REKLAMAeWinner Banner

Obóz i dwóch sparingpartnerów. Plany Startu Gniezno na marzec

Oskar Fajfer

Oskar Fajfer (fot. Tomasz Góralczyk)

Żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno przygotowują się intensywnie do zbliżającego się sezonu na torach I ligi. Kadra seniorów trenuje indywidualnie, Adrian Gała wspólnie z Oskarem Fajferem korzystają także ze wspólnych zajęć prowadzonych przez Przemysława Gnata. Młodzieżowcy zespołu z pierwszej stolicy oraz szkółka żużlowa trenują z kolei pod okiem Krzysztofa Jabłońskiego.

Po okresie przygotowawczym drużyna przejdzie testy wydolnościowe – odbędą się one 2 marca w Lady Cat Family Fitness & Wellness. Dzień później czerwono-czarni udadzą się na obóz do Szczyrku.

Podobne testy wydolnościowe miały miejsce na początku okresu przygotowawczego – przeprowadzone zostały przez Centrum Diagnostyki Sportowej SPORTSLAB. – Idea powtórki jest jak najbardziej słuszna. Możemy ocenić, jak na dany typ treningu zawodnik zareagował, czy był on odpowiednio dobrany, co modyfikować w okresie przygotowawczym u danego zawodnika – mówił przy okazji grudniowych badań Dr Szczepan Wiecha ze SPORTSLAB.

Sztab szkoleniowy pierwszoligowca zgrupowanie w Szczyrku zaplanował w terminie od 3 do 7 marca. –Najprawdopodobniej udadzą się tam wszyscy podstawowi seniorzy drużyny, Kevin Fajfer oraz dwójka młodzieżowców – Damian Stalkowski i Marcel Studziński – informuje menadżer Rafael Wojciechowski. Obóz ma mieć charakter integracyjny z elementami sportowymi. – Jeśli warunki pogodowe dopiszą, pojeździmy na nartach, omówimy także sprawy dotyczące nowej tabeli biegowej i przygotowania toru – dodaje menadżer.

Po powrocie ze Szczyrku planowany jest wyjazd na tor. Wstępny plan treningów punktowanych pierwszą konfrontację zakłada w terminie 14-15 marca, a przeciwnikiem czerwono-czarnych ma być Betard Sparta Wrocław. Przy braku odpowiedniej pogody pojedynek z srebrnymi medalistami DMP odbędzie się nieco później. Na koniec miesiąca, w dniach 28-29 marca, menadżer Wojciechowski zaplanował treningowe potyczki z lokalnym rywalem – SpecHouse PSŻ Poznań.

Źródło: startgniezno.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0259 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl