REKLAMAeWinner Banner

Lewis Bridger powraca, a Mistrz Anglii zmienia barwy!

Rohan Tungate (N), Rory Schlein (Ż)

Rohan Tungate (N), Rory Schlein (Ż) (fot. Ian Charles)

Była nadzieje brytyjskiego speedway'a – Lewis Bridger powraca na rodzime tory. 31-latek związał się z występującym w SGB Premiership King's Lynn Stars. Nie jest to jedyny transfer dzisiejszego dnia. Do zespołu Poole Pirates dołącza obecny Mistrz Wielkiej Brytanii – Rory Schlein. 

Po zawieszeniu kariery w 2017 roku, Lewis Bridger postanowił powrócić na żużlowe tory. Dziś nad ranem, strona internetowa King's Lynn Stars podała, że były Mistrz Wielkiej Brytanii do lat 21 zostanie ich zawodnikiem na sezon 2021. Za zawodnikiem stoi dobry zastaw sprzętowy, ale potrzebuje on jeszcze przygotować się do nadchodzących rozgrywek SGB Premiership:

– Bardzo dużo trenuje z Lewisem Kerrem. Pomógł mi on w treningu biegowym, który zawsze był dla mnie bolączką. Muszę pozbyć się jeszcze trochę masy mięśniowej, abym mógł usiąść na motocykl. Ze strony zarządu mam 100-procentowe wsparcie – wypowiada się na łamach strony klubowej, Lewis Bridger. 

Zarządca drużyny, Dale Allit zapewnia, że na Lewis'ie nie ciąży jakakolwiek presja. Zawodnik może liczyć na wsparcie drużyny, która chętnie przypomni mu, jak jeździ się na żużlowym torze. Ponad to, Allit będzie jeszcze szukał zawodników do wzmocnienia kadry przed pierwszym meczem z Belle Vue w Manchesterze

Poole Pirates również ogłosiło transfer na nadchodzący sezon SGB Championship. "Piraci" zdołali pozyskać obecnego Mistrza Wielkiej Brytanii – Rory'ego Schleina. Początkowo, Rory miał wystartować w barwach Somerset Rebels, ale zespół wycofał się ze startu w nadchodzącym sezonie. Jak wyjaśnia opiekun Poole – Dan Ford, transfer Schleina został natychmiast zrealizowany po wycofaniu się Rebels. Uważa również, że pomimo swojego wieku, Rory jest nadal jednym z najlepszych na Wyspach. 

Mistrz Wielkiej Brytanii będzie również reprezentował barwy "wilków" z Wolverhampton, którzy występują w najwyższej klasie rozgrywkowej. Prawdopodobnie, nadchodzący sezon będzie dla niego ostatnim w karierze. 

źródła: strony internetowe King's Lynn Stars oraz Poole Pirates
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1488 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl