Oficjalnie: Jaka przyszłość PGE Ekstraligi? Jest kolejny komunikat!

Paweł Miesiąc

Paweł Miesiąc (fot. Michał Krupa)

PGE Ekstraliga w kwietniu nie pojedzie! To oficjalna decyzja władz ligi. Nie są znane nowe terminy dwóch odwołanych w ten sposób kolejek.

Przypomnijmy, że już wcześniej przełożono dwie pierwsze rundy PGE Ekstraligi. Sezon miał rozpocząć się 17 kwietnia od 3. kolejki. Tydzień po niej miała nastąpić przełożona 1. kolejka. 2. rundę przesunięto już wcześniej na czerwiec.

Brak poprawy sytuacji związanej z epidemią zakażeń SARS-CoV-2 sprawiła, że Speedway Ekstraliga zmuszona była odwołać jakiekolwiek ściganie w kwietniu. Na dzień dzisiejszy liga ma wystartować 1 maja – od 4. kolejki. Na razie nie są znane nowe daty przełożonych spotkań.

--> SPEEDWAYNEWS EXTRA. ZOBACZ NOWY PROJEKT SPEEDWAYNEWS.PL!

Podkreślamy, że ten komunikat dotyczy tylko PGE Ekstraligi. Dwoma niższymi klasami rozgrywkowymi zarządza Główna Komisja Sportu Żużlowego – choć ciężko spodziewać się, żeby tam decyzja była inna.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7835 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl