Jest decyzja dotycząca finału Brązowego Kasku!

Karol Żupiński (fot. Arkadiusz Buczyński)

Nie odbędzie się zaplanowany na czwartek 16 maja finał Brązowego Kasku. Przyczyną są fatalne prognozy pogody dla Grudziądza na najbliższych kilkadziesiąt godzin.

Z wykresu portalu yr.no, który opublikowaliśmy przed południem wynika, że opady w Grudziądzu rozpoczną się dziś około godziny 16:00. Od tego momentu do końca prognozy krótkoterminowej, czyli następnych 43 godzin, deszcz ma występować przez… 41. W takich warunkach ściganie najmniej doświadczonych zawodników byłoby wyjątkowo niebezpieczne.

Jak udało się nam potwierdzić, z podobnego założenia wychodzą organizatorzy finału Brązowego Kasku. Impreza na pewno nie odbędzie się w dniu jutrzejszym. Nie jest jeszcze znany jej nowy termin. Najprawdopodobniej wkrótce Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikuje go w jednym ze swoich komunikatów.

Źródło: inf. własna


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.544 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl