REKLAMAeWinner Banner

Thorssell bez kontraktu? „Pandemia utrudnia podróżowanie”

Jacob Thorssell

Jacob Thorssell (fot. Łukasz Wilk)

Jacob Thorssell odpuszcza brytyjskie ściganie. Jak podała strona speedwaygb.co.uk, działacze Wolverhampton zdecydowali się rozwiązać kontrakt ze swoją gwiazdą. Jako powód zostały podane trudności logistyczne, wynikające z panującej pandemii. 

Na brytyjskim rynku transferowym, dochodzi do wielu zamieszań. Ostatnio informowaliśmy o pozyskaniu Lewis'a Bridgera przez King's Lynn Stars oraz o pozyskaniu Rory'ego Schleina przez zespół Poole Pirates. Tym razem sytuacja jest odwrotna. 

Jacob Thorssell miał reprezentować barwy Wolverhampton Wolves w nadchodzącym sezonie SGB Premiership. Wczoraj została podana informacja o rozwiązaniu kontraktu pomiędzy zawodnikiem i pracodawcą. Głos w tej sprawie zabrał opiekun "Wilków" – Chris Van Straaten:

Naszych sześciu pozostałych zawodników stacjonuję w Wielkiej Brytanii, kiedy Jacob mieszka oraz trenuje w swoim rodzimym kraju. Oboje jesteśmy świadomi, jak bardzo utrudnione jest obecnie podróżowanie między krajami. Jeżeli sezon ruszy w maju, wirus nadal pozostaje w naszym środowisku. a procedury mogą jeszcze bardziej utrudnić podróże – Wyjaśnia opiekun Wolves. 

Jacob Thorssell nie jest pierwszym zawodnikiem, którego pandemia zmusiła do rezygnacji z występów w lidze angielskiej. Podobna sytuacja spotkała m.in Jake'a Allen'a czy Todd'a Kurtz'a. Ten drugi postanowił zakończyć swoją karierę. 

źródło: speedwaygb.co.uk

Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.8561 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl