotkaniach w sumie na torze pojawi się aż czternastu reprezentantów Polski. Największa liczba biało-czerwonych weźmie udział w starciu Lejonen Gislaved z Vastervik Speedway, gdzie Anders Frojd (Lejonen) i Morgan Andersson (Vastervik) powołali w sumie pięciu naszych zawodników oraz w konfrontacji Dackarny Malilla z Vetlandą Speedway, gdzie trzech z nich pojedzie wśród gospodarzy i dwóch w ekipie gości.
Awizowane składy na mecz Lejonen – Vastervik:
Lejonen
1. Chris Holder
2. Maksym Drabik
3. Jarosław Hampel
4. Rohan Tungate
5. Piotr Pawlicki
6. Timo Lahti
7. Victor Bergstroem
Vastervik
1. Nicki Pedersen
2. Mikkel Bech
3. Peter Ljung
4. Bartosz Smektała
5. Peter Kildemand
6. Anton Karlsson
7. Grzegorz Zengota
Awizowane składy na mecz Smederna – Rospiggarna:
Smederna
1. Fredrik Lindgren
2. Pontus Aspgren
3. Michael J. Jensen
4. Krzysztof Buczkowski
5. Niels K. Iversen
6. Mikkel Michelsen
7. Linus Ekloef
Rospiggarna
1. Jason Doyle
2. Max Fricke
3. Robert Lambert
4. Jacob Thorssell
5. Andreas Jonsson
6. Kenneth Hansen
7. Sam Masters
Awizowane składy na mecz Indianerna Kumla – Masarna Avesta
Indianerna
1. Vaclav Milik
2. Victor Palovaara
3. Piotr Protasiewicz
4. Kenneth Bjerre
5. Anders Thomsen
6. Christoffer Selvin
7. Adrian Miedziński
Masarna
1. Linus Sundstroem
2. Kim Nilsson
3. Tai Woffinden
4. Artur Czaja
5. Antonio Lindbaeck
6. Emil Millberg
7. Joel Andersson
Awizowane składy na mecz Dackarna – Vetlanda
Dackarna
1. Greg Hancock
2. Paweł Przedpełski
3. Oliver Berntzon
4. Patryk Dudek
5. Maciej Janowski
6. Hans Andersen
7. Joel Kling
Vetlanda
1. Artiom Łaguta
2. Tomas H. Jonasson
3. Leon Madsen
4. Brady Kurtz
5. Bartosz Zmarzlik
6. Robert Miśkowiak
7. Filip Hjelmland
źródło: aktuellspeedway.se
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!