REKLAMAeWinner Banner

Młodzieżowiec Stali Gorzów dołączy do GKM-u Grudziądz

Mateusz Bartkowiak

Mateusz Bartkowiak (fot. ThK.foto Thomas Klemm)

Jak wynika z naszych informacji, ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz zdołał porozumieć się z Moje Bermudy Stalą Gorzów i w zbliżającym się sezonie będzie mógł korzystać z usług Mateusza Bartkowiaka. Junior zostanie wypożyczony do grudziądzkiej ekipy.

O możliwości takiego ruchu wychowanka Moje Bermudy Stali Gorzów informowaliśmy już na początku grudnia. Wówczas na przeszkodzie w dopięciu transferu Mateusza Bartkowiaka stanęły oczekiwania obu klubów. Grudziądzanom zależało na definitywnym pozyskaniu żużlowca, natomiast gorzowianie nie zamierzali wypuścić z rąk Bartkowiaka i godzili się wyłącznie na wypożyczenie. Niespełna 18-latek już wcześniej porozumiał się z GKM-em i musiał zaczekać na rozwój wydarzeń. Jak ustaliło speedwaynews.pl, Mateusz Bartkowiak zasili grudziądzkie szeregi w ramach wypożyczenia.

Sezonu 2020 wychowanek Moje Bermudy Stali Gorzów nie zaliczy do udanych. Najpierw wypadł on ze składu gorzowskiej drużyny, a podczas jednych z zawodów młodzieżowych doznał kontuzji, przez którą stracił sporą część sezonu. Do treningów wrócił dopiero pod koniec rozgrywek. Dla Mateusza Bartkowiaka bardzo ważna będzie teraz jazda, o którą walczyć będzie musiał także w Grudziądzu. Jego rywalami będą Kacper Łobodziński oraz Denis Zieliński. Mimo wszystko pozyskanie Bartkowiaka będzie traktowane jako solidne wzmocnienie formacji młodzieżowej, którą dysponować będzie Janusz Ślączka.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0191 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl