Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
50. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego w Częstochowie
Zakończona 23.03.2024 14:00 -
Sparing: Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Orlen Oil Motor Lublin
Zakończona 20.03.2024 16:00 -
SPARING: Enea Polonia Piła – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Zakończona 19.03.2024 15:00 -
USA - Reszta Świata w Bakersfield
Zakończona 17.02.2024 21:45 -
5. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Gillman
Zakończona 13.01.2024 09:30 -
4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Mildurze
Zakończona 11.01.2024 09:30 -
3. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Albury-Wodonga
Zakończona 09.01.2024 09:30 -
2. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Kurri Kurri
Zakończona 07.01.2024 09:30 -
XIV Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego
Zakończona 15.10.2023 15:00 -
71. Turniej o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego
Zakończona 15.10.2023 14:00 -
Finał MPPK w Rybniku (85-140cc)
Zakończona 15.10.2023 12:00 -
Komplet Tobiasza Musielaka
Zakończona 14.10.2023 17:30 -
Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej w Pile
Zakończona 14.10.2023 14:30 -
Runda eliminacyjna MPPK w Rybniku - Grupa A (85-140cc)
Zakończona 14.10.2023 12:00 -
Runda eliminacyjna MPPK w Rybniku - Grupa B (85-140cc)
Zakończona 14.10.2023 12:00 -
Finał 1. Ligi: Enea Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik
Zakończona 08.10.2023 16:30 -
Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy 85-140cc
Zakończona 08.10.2023 12:00 -
Finał 2. Ligi: Texom Stal Rzeszów – Ultrapur Start Gniezno
Zakończona 07.10.2023 16:30 -
3. runda Extraligi w Slaným
Zakończona 07.10.2023 14:00 -
3. finał IMP 85-140cc w Częstochowie
Zakończona 07.10.2023 12:00 -
4. finał DMPJ w Grudziądzu
Zakończona 03.10.2023 17:00 -
Finał Mistrzostw Europy Par w Opolu
Zakończona 01.10.2023 14:00 -
Grand Prix Polski w Toruniu
Zakończona 30.09.2023 19:00 -
3. finał IMP 250cc w Świętochłowicach
Zakończona 30.09.2023 15:00 -
Finał 2. Ligi: Ultrapur Start Gniezno - Texom Stal Rzeszów
Zakończona 30.09.2023 14:00 -
Finał 1. Ligi: ROW Rybnik - Enea Falubaz Zielona Góra
Zakończona 29.09.2023 19:00 -
MIM Wielkopolski w Ostrowie Wielkopolskim
Zakończona 28.09.2023 17:00 -
3. runda DMPJ w Krośnie
Zakończona 27.09.2023 17:00 -
Turniej Par Juniorów w Gnieźnie
Zakończona 27.09.2023 16:30 -
Finał Bauhaus-Ligan: Dackarna Malilla - Västervik Speedway
Zakończona 26.09.2023 19:00 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku
Zakończona 25.09.2023 16:30 -
Finał PGE Ekstraligi: Betard Sparta Wrocław - Platinum Motor Lublin
Zakończona 24.09.2023 19:15 -
Mecz o 3. miejsce PGE Ekstraligi: Tauron Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 24.09.2023 16:00 -
75. Zlatá Přilba w Pardubicach
Zakończona 24.09.2023 12:00 -
49. Zlatá Stuha w Pardubicach
Zakończona 23.09.2023 15:45 -
1. finał IMP 85-140cc w Bydgoszczy
Zakończona 23.09.2023 12:00 -
4. finał Tauron SEC w Pardubicach
Zakończona 22.09.2023 19:50 -
2. finał DMPJ w Gorzowie
Zakończona 21.09.2023 17:00 -
Finał MMPPK w Częstochowie
Zakończona 20.09.2023 17:15 -
8. runda Nice Cup w Toruniu
Zakończona 19.09.2023 16:30 -
1. finał DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 18.09.2023 17:00 -
Półfinał 2. Ligi: Texom Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
Zakończona 17.09.2023 17:00 -
Mecz o 3. miejsce PGE Ekstraligi: For Nature Solutions Apator Toruń - Tauron Włókniarz Częstochowa
Zakończona 17.09.2023 16:30 -
Półfinał 1. Ligi: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Zakończona 17.09.2023 14:00 -
Grand Prix Danii w Vojens
Zakończona 16.09.2023 19:00 -
Półfinał 2. Ligi: Aforti Start Gniezno - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 16.09.2023 16:30 -
Memoriał Wiesława Rutkowskiego o Puchar Prezydenta Piły
Zakończona 16.09.2023 14:30 -
3. finał SGP2 w Vojens
Zakończona 15.09.2023 19:00 -
13. runda Pucharu GKSŻ 250cc w Rybniku
Zakończona 12.09.2023 16:30 -
4. runda półfinałowa DMPJ grupy 1 w Zielonej Górze
Zakończona 11.09.2023 17:00 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 10.09.2023 19:15 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Platinum Motor Lublin - Tauron Włókniarz Częstochowa
Zakończona 10.09.2023 16:30 -
Półfinał 2. Ligi: OK Bedmet Kolejarz Opole - Aforti Start Gniezno
Zakończona 10.09.2023 15:00 -
Półfinał 1. Ligi: ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 10.09.2023 14:00 -
3. finał Tauron SEC w Bydgoszczy
Zakończona 09.09.2023 20:00 -
Półfinał 1. Ligi: Arged Malesa Ostrów - Enea Falubaz Zielona Góra
Zakończona 09.09.2023 16:30 -
Półfinał 2. Ligi: Grupa Azoty Unia Tarnów - Texom Stal Rzeszów
Zakończona 09.09.2023 14:00 -
4. runda Drużynowych Mistrzostw Polski 85-140cc w Wawrowie
Zakończona 09.09.2023 10:00 -
2. półfinał DMPJ grupy 2 w Toruniu
Zakończona 08.09.2023 17:00 -
5. runda Indywidualnego Pucharu Polski 85-140cc w Wawrowie
Zakończona 08.09.2023 16:00