REKLAMAeWinner Banner

BOMBowy transfer do Brimingham. Jest to były zwycięzca rundy Grand Prix

Chris Harris

Chris Harris (fot. Ian Charles)

Birmingham rusza do transferowej ofensywy. Po ogłoszeniu Michele Paco Castagny oraz Jack'a Thomasa, do drużyny dołącza dwóch Brytyjczyków. Jednym z nich jest Chris Harris, czyli były triumfator GP Wielkiej Brytanii z 2007 roku. 

Sezon tuż, tuż. Birmingham Brummies nie tracą czasu i ogłaszają kolejnych zawodników, którzy wspomogą zespół w rywalizacji na torach SGB Championship. Ostatnio ogłoszono transfery Michele Paco Castagny czy Jack'a Thomasa. Teraz przyszła pola na nie lada gratkę dla fanów brytyjskiego speedway'a. 

Dziś rano, poprzez media społecznościowe, Birmingham Brummies ogłosili pozyskanie dwóch czołowych nazwisk. Chris Harris oraz Ashley Morris, ponownie, będą startować na torze w Birmingham. Obaj powracają do startów w barwach Brummies. Pierwszy występował jeszcze w 2013 roku, a Morris reprezentował barwy w 2019, stając się jednym z ulubieńców tutejszej publiczności. Laurence Rogers, zarządca drużyny, jest szczerze przekonany, że ci zawodnicy dostarczą wiele emocji dla wszystkich fanów: 

Paco oraz Jack są bardzo utalentowani. Do tego, dochodzą teraz dwie wspaniałe osoby w żużlowym otoczeniu. Czuję, że będzie to dobre połączenie. Bomber odnalazł swoją pasje do ścigania w podczas masowego lockdown'u. Za stosowne uznałem, aby go zakontraktować. Natomiast Ash jest bardzo głodni ścigania, po ciężkiej kontuzji w 2019 roku. 

źródło: social media Birmingham Brummies


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1364 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl