REKLAMAeWinner Banner

Najskuteczniejszy zawodnik Startu zostaje w Gnieźnie!

Oskar Fajfer

Oskar Fajfer (fot. Radosław Majewski (startgniezno.com))

Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno rozpoczyna budowanie składu na sezon 2021. Po zatrzymaniu Fredrika Jakobsena, gnieźnianie ogłosili przedłużenie umowy z najskuteczniejszym zawodnikiem drużyny, Oskarem Fajferem!

Innego scenariusza nie wyobrażali sobie z pewnością gnieźnieńscy kibice. Wychowanek klubu z pierwszej stolicy Polski był w kończącym się sezonie najskuteczniejszym zawodnikiem Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu. Oskar Fajfer uzyskał 10. średnią biegopunktową w eWinner 1. Lidze Żużlowej.

Podoba mi się praca, która jest wykonywana w klubie, dobra atmosfera wokół i wierzę, że w kolejnych latach będzie się to rozwijać. Cele sportowe są niezwykle ambitne i ze swojej strony chcę pomóc w ich realizacji - przekazał za pośrednictwem klubowych mediów wychowanek Startu.

Wcześniej gnieźnianie potwierdzili pozostanie na pokładzie Fredrika Jakobsena. Rafael Wojciechowski zapowiada wzmocnienie składu i walkę o najwyższe cele w sezonie 2021.

 

Mamy bardzo dobre wieści dla kibiców naszej drużyny! ????????Najskuteczniejszy żużlowiec Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu...

Opublikowany przez Start Gniezno Sobota, 17 października 2020

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.1635 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl