REKLAMAeWinner Banner

Jason Doyle wybrał Dackarnę. „Chcę jeździć jak najwięcej”

Jason Doyle

Jason Doyle (fot. Kamil Woldański / Eltrox Włókniarz Częstochowa)

Po rezygnacji ze startów w lidze angielskiej Swindon Robins, Jason Doyle musiał znaleźć sobie nowy klub poza Polską. Wyścig o podpis Australijczyka wygrała Dackarna Målilla. Dla Doyle'a będzie to drugi w karierze sezon startów w ekipie z południowej Szwecji.

Australijczyk planował startować w Wielkiej Brytanii, o czym zapewniał już dawno temu, jednak wycofanie się z SGB Premiership Swindon Robins sprawiło, że mistrz świata z 2017 roku musiał poszukać klubu poza Wyspami Brytyjskimi. Doyle to najbardziej utytułowany zawodnik w kadrze Dackarny na sezon 2021. - Kiedy stało się jasne, że Swindon nie wystartuje, rozmawiałem z Mikaelem Teurnbergiem o jeździe w Dackarnie. Bardzo się cieszę, że mam taką szansę. Po części dlatego, że dobrze czułem się ostatnim razem w klubie, a także później miałem okazję ponownie pracować z „Micke”. Jestem typem zawodnika, który chce jeździć jak najwięcej, ale przy obecnych ograniczeniach będzie trochę inaczej - mówi Jason Doyle.

Jason Doyle miał już okazję jeździć w Målilli w sezonie 2015. Teraz ma być liderem drużyny m.in. Macieja Janowskiego czy też Jacoba Thorssella. - Dackarna od wielu lat miała dobrą drużynę z takimi zawodnikami jak Maciej Janowski, Patryk Dudek czy Greg Hancock, ale nie udało się osiągnąć oczekiwanego sukcesu. Fajnie będzie jeździć w tym samym zespole co „Magic”. Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy i mam nadzieję, że możemy razem zrobić coś dobrego dla Målilli - zapowiada 35-latek.

Kadra Dackarny Målilla na sezon 2021:
Jacob Thorssell
Frederik Jakobsen
Rasmus Jensen
Kevin Wölbert
Maciej Janowski
Luke Becker
Tero Aarnio
Jason Doyle
Maksymilian Bogdanowicz
Theo Johansson
Avon Van Dyck
Sammy Van Dyck

źródło: dackarna.nu


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.8898 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl