Jutro rusza piąta kolejka PGE Ekstraligi, a w sobotę – eWinner 1. Liga Żużlowa. To oznacza także więcej spotkań do obstawienia w naszym typerze! Szczegółowy rozkład jazdy przedstawiamy poniżej. Oj będzie się działo!
piątek 10.07.2020
PGG ROW Rybnik – Fogo Unia Leszno
Betard Sparta Wrocław – MRGARDEN GKM Grudziądz
sobota 11.07.2020
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów
eWinner Apator Toruń – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
niedziela 12.07.2020
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Eltrox Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
RM Solar Falubaz Zielona Góra – Moje Bermudy Stal Gorzów
Typy drużynowe
speedwaynews.pl
Grzegorz Starzec |
Damian Kuczyński |
ROW 33:57 Unia Leszno |
ROW 33:57 Unia Leszno |
Sparta 50:40 GKM |
Sparta 51:39 GKM |
Orzeł 49:41 Lokomotiv |
Orzeł 54:36 Lokomotiv |
Wybrzeże 43:47 Unia Tarnów |
Wybrzeże 42:48 Unia Tarnów |
Apator 56:34 Start |
Apator 50:40 Start |
Ostrovia 50:40 Polonia |
Ostrovia 44:46 Polonia |
Włókniarz 53:37 Motor |
Włókniarz 55:35 Motor |
Falubaz 55:35 Stal |
Falubaz 61:29 Stal |
GuruStats.pl
Rafał Gurgurewicz |
Krzysztof Gurgurewicz |
ROW 40:50 Unia Leszno |
ROW 37:53 Unia Leszno |
Sparta 54:36 GKM |
Sparta 50:40 GKM |
Orzeł 51:39 Lokomotiv |
Orzeł 51:39 Lokomotiv |
Wybrzeże 49:41 Unia Tarnów |
Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów |
Apator 53:37 Start |
Apator 54:36 Start |
Ostrovia 49:41 Polonia |
Ostrovia 49:41 Polonia |
Włókniarz 51:39 Motor |
Włókniarz 51:39 Motor |
Falubaz 47:43 Stal |
Falubaz 47:43 Stal |
rafalmartuszewski.com
Rafał Martuszewski |
Łukasz Wroński |
ROW 39:51 Unia Leszno |
ROW 40:50 Unia Leszno |
Sparta 50:40 GKM |
Sparta 53:37 GKM |
Orzeł 49:41 Lokomotiv |
Orzeł 46:44 Lokomotiv |
Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów |
Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów |
Apator 55:35 Start |
Apator 50:40 Start |
Ostrovia 47:43 Polonia |
Ostrovia 50:40 Polonia |
Włókniarz 52:38 Motor |
Włókniarz 52:38 Motor |
Falubaz 48:42 Stal |
Falubaz 49:41 Stal |
Tygodnik Żużlowy
Konrad Cinkowski |
Michał Rogoziński |
ROW 34:56 Unia Leszno |
ROW 38:52 Unia Leszno |
Sparta 53:37 GKM |
Sparta 50:40 GKM |
Orzeł 52:38 Lokomotiv |
Orzeł 51:39 Lokomotiv |
Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów |
Wybrzeże 46:44 Unia Tarnów |
Apator 51:39 Start |
Apator 54:36 Start |
Ostrovia 48:42 Polonia |
Ostrovia 55:35 Polonia |
Włókniarz 55:35 Motor |
Włókniarz 53:37 Motor |
Falubaz 52:38 Stal |
Falubaz 50:40 Stal |
Ambasadorzy PGEE
Joachim Piwek |
Wiktoria Sztuka |
ROW 36:54 Unia Leszno |
ROW 34:56 Unia Leszno |
Sparta 52:38 GKM |
Sparta 50:40 GKM |
Orzeł 51:39 Lokomotiv |
Orzeł 52:38 Lokomotiv |
Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów |
Wybrzeże 46:44 Unia Tarnów |
Apator 55:35 Start |
Apator 53:37 Start |
Ostrovia 54:36 Polonia |
Ostrovia 50:40 Polonia |
Włókniarz 52:38 Motor |
Włókniarz 54:36 Motor |
Falubaz 51:39 Stal |
Falubaz 51:39 Stal |
Polsat Sport Team
Tomasz Lorek |
Krystian Natoński |
ROW 42:48 Unia Leszno |
ROW 37:53 Unia Leszno |
Sparta 51:39 GKM |
Sparta 51:39 GKM |
Orzeł 51:39 Lokomotiv |
Orzeł 51:39 Lokomotiv |
Wybrzeże 49:41 Unia Tarnów |
Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów |
Apator 54:36 Start |
Apator 60:30 Start |
Ostrovia 49:41 Polonia |
Ostrovia 55:35 Polonia |
Włókniarz 50:40 Motor |
Włókniarz 49:41 Motor |
Falubaz 52:38 Stal |
Falubaz 50:40 Stal |
Team Canal+
Mateusz Dziopa |
Mateusz Kędzierski |
ROW 38:52 Unia Leszno |
ROW 40:50 Unia Leszno |
Sparta 53:37 GKM |
Sparta 52:38 GKM |
Orzeł 51:39 Lokomotiv |
Orzeł 48:42 Lokomotiv |
Wybrzeże 47:43 Unia Tarnów |
Wybrzeże 48:42 Unia Tarnów |
Apator 53:37 Start |
Apator 57:33 Start |
Ostrovia 53:37 Polonia |
Ostrovia 54:36 Polonia |
Włókniarz 54:36 Motor |
Włókniarz 52:38 Motor |
Falubaz 51:39 Stal |
Falubaz 49:41 Stal |
Team pamiatkikibica.pl
Piotr Kin |
Andrzej Matkowski |
ROW 38:52 Unia Leszno |
ROW 36:54 Unia Leszno |
Sparta 52:38 GKM |
Sparta 53:37 GKM |
Orzeł 47:43 Lokomotiv |
Orzeł 52:38 Lokomotiv |
Wybrzeże 49:41 Unia Tarnów |
Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów |
Apator 55:35 Start |
Apator 55:35 Start |
Ostrovia 49:41 Polonia |
Ostrovia 48:42 Polonia |
Włókniarz 51:39 Motor |
Włókniarz 56:34 Motor |
Falubaz 51:39 Stal |
Falubaz 49:41 Stal |
mini speedway team
Bartosz Woźniak |
Mirosław Parys |
ROW 33:57 Unia Leszno |
ROW 26:64 Unia Leszno |
Sparta 50:40 GKM |
Sparta 52:38 GKM |
Orzeł 50:40 Lokomotiv |
Orzeł 49:41 Lokomotiv |
Wybrzeże 52:38 Unia Tarnów |
Wybrzeże 51:39 Unia Tarnów |
Apator 53:37 Start |
Apator 59:31 Start |
Ostrovia 51:39 Polonia |
Ostrovia 47:43 Polonia |
Włókniarz 56:34 Motor |
Włókniarz 55:35 Motor |
Falubaz 50:40 Stal |
Falubaz 47:43 Stal |
Analitycy zakładów buchmacherskich eWinner |
Dominik Woźniak (nkl) |
ROW 39:51 Unia Leszno |
ROW 30:60 Unia Leszno |
Sparta 49:41 GKM |
Sparta 50:40 GKM |
Orzeł 53:37 Lokomotiv |
Orzeł 47:43 Lokomotiv |
Wybrzeże 47:43 Unia Tarnów |
Wybrzeże 50:40 Unia Tarnów |
Apator 55:35 Start |
Apator 53:37 Start |
Ostrovia 50:40 Polonia |
Ostrovia 60:30 Polonia |
Włókniarz 52:38 Motor |
Włókniarz 50:40 Motor |
Falubaz 50:40 Stal |
Falubaz 57:33 Stal |
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!