REKLAMAeWinner Banner

Oficjalnie: Start wystawi drugą drużynę. Ma dla niej sponsora

Kevlary

Kevlary (fot. materiały prasowe Startu Gniezno)

W sezonie 2020 GTM Start Gniezno do rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów zgłosi dwa zespoły. Pozwoli to na odpowiedni rozwój szczególnie tym najmniej doświadczonym młodzieżowcom. Otrzymają oni możliwość dużej ilości występów na różnych torach. Działaczom klubu z Grodu Lecha udało się już pozyskać sponsora, który weźmie pod swoje skrzydła najmłodszych wychowanków czerwono-czarnych.

Sponsorem tytularnym drugiego zespołu została firma MOTO303. – Od 12 lat zajmujemy się motocyklami. Oferujemy serwis, sprzedaż części oraz akcesoriów – mówi Adam Reutt, właściciel sponsora drugiej drużyny młodzieżowców Startu w rozgrywkach DMPJ.

– Chcemy pomagać klubowi. Współpracujemy ze Startem od sezonu 2019. Zależy nam na tym, żeby młodzież się rozwijała. Warto jest pomagać młodym ludziom! – przyznaje Adam Fajfer, który pracę w MOTO303 łączyć będzie z działalnością na rzecz juniorów w klubie żużlowym – na sezon 2020 dołączył do sztabu szkoleniowego i wspólnie z Juricą Pavlicem zajmie się szkoleniem adeptów i treningami z juniorami.

Na podstawie zawartej umowy, drugi zespół z Gniezna występować będzie w rozgrywkach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów pod nazwą MOTO303 Start Gniezno.

Źródło: startgniezno.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9347 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl