REKLAMAeWinner Banner

Zdunek Wybrzeże rozpoczyna budowę składu. Pierwszy kontrakt przedłużony!

Rasmus Jensen

Rasmus Jensen (fot. Łukasz Wilk)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk i Rasmus Jensen doszli do porozumienia w sprawie warunków kontraktu na sezon 2021. Duńczyk jest pierwszym zawodnikiem, który ogłosił swoje pozostanie nad morzem.

Co prawda mówimy tutaj o zawodniku, który na ten moment ma dopiero 23. średnią biegową w eWinner 1. Lidze Żużlowej (1,800 pkt/bieg), ale jazda „Rassera” i tak jest jednym z większych pozytywów w nadmorskiej ekipie. Duńczyk nigdy dotąd nie przejechał pełnego sezonu w polskich rozgrywkach, odbijając się nawet od zespołów drugoligowych. Tymczasem w Gdańsku nie dość, że wywalczył sobie miejsce w składzie, to jeszcze w samych spotkaniach odznaczał się wyjątkową zadziornością.

Teraz wiemy już, że kibice znad Bałtyku będą oklaskiwać Rasmusa Jensena także w sezonie 2021. – Czuję zaufanie ze strony Wybrzeża i liczę, że rzeczywiście tak jest. Rozmawiałem z przedstawicielami klubu, którzy byli zadowoleni z mojej dyspozycji i mi to przekazali. Ja wiem, że mogłem dać z siebie dużo więcej, bo wiele moich zawodów odwołano. Przed nami fajny rok – powiedział sam zainteresowany, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Rasmus Jensen jest pierwszym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt w Wybrzeżu, ale drugim w kadrze na sezon 2021. Przed ubiegłym sezonem wieloletnią umowę podpisał bowiem młodzieżowiec Piotr Gryszpiński.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9885 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl