REKLAMAeWinner Banner

Zawodnik Stali Gorzów został zawieszony. Grozi mu do trzech lat więzienia

Rafał K.

Rafał K. (fot. Łukasz Wilk)

Rafał K. został zawieszony w prawach zawodnika. Reprezentant Moje Bermudy Stali Gorzów usłyszał również zarzuty znieważania policjanta i naruszenie jego nietykalności cielesnej. 

W ostatnim tygodniu Lutego, do gorzowskiego oddziału policji doszło zgłoszenie o zakłóceniu porządku publicznego na jednej z ulic w Kamieniu Wielkim. 22-letni mężczyzna hałasował, a po zwróceniu uwagi przez funkcjonariuszy, rzucił się na jednego z nich. W jego organizmie stwierdzona 1,5 promila alkoholu. 

Rafał K. odpowie za znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Sprawa, najprawdopodobniej, będzie miała swój finał w sądzie a oskarżonemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności. 

Skrajna nieodpowiedzialność zawodnika została ukarana przez klub z Gorzowa Wielkopolskiego. We wtorek (tj.2 marca) zawodnik pojawił się w siedzibie klubu i został zawieszony w prawach zawodnika do odwołania. Kara została zatwierdzona przez Marka Grzyba i ma charakter wychowawczy. Oznacza to, że Rafał K. nie będzie otrzymywał żadnych wypłat z klubu oraz nie ma zezwolenia na korzystanie z nowego sprzętu, zakupionego przez Stal na nadchodzący sezon. 

Rafał K. miał również występować jako "gość" w barwach specHouse PSŻ Poznań. 

źródło: Gorzowianin.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2482 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl